מגששת

ToHrU

New member
מגששת

שלום :) כתבתי פה קשקוש לא מזמן על האהבה שלי לאנימציה ולדיבוב . . . למרות שאני לא מכירה את מנהלי הפורום אני מאוד מתעניינת בלימודי דיבוב (פחות קריינות, החלום שלי הוא לדובב אנימציה מאז שאני זוכרת את עצמי) שמעתי על קורסים של שפרירה זכאי וכדומה... מהשיטוט בפורום הבנתי שחלקכם (ובייחוד מנהלת הפורום) עוסקים בתחום ורציתי לבקש חוות דעת מקצועית: האם קורסי הדיבוב מומלצים? האם נכון שקשה להיכנס ל"קהילת המדובבים"? אני קצת בורה בקטע הפרקטי והידע היחידי שלי מסתכם בזיהוי מדובבים ואנימטורים ואשמח לחוות דעתכם :)

miaBaby

New member
ממה שאני יודעת...

יש 2 קורסים פעילים כרגע... בנלס ובג'פטו... נראה לי גם פותחים אחד בקובי אשל בת''א.... בכל מקרה, כל אחד פה יכול לתת לך חוויות על הקורס שלו, ממה שאני ראיתי כולם טובים... אני באופן אישי עבדתי בנלס ובקובי אשל ועם יפה שמנחה את הקורס בג'פטו ואני יכולה להגיד לך שכולם סבבה... בכל אולפן יש אווירה מיוחדת וממש כיף ללמוד... ובכל קורס אותו סיפור- אם תשקיעי ותדעי לממש את הביקורת שנותנים לך, תגשימי את החלום שלך... אם את רוצה לראות עוד חוויות תעשי פה חיפוש בפורום, יש הרבה.. .וגם בטח עוד כמה ילדים יגיבו לך פה.. בהצלחה :)

למעלה