מדוע גברים אוהבים לזיין ?

תותים16

New member
לא מדויק. לפעמים הוא נראה כסהר דק, לפעמים הוא מלא ולפעמים

הוא אינו נראה כלל. אם היינו עוקבים במדויק, לילה לילה אחר הירח, היינו רואים שבכל יום נוסף, הירח משתנה קצת: תחילה הוא נראה כסהר דקיק במערב, קרוב לשמש בשמים, מיד לאחר השקיעה. למחרת הוא גדל קצת ומתרחק קצת מהשמש, וביום הבא, שוב הסהר גדל עוד ומתרחק יותר מהשמש. לאחר שבוע, הירח היה נראה כחצי עיגול מושלם, וממוקם בשמים בשקיעה בדרום.
הירח ממשיך "לגדול" ולהתרחק מהשמש עד שלאחר שבועיים מרגע הופעתו כסהר דק, הוא כבר מלא לגמרי, עיגול מואר עם כתמים כהים עליו, שמופיע בשקיעת השמש במזרח. במצב זה הירח מאיר בעוצמתו המקסימלית ומלווה אותנו במהלך כל הלילה. ואז הוא "משנה כיוון", ומתחיל לקטון מדי לילה וזורח בשעות מאוחרות והולכות, עד שלאחר שלושה שבועות מרגע שבו התחיל להופיע כסהר דקיק (המולד), הוא שוב נראה כחצי עיגול אבל נראה רק בשעות הקטנות של הלילה. בהמשך הוא ילך ויקטן עד שייהפך שוב לסהר דקיק ויראה רק לפני זריחת השמש. לאחר מכן הוא נעלם לגמרי למשך כיממה-שתיים, ואז נולד מחדש כסהר דקיק במערב מתחיל את כל המחזור מחדש.

תותים16

New member
תדע לך שדיוק חשוב מאוד במיוחד בתחומי התעשייה, המדע, ההנדסה

והסטטיסטיקה, נכונות (Accuracy) של מערכת מדידה נקבעת על פי מידת הקרבה של המדידות של כמות מסוימת, לערך הממשי האמיתי של אותה כמות. דיוק (Precision) של מערכת המדידה, המכונה גם שחזור (Repeatability) או הדירות (Reproducibility), היא המידה שבמקרה שנחזור על המדידות בתנאים ללא שינוי, נקבל את אותן תוצאות. בפיזיקה המונחים המקובלים הם שגיאה אקראית או שגיאה סטטיסטית(random error, statistical error) כאשר מתייחסים לדיוק, ושגיאה שיטתית (systematic error) המתייחסת לנכונות.

תותים16

New member
אבל זה ממש לא רק דיוק, במכניקה, תנועה מחזורית היא תנועה שבה

מיקומו של גוף ביחס לראשית הוא פונקציה מחזורית של הזמן. משמע, מדי זמן קבוע הנקרא זמן המחזור, הגוף חוזר לאותה נקודה במסלול תנועתו. במובנים מתמטיים, תכונת המחזוריות מוגדרת כך:
שני הגופים נעים בתנועה מחזורית מעגלית עם זמני מחזור זהים ורדיוסי תנועה שונים סביב אותו מרכז.ר. זמן המחזור מגדיר את הגודל הנקרא תדירות התנועה.
דוגמאות נפוצות לתנועה מחזורית הן מתנד הרמוני, תנועה מעגלית קצובה ומטוטלת פיזיקלית.
כל תנועה המקיימת תנאי זה היא תנועה מחזורית במרחב, המקיימת מספר תכונות המשותפות לכל סוגי התנועה המחזורית.

aaa123

Member
הידעת שמנוחה הוא מושב?

אני פשוט חושב שאם אתה משתמש במלים בהודעה כדאי שתדע את משמעותן.

אז בשבילך ההגדרה שמועתקת מויקיפדיה:
"מְנוּחָה הוא מושב בחבל לכיש השייך למועצה אזורית לכיש.
המושב הוקם בינואר 1953 על ידי עולים מכורדיסטן ממעברת קסטינה, שהיוו את הרוב ומעולים מפרס[דרוש מקור] ממעברת זרעין[2][3]. שמו ניתן לו ביחד עם היישוב נחלה על שם הארגון הציוני מנוחה ונחלה שהקים את המושבה רחובות.
הרב שבתאי בן חיים כיהן כרב היישוב משנת 1955, וכן כרבו של חבל לכיש."

