מדוע השוק ירד היום?

z i v1

New member
מדוע השוק ירד היום?

התשובה היא: בעיות בהרכבת הקואלציה.

עד היום בבוקר ביבי די בקפיא את מפלגת הבית היהודי.
עשה טובה אחרי יומיים לשיחת טלפון קצרה עם בנט בלי קביעה להמשך דיבור,
יצאו מספר הודעות מהליכוד שש"ס עדיפה על הבית היהודי,
שיש בעיות עם משפחת נתניהו. וכ"ו.
במקביל, ביבי דיבר מתום הבחירות עד אמש כאילו המצע של "יש עתיד", זה בכלל המצע של הליכוד ובכוונתו לממש את כל הדברים כאינטרס שלו.

מהיום בבוקר ובמהלך היום המנגינות קצת השתנו.
פתאום יוצאות הודעות מהליכוד שביבי רוצה ממשלה כמה שיותר רחבה ומובן מאליו שבנט יוזמן להצטרךף אליה( איפה הוא היה מיום רביעי?)
הדיבורים בין לפיד לביבי פסקו - פתאום אין מועדי פגישה.
בחדשות מתחילות להישמע טרוניות מהליכוד שללפיד יש דרישות על גודל הממשלה, על החוקים שיעברו, על הרכב הממשלה.... להערכתי שום דבר לא מפתיע לאור הצהרותיו בקמפיין, אך עכשו זה טרוניות.

למחרת הבחירות הבורסה קיבלה תא התוצאות בתרועה לאחר שהתברר שביבי (נציג ההון שלטון) ימשיך לנהל את המדינה.

אני עדיין מחכה לראות כיצד הוא מקים ממשלה יציבה.
אני לא אתחיל לנתח את האשרויות, אני מניח שכולם יודעים את כל האפשרויות עם היתרונות והחסרונות שלהם.

שורה אחרונה: לא רואה ממשלה חדשה שתיהיה גם יציבה וגם טובה לכלכלה.
ימים יגידו.

בינתיים הבורסה מתחילה לעכל לא רק את התוצאות לראשות הממשלה אלא גם של הרכב הממשלה.
לסיכום: בינתיים, בעיות.

1yosse

New member
כאן לא ממהרים, לא בוער שום דבר.

יראו את החוזים בבוקר, כיוון האירופה והמיזרח, רעשים ביטחוניים, כלכליים ויצטרפו. התנגדות ראשונית ב1202-4 ואחריה תחום 1211-17. מלמטה תמיכה 1085 ואחריה 1070--75. היום היה גם רעש מסריח מסוריה.
עד כינון ממשלה החדשה יהיו החודש קפיצות לשני הכיוונים. מנחש שיהיה גם 1240 וגם 1168. זה תחום שמדשדשים בו כבר הרבה זמן. יציאה ממנו(כרגע, לא נראה לי החודש) עם מחזורים גדלים(לעליות זה חשוב יותר) יכולים לרוץ 70-80נק לכיוון.

קואליציה תהיה גדולה, יותר מ80. סתם ניחוש.

matan3000

New member
ואתה חושב שהממשלה הזאת תפתור את הגרעון ?

איך ? בזה שתקבור את מעמד הביניים בקומה שניה מתחת ?

המצב הכלכלי בארץ גרוע והבורסה תתישר עם הנתונים.

חבל לטחון מיים

נגיע ל 21 לחודש נראה למי הצלש ולמי הטרש

1125 זה היעד אצלנו בנוסטרו.
לא נקודה יותר !

