מדונה - מה עובר עליה ?

spinoza

New member
מדונה - מה עובר עליה ?

ראיתם את הקליפ החדש של מדונה ? יש לה כתובת קעקע עם האותיות "לאו" . למה היא מתכוונת ? ללאוים של התורה ? (כמו לא תנאף, לא תגנוב , לא תרצח ...) או כי באנגלית זה מצלמל כמו LOVE ? או אולי יש לזה משמעות קבלית ? וגם היא מניחה תפילין לפני שהיא עולה לכיסא חשמל , רחמנא ליצלן. הנה התמונות

m666s

New member
גם הולכת לביתכנסת...

והיא רוצה לקרוא ניראה לי לתקליט הבא שלה: אינסוף! einsof

ובלי קשר, ../images/Emo32.gif דילמה אמיתית

אתה נמצא במזרח התיכון, ויש שיטפון עצום, ממש מבול. בתים נהרסים, המים הפכו מזוהמים והתשתיות נהרסו. אתה צלם העובד בחברת חדשות מוכרת ויוקרתית ונמצא באיזור בתפקיד. אתה עובר בדרך ומצלם, ופתאום אתה רואה את יאסר ערפת שנסחף עם הזרמים, עומד לטבוע ונתלה על ענף. אתה יכול להניח את המצלמה בצד ולהציל אותו או לזכות בפרס פוליצר עבור התמונה של ערפת הנתלש מאחיזתו של הענף. ועכשיו הנה השאלה: ותחשוב טוב טוב לפני שאתה עונה... באיזו עדשה תשתמש? (ותודה ללילית)

בן הרב

New member
לא הבנתי את העוקץ

אבל מה זה משנה באיזה עדשה הוא משתמש העיקר שזה יקרה

מעולה

ראיתי את הקליפ כבר כמה פעמים. הקליפ בנוי מעולה ובלי קשר, אני חושב שהוא מעמיד את הקבלה ואת היהדות במקומן הראוי. סוג של טקסים פאגאניים שמקומם בקליפים ובסרטים...

LEATHER REBEL

New member
אתה אולי לא תאמין אבל...

חוץ מזה שהיא מתעניינת בקבלה, היא ידידה טובה של ALI G, או בשמו הרשמי סשה ברון כהן. אני יודע זאת כי לי ולו יש ידידים משותפים (אם כי אותו לא יצא לי עדיין לפגוש). מי יודע, אולי זה הוא שהכניס לה את זה לראש.

שמוליק בוטח

או הרב שמואל בוטח שליט"א, בעל מחבר ´סקס כשר´. אותו ניתן להאשים (אם צריך להאשים בכלל מישהו) בקבליסטיות שלה.

spinoza

New member
עוד לא עניתם מה זה "לאו"

זה מהקבלה או משהו ? אולי זה חסר משמעות וביא סתם התלהבה מזה ?

גימיק

זה ממש לא משנה מאיפה זה - היא מונעת מגימיקים (*לאו* דווקא במובן הרע), היא מעלה ´נושאים´ לדיון. למשל, איך שהיא מתלבשת. בקליפ של אמריקן פאי היא לבשה ג´ינס נמוך והעלתה את המכירות לשמים, כנ"ל עם חזיות השפיצים שהיא הייתה לובשת בזמנו. היה לה תמונה (מדהימה) של ציור חינה על היד, היא כל הזמן עסוקה בחידושים והמצאות ועושה דברים שאחרים לא מעיזים אפילו לחשוב עליהם. היא העלתה את הנושא של קבלה לא פעם, הודיעה בראש חוצות שנגמלה משימוש במכוני כושר, זאת לא הפעם הראשונה, מקסימום הפעם הראשונה שזה ויזואלי. >ספל חמאה לא הזכירה במילה מה דעתה על הנ"ל<

אבזץ

New member
תקשיבו טוב ושאף אחד לא ישמע.

ס ו ד ! ! ! הכל קונספירציה. מדונה בשירות הרב אמנון יצחק, בקליפ היא מעודדת הנחת תפילין, אם לא תניח תועלה ע"ג כיסא חשמלי-Hot Seat. לאו מרמז על הרב לאו, הקשר שלו לקליפ טרם פוענח. יודעי דבר מספרים שהיא מאוהבת בו, ברב.

משוגענער!

וואלה, אתה מנסטלגל (תתעקשו, זה בסוף יצא לכם) אותי. אני מעלה זכרונות מהסיפורים שלך... אני מתגעגע לאותן ישיבות.

למעלה