מגיחה לרגע לפינת הגאון של אמא

מגיחה לרגע לפינת הגאון של אמא ../images/Emo136.gif

גאון 1: מגיע לאמא בעליזות ומנסה לתת לא וואחאד כאפה על הלחי תוך כדי תחינה מתחנחנת: "אמא, אני רוצה לתת לך מכה חזקה כזאת...". אמא: "מה?
לא רוצה!" תותחון (נותן לעצמו סטירה קטנה על הלחי ומרגיע בחיוך עדין): "הנה, את רואה? זה נעים לי מאד!".
גאון 2: אמא מתכופפת להרים משהו שנפל על הריצפה והתותחון סוקר אותה בעניין ואז אומר, לועס שארית
עם ריבת חלב: "אמא, נכון ש)*&PYP(^(*&^@G שלך?" אמא: "מה??? תגמור מהפה ואז תגיד, אני לא מבינה מילה ממה שאתה מקשקש". תותחון (מכלה את שארית ה
ואומר): "אמא, נכון שכשהייתי תינוק ינקתי חלב מהטוסיק שלך?" אמא: משתנקת.

יסמין@

New member
נו, אי אפשר לומר שאתם לא

מקוריים LOL בדבר אחד אי אפשר להאשים אותך: שאת שגרתית ומשממת. אפילו את ההנקה הצלחת לסדר שתהיה ייחודית ויוצאת דופן
ועכשיו נצטרך להוסיף לממורמרת ושאר התכונות גם הנקה מה....

דש1דש

New member
../images/Emo6.gif גאון!!!

קודם כל - איזה חינוך! לא מרביצים סתם - מבקשים רשות. יפפפפפפפה והשני.... השאלה הנשאלת אזה צד מפואר יותר

אנה מ

New member
../images/Emo6.gif מה לא?

אח, תענוג לקרוא על התותחון. כמובן גאון של אמא.

אילה40

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif

מאיפה הגיע דווקא לטוסיק שלך? (הסופגניה הזכירה לו?)

תומילי

New member
../images/Emo6.gif

מאיפה באים לו הרעיונות האלו? לא מנסה אפילו להבין את הראש האסוציטיבי שלו...אני משתנקת רק מלנסות לחשוב

האמת היא שתהיתי על זה.

לא הצלחתי להבין מאיפה הרעיון הזה הגיע בכלל. אבל אז, נזכרתי כיצד התחלתי את סיפור הילדים שלנו (תזכורת כאן) וחשבתי, שאולי הוא עשה סלט ממקום יציאת התינוק למקום ההנקה
...

נוRית

New member
כמו שכבר סיפרתי

קסם גם מתבלבלת, ואומרת "נכון שהייתי אצלך בציצי?" או "הבובה אוכלת לי מהבטן"... וכ"ו... הם עדין לא לגמרי מבדילים (וטוב שכך... שלא יתבגרו מהר מדי).

למעלה