מגיע לי
ושאלות גם

tgl

New member
מזל טוב ובהצלחה!../images/Emo140.gif

לדעתי בהתחלה כדאי ללמד את טכניקת ההצלבות. זה ייתן בסיס להבנת תרשימים והכנת מלא תכשיטים טבעות וגם צמידים ותליונים.

night mistress

New member
מזל טוב../images/Emo70.gif

אני שמחה שהלכת עם זה עד הסוף, אני בטוחה שתהיי מצויינת!! טרם עברתי על כל השרשור,אני אעבור על כל מה שנתנו לך ואז אני אחשוב כמה שעות ואחזור עם כמה רעיונות אני מקווה

כל כך חיפשתי חריזה לבנות בגילי../images/Emo10.gif

ולא מצאתי
בכל מקרה הייתי רוצה ללמוד דברים כמו הצמיד הצלבות ובסגנון,יותר תליונים או שרשראות לא צמודות(אני וכל החברות שלי לא הולכות עם שרשראות צמודות)וטבעות מעניינות
מקווה שיילך לך טוב
אביטל
*פעם הבאה שאת עושה חוג חריזה לנערות-תתודיעי לי
אני כל כך רוצה
*

../images/Emo49.gif../images/Emo57.gif

אין לי זמן לקרוא את כל השירשור (אני רדומה מהרופא שיניים בכל הפה שלי
) והוכלת לנוח, אבל בקישורים יש בתרשימי חיות לינק לחיות שורדה פעם העלתה. הם מדליקים (אם אני לא טועה של רחוב סומסום). לגבי שרשרת זה צריך להיות מאוד פשוט כי זה ילדות, אפשר לנסות את אחד הלבבות שיש בסדנאות הוירטואליות ולהסב אותו לתליון לשרשרת. הכנתי פעם לבת של חברה שלי ונרשמה התלהבות. השאלה אם זה לא יהיה קשה להם. במקרה הזה אם תעשי להם את הטבעת לב יש להם סט והם יהיו מאושרות עד לגג
לכי על צמידים ליד. הייתי חושבת על סריגה במסרגה אחת אבל צריך לראות איך הם מסתדרות עם זה, בגיל הזה הקליטה שלהם חבל"ז ויש סיכוי לא רע. ובכל מקרה בהצלחה.

L i o n a

New member
בהצלחה ../images/Emo140.gif

כשאני עברתי את הסדנא הראשונה שלי, רציתי ללמוד צמידי הצלבות ומחרוזות סרוגות< בהנחה שידעתי לסרוג>

zoharle

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

משכית, המון, המון, המון. . .
וכמובן המון, המון, המון. . .

anati8

New member
היי משכית

קודם כל מזל טוב! ובהצלחה!למרות שאני מבינה שכל העניין כבר מוכר לך. מניסיוני בסדנאות שהעברתי לנערות ולנשים מבוגרות יותר, תמיד המשתתפות נהנו מהאפשרויות שכל טכניקה פתחה בפניהן. כלומר, אם הייתי מלמדת טבעת הצלבות של שתי שורות הבאתי איתי גם דוגמאות של צמידים, תליונים ושרשראות באותה הטכניקה, את חלקם הן ידעו ליישם כבר ואת חלקם הן יצטרכו ללמוד והדוגמאות מאפשרות להן להגיב וכך לך יש את האפשרות לבדוק את מדד ההתלהבות ולקבוע סדנאות למתקדמות, או לחילופין שיעורים נוספים אם מדובר בחוג מתמשך. רעיון נוסף שנערות אוהבות מאוד הוא שרשראות מאלות, אני ביקשתי מהן לבחור לעצמן אבן שמדברת אליהן(שזה בפני עצמו כבר מלהיב אותן) ולקנות סליל חוט שעווה בגוון מתאים ועבדנו בשני שלבים על יצירת שק לאבן ועל השרשרת, אח"כ הצעתי ליישם זאת גם כמחזיק מפתחות וכו', הן התלהבו מהרעיון שאפשר ליצור בכל מקום ע"י חיבור סיכת בטחון למכנס עד כדי שהן לא עזבו את זה. אני אשמח לחפש לך תרשימים , אם יהיו כאלה, או עוד רעיונות אשתף. בהצלחה! ענת

סף40

New member
היי משכית קודם כל בהצלחה../images/Emo57.gif

לאור הכורתי הקצרה עימך אך בעלת ההשפעה הגדולה עליי בטוחני כי תכבשי את הבנות לא משנה בנות כמה הן דבר שני לדעתי נערות צעירות ירצו ללמוד צמידי הצלבות טבעות שונות דנטלים למינהם בעיקר דברים עדינין. צמידים באריגה או פיוטה. וסרוגים למינהם. כמובן להתחיל מהקל אל הכבד. בכל מקרה שיהיה המון בהצלחה ונשמח לשמוע רשמים.

מזל טוב ובהצלחה

אין לי יותר מידי טיפים לסדנאות כי אין לי יותר מידי ניסיון אבל אני טובה בלהקשיב לאנשים ולתת עצות לנושאים יותר ספציפים ")

wildspirit

New member
כל הכבוד ../images/Emo24.gif

אומנם באיחור אבל
בכל זאת אני יכולה להגיד לך מתוך מה שאני מלמדת - אין דבר כזה ללמד משהו פשוט ומשהו קשה כל מה שתלמדי שיוצא בסופו של דבר יפה הם יאהבו אם זה טבעת או צמיד או תליון או שרשרת - ברגע שתלמדי אותן דברים ורעיונות ואיך לקרוא תרשימים אז תאמיני לי תכבשי אותן במה שתלמדי מה שכן השיעורים הראשונים צריכים להיות טכניקות של סגירת שרשראות - חרוזי מעיכה וסוגרים למיניהם ומכשירים וכו נול וכאלה זה פחות חשוב - יותר חשוב זה הטכניקות וקריאת תרשימים ואחר כך אם ירצו עוד דברים תוכלי להציע והם יחליטו אבל תזרמי - את יכולה ללמד מגן דוד שזה הצלחה, את יכולה ללמד תליון פרח, טבעות הצלבות פשוטות ועוד אם תרצי יש לי מלא סדנאות שישבתי ושיכתבתי - ואת יכולה להעזר גם בסדנאות שהעברנו כאן ואת לא צריכה לשכתב אותן

dshk

New member
מזל טוב ובהצלחה

נערות אוהבות צמידי רגליים

למעלה