aaa123

Member
אפשר לראות את ההסבר הזה בויקיפדיה

נושא ראשי מסלול הירח והשפעתו.
תת נושא:השפעות ביולוגיות

[URL]https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%99%D7%A8%D7%97[/URL]

לגבי המשפט האחרון שכתבת(שמספר השעות בהן מאיר הירח אינו קבוע,עקב שעות הזריחה והשקיעה המשתנות לאורך החודש הירחי) כתוב שם שדרושה הבהרה.

aaa123

Member
אי אפשר להכליל על גברים

למשל את כותבת:
"את הטינופת הזאת (שאגב יש לה טעם של נזלת) הגברים מפצירים בנו להוריד לקיבה שלנו, למרות שהם כמובן יודעים שאין בזה באמת שום רציונל או היגיון, מלבד פשוט סדיזם טהור. "

את יכולה להיות בטוחה שגברים רבים מעולם לא ביקשו מאישה לבלוע את הפריקה שלהם.

תותים16

New member
'הכללה' אינה מילה גסה ואינה קללה כאשר חוקרים התנהגויות חברה.

בחקיקה, בבתי המשפט, ברשויות האכיפה ובעוד הרבה מקומות אסור שתהיה 'הכללה' בשום אופן.
אך במחקרים על התנהגויות חברה, 'הכללה' היא הכרחית, כי אחרת אי אפשר יהיה למשל גם לטעון שהנאצים ביצעו רצח עם.

Berethor

New member
היא לא הכלילה, אבל היא מאמינה שרוב הגברים אוהבים את זה

ויכול להיות שזה נכון בימנו, אם כי בעבר דברים כאלו לא היו פופולריים, ורק יחסי מין רגילים היו מקובלים.

yuval344

New member
אל תחסמי שור בדישו

מאוד יפה כתבת, את כתבת ?

מאוד הזדהיתי (?) בתור גבר אבל אני חייב לציין שהנשים שאני מכיר מזיינות את הגברים שאני מכיר באותה מידה. כנראה. ככה זה נראה מהצד, לא נכנסתי לחדר המיטות שלהם.

השינוי האיטי (יחסית) במעמד האישה הוא מרתק לצפות מהצד.

הבעיה שאני כחלק מהכלים על המגרש רוצה בעיקר אישה שתחלוק את יצועיי, והן לא מתרשמות מגבר מטרו,בי,זבביר - סססקסואל בד"כ. רובן. יש מתוקות ומדהימות שנתנו לי הזדמנות ואני פישלתי. מודה.

yuval344

New member
יש דוגמא יפה גם בRED SPAROW

מאוד יפה הקליפ, לקח לי זמן להבין. טוב שיש נימה אופטימית בסוף כל סיפור

shayCn

New member
קשה לי להסכים עם הקביעה שלך

אישה לא יכולה לזיין מינית גבר. אבל גבר יכול לזיין אישה.
הסיבה היא כי הגבר הוא זה שחודר לאישה ולכן הפעולה היא זיון=חדירה למרחב האינטימי של האישה. אישה לא יכולה לחדור למרחב האינטימי של גבר באופן טבעי.
היא יכולה להשתמש באינסטרומנטים מלאכותיים ולחדור לגבר מאחוריו, אך לא באופן טבעי.

Berethor

New member
אחרי העידכון הבלוג מסתיים עכשיו בנימה אופטימית? מי היה מאמין

הבלוג נכתב בנקודת מבט צינית ואפלה, אבל יש בו הרבה דברים נכונים, ואף התייחסות לפמיניזם. לגבי הסעיף של הגיל שנוסף לאחרונה לבלוג, מה יש לך להגיד על תופעת הקוגריות? צריך לזכור שגיל זה דבר שיש לו קשר ישיר למגדר, האם אפילו אם אישה יותר מבוגרת מהגבר את חושבת שהוא המרוויח העיקרי מהקשר הזה ולא היא? אם כי זה נכון שאפילו כיום עדיין ברוב המקרים הגבר הוא זה שמבוגר מהאישה ולא להפך. אבל אפילו אצלנו בארץ יש כמה נשים מפורסמות שנמצאות בזוגיות עם גבר שצעיר מהן, כמו לדוגמה מרב מיכאלי וליאור שליין, ומרב מיכאלי גם התגאתה בראיון טלוויזיוני על כך שהיא תפסה לעצמה גבר צעיר.

[URL]https://www.mako.co.il/tv-people/articles/Article-0035201bf335341006.htm[/URL]

ai27

Well-known member
זה ממש כיף.
רק גייז מוזרים לא מבינים את זה

למעלה