מדברים על הכל

JAMES DEAN

New member
מדברים על הכל


רון שחר פותח הכל עם הזוגות של המירוץ ומפתיע אותם עם כמה דברים שלא ציפו להם.

 

RossieL

Active member
סוף דבר- רוזי מסכמת


ברכות לזוכות.
את פרק הגמר לא ראיתי כששודר [אילוצים אישיים] וכשנודע לי על הזוכות, כבר לא התחשק לי לצפות [סליחה פיטיה, אתן לא הייתן המועדפות שלי ואפילו התאכזבתי].
אבל אתמול צפיתי במפגש ה"מסכם".
היה נחמד לראות את כל הזוגות, להיזכר שאת חלקם כבר הספקתי לשכוח ואחרים שפשוט היה כייף לראות שוב.
ניסים ואוראל – אין ספק, הייתם יכולים לזכות בתואר הקוטרים של העונה, אבל עשיתם את זה בכזו חינניות שאם היה תלוי בי, הייתם מקבלים מיד תכנית בוקר בפריים טיים [אוקסימורון כזה
] שכל כולה קיטורים. על מה? על מה לא


סיד ואייל – אין, אתם מהממים.
החיבור הזה בין שניכם, התשובה החד משמעית לגבי מה המירוץ עשה לכם לזוגיות ["אחיד" ו"חד משמעי" קיבלו משמעות לגמרי חדשה
] וכל ההתנהלות שלכם, דוגמא ומופת לכל זוג שמתעתד להגיע למירוץ.

היה כיף לראות שוב את קרין ואריאל.
הם זכו בתואר חביבי הקהל, בעיני הם הם הזוכים של העונה.
הויכוח שהתעורר ביניהם לבין האחים לבית ממן היה מיותר, בהחלט יכול היה ליפול בעריכה ובמחשבה שניה, טוב ששודר. נראה לי שעכשיו, ההדורים יושרו וכולם יוכלו להמשיך בדרכם שמחים וטובי לב.

והאחים ממן, אין, הם מקסימים.
אמנם בתכנית הם היו תחת השפעת רגיעון [קצת מוזר לראות אותם ככה...
] אבל דבריו של חביב [או יצחק] על כך שחלומו לזכות בילד נגוז, הכאיבו לי. אהבתי את דבריו לגבי ההגדרה "לקנות ילד" וכל כך הסכמתי אתם. והרי זו המציאות. מרגע שאתה משלם על דבר מה, אתה קונה אותו. והלוואי, הלוואי ויבואו ימים בהם גם חביב, יצחק ושאר להט"בים שירצו לממש הורות יוכלו לעשות זאת ככל אחד ביישוב.

בקיצור, תמה לה העונה השביעית של המרוץ, המוצ"שים שלי וימי ראשון נותרו קצת קירחים ועכשיו בסבלנות לעונת ה VIP
מקווה שיהיה מענין, לפחות כמו בעונה הנוכחית.

ולכולנו, שנה טובה ומתוקה
שנה של שלום, אחווה, אהבה ורצון טוב
 

סטילהוק

New member
שווה לצפות בפרק הגמר, ולו רק בשביל הקטע המרגש של קרין ואריאל

ואם כבר מדברים על דוגמא ומופת לכל זוג במירוץ, כדאי מאוד לקחת מהזוג המקסים הזה דוגמא, ולא רק למירוץ, אלא גם לחיים עצמם. אין הרבה זוגות כאלה.
 

ny22

New member
מנהל
אני עוד לא צפיתי בפרק לצערי כי לא יכולתי

מקווה לצפות בו בקרוב

&nbsp
 

סטילהוק

New member
כרגיל בריאליטי ישראלי אפילו בפרק האיחוד יש איפה ואיפה

ומי שלא קיבלו זמן מסך בפרקי התוכנית עצמה בקושי התייחסו אליהם גם בפרק האיחוד. הביאו אותם, או יותר נכון אותן, רק בשביל לשמש קישוט. וכבר חשבתי מי יודע מי יבוא ויישב בכסא הריק, בסוף באה אמה של רון שחר, שנחשו מה? פנתה לכולם, חוץ מלאלה שקיבלו הכי פחות זמן מסך. נו שויין. הסתיימה לה עוד עונה שנמתחה כמו מסטיק ועם עריכה מגמתית ושקרית, חוץ מפרק הגמר שבו כבר הכל השתנה לטובה, למרות שהמשימות עצמן בגמר היו לגמרי פיזיות ונתנו יתרון משמעותי לצמד הבנים על שני הצמדים האחרים. אך הבנות נתנו פייט מהסרטים לצמד הבנים ובהחלט הגיע הזמן שאחרי 5 עונות שלמות מאז העונה השנייה שרק בה זכה צמד בנות לשינוי המרענן שצמד בנות יזכה במירוץ, למרות המשימות הפיזיות הקשות בגמר, ולמעשה גם בחצי גמר. טיה ופיי הוכיחו לכולם שהן לא פחות טובות פיזית, אם לא אפילו טובות יותר מצמד הבנים, שכל המירוץ כולו היו עסוקים בלריב ביניהם ולהיכנס אחד בשני, בעוד שהבנות עודדו אחת את השנייה ותמיד תמכו זו בזו, וכך גם קארין ואריאל המקסימים, שני צמדים שלגמרי הגיע להם להיות בגמר ואף לזכות בו.

והקטע הנורא של שגרת החיים בשדרות של קארין ואריאל הראה בדיוק איך חיים בשנים האחרונות תושבי הדרום, שהצבע האדום והטילים המשוגרים מעזה הפכו לשגרת חייהם. כמה עצוב, אך זה מה שקורה כשלממשלה ולעומד בראשה לא איכפת מאזרחי המדינה וראש הממשלה עסוק רק בלהאשים את כולם בכשליו וכשלי ממשלתו, אך לעולם לא לוקח אחריות על שום דבר שקורה בזמן שלטונו. להזכירכם שאת שלטון החמאס בעזה הוא הבטיח ונשבע למוטט כבר בבחירות 2009, ומאז עבר עשור שלם שבו אנחנו כולנו מחכים שסוף סוף הוא יממש את הבטחותיו...
 
למעלה