מגיע לי מזל טוב- קניתי לפטופ

Ihavenonick

New member
מגיע לי מזל טוב- קניתי לפטופ

אז תתחילו להגיד מזל טוב
ספקס: Toshiba Satellite A200-10W מעבד (Intel® Core 2 Duo Processor T7200 (4 MB Cache, 2.00 GHz זיכרון 667mhz 2048MB, maximum expandability: 4 GB, technology: DDR2 RAM מסך 15.4” Toshiba TruBrite® WXGA TFT display, resolution 1,280 x 800 דיסק קשיח 200GB (5400rpm), Serial ATA כונן DVD Super Multi (Double Layer) drive כרטיס מסך Nvidia Geforce Go 7300 256MB תקשורת Ethernet LAN, international V.90 modem תקשורת אלחוטי Wireless LAN (802.11a/b/g/draft-N), Bluetooth® 2.0 with EDR נתוני שמע Toshiba Bass Enhanced Sound System, built-in stereo speakers מצלמת רשת מובנית 1.3 מגה פיקסל חיבורים: -in-1 Bridge Media slot (supports SD™ Cards, Memory Stick®,5 Memory Stick Pro®, MultiMedia Card™, xD-Picture Card™) , DC-in, external microphone, external monitor, headphone (stereo), RJ-11, RJ-45, 4 x USB 2.0, i.LINK®(IEEE1394), TV-out (s-video) הרחבה PC Card slot for 1x Type II card, 2 memory slots, Express Card™ slot סוללה Technology: lithium-ion, maximum life up to 3:20 (Mobile Mark™) hours משקל weight: 2.5 kg מערכת הפעלה Microsoft® Windows® Vista 32bit Home Premium

לוחם 96

New member
מזל טוב!

נשמע כמו משגר טילים נייד, לא שמתי לב, יש גם וייפיי?

Dolo

New member
עצה לחיים,

שים לב שלכרטיס רשת אין כפתור כיבוי\הפעלה. ההמצאה הנוראית הזאת גרמה לכל כך הרבה אנשים כאב ראש בניסיון להבין למה הרשת לא עובדת אחרי שהם בטעות לחצו על הכפתור הזה :p

Ihavenonick

New member
מוזר שאתה מציין את זה

בדיוק אתמול אני קצת הסתבכתי עם הרשת האלחוטית והשן הכחולה. לא ידעתי איך מפעילים אותם. מסתבר שיש מתג בצד הקדמי למטה שאם רוצים להתחבר לאנשהו באופ אלחוטי, אז צריך להפעיל אותו. אני עדיין חדש בקטע של ניידים, אבל נראה לי שלאט לאט אלמד את מה שצריך

Master Boo

New member
מחשב יותר טוב מרוב הנייחים שאני מכי

ר המון מזל טוב, תתחדש! השאלה היא רק, כמובן, כמה המפלצת עלתה?

Ihavenonick

New member
עלה לי 8300ש"ח

במקור הוא עלה 7800 אבל הוספתי זיכרון (החלפתי רכיב אחד של 1GB זיכרון ברכיב אחד של 2GB) וקניתי גם תיק חזק.

Master Boo

New member
טוב, לא כזה נורא יחסית.

יש מצב לתמונה? ולא העדפת לחסוך קצת ולקנות Win XP?

Ihavenonick

New member
הנה תמונה

והעדפתי VISTA HOME PREMIUM בגלל שזה נייד. כך אין כל כך בעיה של תאימות (אני מקווה לפחות) ויהיה לי על מה להתאמן לפני שאני קונה את המחשב הרציני

Ihavenonick

New member
זה גם מה שאני חשבתי

ואז התחלתי להשתמש. מאז אני מעדיף את VISTA. נוח יותר מ-XP

Dolo

New member
אהבתי את העיצוב של המחשב

לחבר שלי יש גם אחד עם אותו מארז, ואני חייב לומר שהתמונה ממש לא מחמיאה לו. המחשב הזה פשוט סקסי :)

Ihavenonick

New member
are saying I don't know how to take a pic../images/Emo46.gif

סתם...
אני יודע שהתמונה לא טובה, צילמתי אותה בבוקר לפני שיצאתי מהעבודה

jason newsted

New member
תתחדש

נשמע אחלה מפרט.. זה יכול להריץ משחקים חדשים בהגדרות גבוהות או מקסימליות? (בהנחה שאתה מחובר לחשמל) אני גם חושב לקנות לפטופ אבל הייתי רוצה אחד שסוחב משחקים..

jason newsted

New member
זה עדיין לא אומר המון

אין לי מושג איך הוא מתפקד מול הגירסה הרגילה שלו אבל אם הביצועים רגילים לגירסא השולחנית זה צריך להיות די בינוני אני מניח..

Ihavenonick

New member
גם בכל מקרה

המטרה העיקרית של המחשב הוא לא למשחקים זוללי מאגרים. בשביל זה אני אחכה עוד שנה וקצת ואקנה עוד מחשב שולחני מבית VOODOOPC האהוב עליי (שם את ALIENWARE בכיס הקטן של הג'ינס הצמוד ביותר שיש לבנות- מידת אקסטרה סמול
)

למעלה