מדהים שהספר המביך של אבישי בן חיים נקרא "ישראל השנייה" ולא "מבוא לתורת הביביזם"

• פותח הנושא ayb1
  • פורסם בתאריך

ayb1

Well-known member

מדהים שהספר המביך של אבישי בן חיים נקרא "ישראל השנייה" ולא "מבוא לתורת הביביזם"​

קצת מיותר לכתוב ביקורת על "ישראל השנייה" של אב"ח. אם מסכימים איתו זה אחלה, ואם כותבים נגדו - מוכיחים את הדיכוי של ההגמוניה התקשורתית. בשורה התחתונה מדובר במסמך רעיל שטבול בדבש, כדרכו של בן חיים, ובשורה התחתונה עדיף פשוט להתעלם ממנו. בין השאר כי הוא משעמם

עמית סלונים
14/06/2022

שחר 676

Well-known member
מנהל

מדהים שהספר המביך של אבישי בן חיים נקרא "ישראל השנייה" ולא "מבוא לתורת הביביזם"​

קצת מיותר לכתוב ביקורת על "ישראל השנייה" של אב"ח. אם מסכימים איתו זה אחלה, ואם כותבים נגדו - מוכיחים את הדיכוי של ההגמוניה התקשורתית. בשורה התחתונה מדובר במסמך רעיל שטבול בדבש, כדרכו של בן חיים, ובשורה התחתונה עדיף פשוט להתעלם ממנו. בין השאר כי הוא משעמם

עמית סלונים
14/06/2022

מדובר במסמך חשוב מאין כמוהו והכי חשוב ששמאלנים מתנשאים וגזענים יקראו אותו ויביטו למציאות בעיניים.

בדרך כלל עמית סלונים הידוע בכינוי "עמית שמאלנים" מעניין לי את העכוז אבל הפעם קראתי את השטויות שלו....נו...אז אמר.

1ספי11

Well-known member
מדובר במסמך חשוב מאין כמוהו והכי חשוב ששמאלנים מתנשאים וגזענים יקראו אותו ויביטו למציאות בעיניים.

בדרך כלל עמית סלונים הידוע בכינוי "עמית שמאלנים" מעניין לי את העכוז אבל הפעם קראתי את השטויות שלו....נו...אז אמר.
מצחיקול. אתה קראת?
אוסף הבלים גיזעני ומטופש.
בעצם,מתאים לך להאמין בשקרים האלה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
מצחיקול. אתה קראת?
אוסף הבלים גיזעני ומטופש.
בעצם,מתאים לך להאמין בשקרים האלה.
אני לא קראתי אבל שמעתי אין ספור ראיונות של אבישי בן חיים בנושא ואין לי שמץ של ספק שכל מילה מדויקת לחלוטין - הוא אשכרה יודע לשים את האצבע על תיאוריית הגזע והדיכוי מבית מדרשו של השמאל הישראל.

ברור שמתאים לי להאמין בכך - דבריו מגדירים את שנאתי העצומה כלפיכם ואני גיבשתי את דעתי הרבה לפני שאבישי בן חיים כתב את ספרו.

1ספי11

Well-known member
אני לא קראתי אבל שמעתי אין ספור ראיונות של אבישי בן חיים בנושא ואין לי שמץ של ספק שכל מילה מדויקת לחלוטין - הוא אשכרה יודע לשים את האצבע על תיאוריית הגזע והדיכוי מבית מדרשו של השמאל הישראל.

ברור שמתאים לי להאמין בכך - דבריו מגדירים את שנאתי העצומה כלפיכם ואני גיבשתי את דעתי הרבה לפני שאבישי בן חיים כתב את ספרו.
כמובן שלא קראת. יותר משני עמודים קשה לך.
אב"ח עצמו טען שעובדות לא חשובות.
אתה מתגאה בהיותך שונא יהודים שטובים ממך פי אלף.אתה סובל מאוטואנטישמיות מסוכנת.

שחר 676

Well-known member
מנהל
יקירי - אני שונא אוטואנטישמים המתעבים את עצמם - אתה יודע על מי אני מדבר , נכון כפרה ? חחחח

אתה עדיין יהודי ..יהודי בעל כורחו.. גוי לעתיד והכי מצחיק הוא שאתה מסכים על כל מילה שלי.. :)

1ספי11

Well-known member
יקירי - אני שונא אוטואנטישמים המתעבים את עצמם - אתה יודע על מי אני מדבר , נכון כפרה ? חחחח

אתה עדיין יהודי ..יהודי בעל כורחו.. גוי לעתיד והכי מצחיק הוא שאתה מסכים על כל מילה שלי.. :)
אתה שונא כל מי שמסוגל לחשוב בלי שהוא תוקע לשון באחוריים של נתניהו.