1yosse

New member
מעניין איך נוסטרו אצלכם עובד? שמתם מטרה-

ומתחילים להתפלל עד 21 לחודש? נכון שכתבת גם 1225 לכיסוי תחת(וגם זה בצחוק), אבל איך אתם עובדים? אני בטוח שלא אסטרטגיות, כי אז היית כותב על כיסוי שטחים (טווחים).
סתם ניחוש.
הגירעון זה סתם קו אדמיניסטרטיבי. העולם המערבי חולמים שיהיה אצלם גירעון נמוך כזה יחסית לתקציבם. באמריקה הוא יותר מפי2 יחסית לתקציבם~. הם שורפים-עושים את הגירעון שנתי שלנו ב4ימיי עבודה.
בממשלה היוצאת בחלקו כבר טיפלו בו:העלו מע"מ, מיסים וכו' שהשפעתם תורגש השנה. בממשלה החדשה התקציב יעמוד על 3% גירעון ואם הם יעמדו בו אז גם דירוג של המדינה לא יורד. אם רק מתקציב הביטחון יורידו השנה את התוספת שקיבלו ב2012, לא תהיה בעיה לעמוד בפחות מ3% .
בקשר ל1.2-1.3B מחזור ב2 פקיעות האחרונות שזה כאילו קניות עמך, אז אינך יודע על מה אתה מדבר.
סתם ניחוש.

z i v1 כתבת יותר מכל המחזור היום,אין עניין ב

בבסטה של ת"א וזה מנוצל היטב ע"י שחקן שמשחק בבורסה שלנו כמו מסי ברחבה.
בסופו של דבר ככל שיהיו יותר פסימיים השוק יעשה להם אצבע משולשת ויטוס.
לגבי "המצב הביטחוני" זה מזכיר לי את הדיבורים בזמנו על איראן במדד 1040 ותראה מה קרה מאז...

משה יורם ,צריך לזכור משו...

1040 זה לא 1240
נתניהו זה לא אותו אחד.
לפיד ישב אז בערוץ 2
הגרעון היה ביצית.
שיוויון בנטל,היה נטל לחשוב עליו.
הפלסטינים היו בשקט.
הסורים היו בשליטה של אסאד.

השוק ב1040 נשאר ב1040 ד הרגע שהאיום עבר ל2013 ע"י נתניהו באום.אם לא סביר שלא הינו עולים,והשורטיסטים לא היו רצים.

צריך משהו טוב בשביל לען[וף למעלה.
יש משהו באופק שיתן תיקווה לקונים לבא להפריע לארליך וסמי להזיז את השוק בכיוון של הזרם הכספי?
אולי נתניהו יגיע לפגישה עם חוסיין מחופש לשושנה דמארי.

השוק אטהב לשיר ,מכינים לו מחרוזת ,לף תדע אי מתי.

matan3000

New member
דוביד אני שומע פסימיות מגרונך

פוט 1150 יכנס לכסף החודש ?

מה אומר על הסגירה מתחת ל 1202 זיו סגל כותב על זה כבר חודש לא מעט.

היום סגרו מתחת שבועי סגר מתחת.

תשטל את יצחק 0 אמר לי שנתתי סקירה שלילית

והוא היה עם הוזה היובי להבוקר-כמה אויר מוציא כשמדבר.

ההתנהלות לא כל כך טובה בשבועיים האחרונים.

דוביד,יש בכלל התנהלות? אין שוק כבר הרבה זמן..

אין עניין אין פעילות עובדים בבתי השקעות מפוטרים ואין עבודה כבר לפחות שנה וחצי...
מה שאני התכוונתי שבד"כ כשהרוב רואה כיוון מסויים קורה ההיפך. זה קרה ב-1248 בתוך יומי ובעיניי סביר שיקרה
כעת או בקרוב מאוד כאשר הרבה פסימיים.
אפרופו את העניין של 1040 ואיראן וביבי לא חוכמה לנתח היום לאחר העליה במדד , מדוע ולמה עלו, החוכמה היתה בזמנו.
אגב בנקודה זו מגיע שאפו ענק לאבי סעדון שהיה בין הבודדים אם לא היחיד שראה למעלה.

היום המסחר היה שקוף וקל.

לפחות במגרש הירוקים ניצחו.

רשמת הרבה דברים

יש שוק ,בממדים קטנים יותר.
אם היינו עולים 2 אחוז ,היה שוק?
אם היינו עולים ל1220 היה שוק?
השוק עובד מצויין בשביל לדפוק את מי שרוצה לסחור גאן את העולם.

