|מדוזה|
כמה שאלות טעם

barbar27

New member
|מדוזה|../images/Emo113.gifכמה שאלות טעם../images/Emo3.gif

שיר מועדף של סיסטם- דיסק מועדף של סיסטם- קליפ אהוב של סיסטם- חבר להקה אהוב [של סיסטם
]- המלצות..-

AvtipuS

New member
חח זה קל...

שיר מועדף של סיסטם- Toxicity דיסק מועדף של סיסטם- Hypnotize קליפ אהוב של סיסטם- Toxicity חבר להקה אהוב [של סיסטם]- שאבווווווווווווווווווו המלצות..-ההופעה מהקריסמס: http://www.megaupload.com/il/?d=30LRGY2O

AvtipuS

New member
שיהיה, בסוף של Deer Dance

מייד אחרי זה דארון עושה ביצוע משלו לשיר Only you

Magical Fairy

New member
נמנמ

שיר מועדף של סיסטם- B.Y.O.B דיסק מועדף של סיסטם- מזמרייז והיפנוטייז :] קליפ אהוב של סיסטם- כל אלה שראיתי נחמדים, אין משהו שיותר.. חבר להקה אהוב [של סיסטם]- סרג' ^_^ ועד שהורדתי את ההופעה ההיא שבשירשור למטה זה היה גם דארון |: המלצות..- ההופעה של Sugar מMTV2, היא מצחיקה

ashkeloni

New member
נמנמ ^_^

שיר מועדף של סיסטם- Chop suey
דיסק מועדף של סיסטם- Toxicity
קליפ אהוב של סיסטם- Question!
חבר להקה אהוב [של סיסטם]- ג'ון
המלצות..- תראו את הקליפ של Boom! אם עדיין לא ראיתם, תמיד שווה צפייה!

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifננסה...

שיר מועדף של סיסטם- היפנוטייז דיסק מועדף של סיסטם- מזמרייז (היחיד שיש לי) קליפ אהוב של סיסטם- היחיד שראיתי זה היפונוטייז
חבר להקה אהוב [של סיסטם]- סרג'
המלצות..-

V a m p

New member
אני...

שיר מועדף של סיסטם-ATWA דיסק מועדף של סיסטם-TOXICITY קליפ אהוב של סיסטם-לא ראיתי הרבה אבל ממה שראיתי אהבתי את Chop Suey חבר להקה אהוב-סרג' המלצות..-לימון מוסיף המון

Evil Pig

New member
../images/Emo41.gif שלי../images/Emo41.gif

שיר מועדף של סיסטם- Vicinity of Obscenity דיסק מועדף של סיסטם-hipno+memo קליפ אהוב של סיסטם- toxicity חבר להקה אהוב [של סיסטם]- סרג' המלצות..- תנסו לאכול תותים וקצפת - זה אחד הטעימים

iRoNBaLLz

New member
עונה....

שיר מועדף של סיסטם- כל פעם משתנה... זה כמעט כל השירים עם הקצב היותר איטי ... lonely day , soldier side , spiders והאחד והיחיד marmalade דיסק מועדף של סיסטם- קליפ אהוב של סיסטם- חבר להקה אהוב [של סיסטם]- המלצות..-

iRoNBaLLz

New member
שכחתי למלא את השאר :\.... מתקן..

דיסק מועדף של סיסטם- אין ממש... הכל טוב קליפ אהוב של סיסטם- גם אין ממש... חבר להקה אהוב [של סיסטם]- לא מכיר... המלצות..- כל המוסיף גורע וכל המרבה הרי זה משובח.

Evil Pig

New member
אם אתה לא מכיר את חברי הלהקה

כנס למאמרים יש שם מאמר <שלי> על כל אחד מהם..

iRoNBaLLz

New member
תודה . אני אקרא. באמת אין לי מושג

על חברי הלהקה... אבל ממה שאני רואה הם מאוד מעורבים פוליטית.. ואני אישית לא מת על זה כל כך..

ashkeloni

New member
דווקא..

הם לא ממש מעורבים פוליטית... מעורבים חברתית וזה נהדר!

iRoNBaLLz

New member
אני יותר שומע ביקורות שלהם בנושאים

פוליטיים.. ולצערי.. הביקורות לא לרוחי... מעורבים חברתית זה טוב אבל כמו שאמרתי יש גם מעורבות פוליטית..

DeLaSoul

New member
כמה תשובות....

שיר מועדף - Lost In Hollywood דיסק מועדף - mezmerize, hypnotize קליפ אהוב - B.Y.O.B חבר להקה אהוב - דרון, כי הוא דפוק בשכל... המלצות - לא קשור, אבל רדיוהד...!

למעלה