אלפיני

Well-known member
התברר לי שזה הרבה יותר גרוע מכך. "היהודי הדגול" אפילו לא יודע דבר אלמנטרי שמבחינת ההלכה חילול שבת ביודעין כפי שהוא עצמו מבצע גרוע יותר מאשר אותה אכילת חזיר נגדה הוא מטיף כמו איזה טייפרקורד ישן וחורק.

שחר 676

Well-known member
מנהל
התברר לי שזה הרבה יותר גרוע מכך. "היהודי הדגול" אפילו לא יודע דבר אלמנטרי שמבחינת ההלכה חילול שבת ביודעין כפי שהוא עצמו מבצע גרוע יותר מאשר אותה אכילת חזיר נגדה הוא מטיף כמו איזה טייפרקורד ישן וחורק.
אתה קיבלת ממני הסבר מפורט , חבל שלא הבאת אותו לכאן - זה שאתה מתעקש לא להבין מאומה זה לא דבר חדש אבל לפחות תביא את ההסבר שקיבלת ממני.

האוטואנטישמיות נוטפת מנשמתך...זו המפנטזת על חנזיר , שרצים ורמשים.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני מעדיף את נתניהו על נער מתבגר חסר תעודת בגרות/השכלה אקדמית שלא שירת שירות מעשי בצה"ל....צפונבון רדוד ושטחי חסר חזון וראיה למרחק שאת חייו העביר בבתי קפה במדינת צפון תל אביב.....אחד שכל יתרונו מסתכם בזה שהוא "חתיך" חחח

וזה האביר על הסוס הלבן שלכם... :)

אני שונא אתכם בשל אין ספור סיבות...אתם אשכרה נמוכים מעשה השדה.

1ספי11

Well-known member
אני מעדיף את נתניהו על נער מתבגר חסר תעודת בגרות/השכלה אקדמית שלא שירת שירות מעשי בצה"ל....צפונבון רדוד ושטחי חסר חזון וראיה למרחק שאת חייו העביר בבתי קפה במדינת צפון תל אביב.....אחד שכל יתרונו מסתכם בזה שהוא "חתיך" חחח

וזה האביר על הסוס הלבן שלכם... :)

אני שונא אתכם בשל אין ספור סיבות...אתם אשכרה נמוכים מעשה השדה.
אתה שונא אותנו. זה מסביר הכל.
ביחוד זה מעיד עליך.

אלפיני

Well-known member
נשבע לך שכבר בתחילת הדיון היה לי ברור שזו תהיה התגובה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
נשבע לך שכבר בתחילת הדיון היה לי ברור שזו תהיה התגובה.
לעומתך איני שקרן - אני אומר בפה מלא שלא קראתי אך ראיתי מספר ראיונות מאד מעמיקים בהן מפרט בן חיים את תפיסתו בנושא ספציפי זה ומכאן תמיכתי בדבריו.

אגב - גם אתה לא קראת אך זה לא מונע ממך לקטול את הספר , לא ?

אתה מבין מה ההבדל בינך לביני ...אתה מבין מה ההבדל בין צביעות וכזבנות לבין יושרה ?

שחר 676

Well-known member
מנהל
אם אתה מסוגל לכנות ספר כמסמך חשוב מאין כמוהו מבלי לקרוא אותו למה זה בדיוק הופך אותך?
רק שאתה שוכח לציין שכבר ידעתי על מסקנות הספר לאחר ששמעתי את בן חיים מתראיין עליו בראיונות אין סופיים - למעשה הוא ביטא את מסקנותיו הרבה לפני שספרו יצא לאור מה גם שאני מעולם לא טענתי שקראתי אותו.

העניין הוא שאתה ברוב חוצפתך וצביעותך ביקשת לעשות מהספר חומר שריפה מבלי לקרוא אותו בעצמך ואחר כך אתה עוד מעז לבוא בטענות אל שחר חחחח |פנים| :ROFLMAO:

אתה זוכר כיצד הבאת לנו את תמונת השר לבטחון פנים אוחנה יחד עם שאר קציני משטרת ישראל - וטענת טענה שקרית נכלולית ונפתולית לגביה ? ....אתה נתפסת על חם והתחלת "לגמגם" כאחרון הגנבים חחחח - אני מציע שתביט היטב במראה לפני שאתה מעז לבוא בטענות לאחרים.

אלפיני

Well-known member

ברור, מתאים לימין מהזן המתלהם משפטים קצרים, מדודים , החוזרים על עצמם.
חלק מהסגנון שהביביסטים העתיקו. ואם היית מתעמק בכתובים שמחוץ לספר התנ"ך גם היית מגלה את המקור.

שחר 676

Well-known member
מנהל
ברור, מתאים לימין מהזן המתלהם משפטים קצרים, מדודים , החוזרים על עצמם.
חלק מהסגנון שהביביסטים העתיקו. ואם היית מתעמק בכתובים שמחוץ לספר התנ"ך גם היית מגלה את המקור.
מעדיף "התלהמות" על פני גזענות , כזבנות וצביעות נכלולית....

למעלה