אם אתה קורא מידי פעם סקירות אמצע שבוע שלי אז בזמן אמת ניתן מה שאתה חושב שאומרים כעת בדיעבד.לך תיקרא בסקירת ספט' אוק' שרשמתי על סופו של איך יהיה השורט מניות שהיה שם על המניות.
מה סעדון אומר כעת?

בקשר ליתרה עם הירוקים,בטח לא עשית צאנס על בן עדו עם 1 ל10 שיביא מקום שני צ'יק צאק.
ככה זה גם בבית שלך לא האמנת בירוק הזה חחח

דוביד,אני רשמתי על מדד שהיה ב-1040 זה היה ...

בחודש מאי כמדומני.לגבי הריצה של ספטמבר קבל את סליחתי,אכן רשמת והזהרת...

כעת לדעתו כל עוד מעל 1165 הוא רואה 1500,1600,1700 (ניראה הזוי...)
מי שמכיר את מאמריו יודע שזה לא לשחקני אופציות.
זה למי שמשקיע במדדי השוק.
אגב לרוב זה נכון כיוון שאין הרבה שלאורך זמן מכה את המדדים.

itzhak0

New member
דודינק'ה -הגיע הזמן שגם תדייק

הבוקר רעדו לך הביצים ב-1207 .
כעת הצפי שלי התגשם במלואו =קבלת פתיחה חיובית באתה נשימה נרשם גם יעד למימוש החוזה ,אי לכך הפעולות בוצעו בהתאם והפוז' הניבה רווח של כי 20.0K-קבלו שירשור לעיון-
http://www.zerosum.co.il/Users/19/Positions/Show/32821

נ.ב. ההבדל ביננו -שאתה נותן סקירה ללא תחזית ואם כבר תחזית האחרונה היתה שלילית ולא כל אחד יודע איך לנהל את הפוז'.
מי שאינו פעל בתוך יומי הסבת לא נזק לא יתואר . שים פוז' שנראה למען חסר ספק , איך בדיוק עשית אם בכלל רווח לחברים בקבוצה .

חחח,ביום שבת התגאת בחוזה לונג..

מול סקירה שלילית.
ברור שתימכור.
ומה חשבת שהסקירה שלי שלילית והשוק יפתח על הבוקר למטה עם מלנוקס 17 אחוז למעלה,
?הרי אין בזה היגיון.אז בשביל מה הערת?
כי אתה אוהב לקטרג,זה הטיפוס!
ואם חשבת שאשתף אותך במעשי השירות אתמול,תתפלא זה לא יקרה,ואם היית יודע איך היה ,היית משתגע חחח
תיקרא על זה בדיעבד,רק בדיעבד בשבילך,ומי שרוצה תמיד יקבל חופשי ,אבל אתה לא,כי שאתה מבקש דברים זה בא ממקום לא טוב.
בוקר טוב
בהצלחה מותק.

matan3000

New member
פסיימיים ? כל העולם ואשתו אופטימי

מאמא עוז
גלאי מסיגמא
סטפק שמבטיח לנו שהשוק זול.

וכמו שרשמת יום המצב בבתי ההשקעות בקנטים יש פיטורים מיזוגים אומנם גיוסי שיא בקרנות אבל זה לא מתבטא בשוק.
המצב הכלכלי פה לא טוב בוא נגיד שמצב משקי הבית מ 2008 עד היום הורע וזה כולל בועת נדלן.
אז איזה סיבה יש לשוק להיות בשיא כל הזמנים כמעט בלי ההבלחה ל 1346
אני מדבר על 1250 משמה נפלנו ב 2008.

בלגן בכל העולם הערבי סוריה מצריים.
סיבה אחת לא הבאת ללונג מלבד זה שהאינטרסנטים חייבים לברוח ומפמפמים את הציבור שכהרגלו יפסיד שוב לקנות מניות.
איך רשם דוביד כבר 2 פקיעות מרססים פה מניות לשוק במחזור גבוהה

מסכים עם הכל , מצד שני יש הר של כסף שמחפש

מה לעשות ראה גל ההנפקות האחרון.
חברות כמו מישורים יורטניקס קרדן רכב ועוד מגייסות אג"ח כאילו אין מחר

למעלה