מבקש עצה

pargithama

New member
מבקש עצה

קיבלתי רשיון נהיגה בתחילת ספטמבר. למדתי על ידני. אני אמצע החיים. האם רצוי רכב עם הילוכים או אוטומטי.

Naughty Girl1

New member
לדעתי, הילוכים.

על אוטומט כל אחד יכול לנהוג, אפילו אחותי הקטנה.
ידני זה פחות משעמם, יותר להעביר הילוכים, יותר נחמד
חוצמזה, שאם יצא לך להיתקל בהמשך עם אוטו ידני, לא תוכל לנהוג בו כי לא למדת הילוכים. חבל

Naughty Girl1

New member
לדעתי לא קראת את ההודעה שלי טוב

רצוי לקנות רכב ידני כי אם הוא יקנה אוטומט ברור שהוא ישכח הילוכים מתישהו.

charmingirl

New member
לא שוכחים כ"כ מהר..

אולי כשהוא בהמשך חייו ינהג על ידני יקח לו קצת זמן להתרגל לזה, אבל זה דברים שנשארים.

Naughty Girl1

New member
לא../images/Emo4.gif

בת דודה שלי למדה על ידני, ההורים קנו אוטומט. אחרי שנה - היא שכחה איך מעבירים הילוכים. ככה זה

OM®I

New member
אז בת דודה שלך היא קצת ../images/Emo163.gif

גם אני למדתי על ידני, יש לי רישיון מעל לשנה ועדיין לא שכחתי איך מעבירים הילוכים...

charmingirl

New member
זה אינדיווידואלי..

חלק כן, חלק לא
חלק תושיבי אותם פתאום עם הילוכים, הם יצטרכו לקבל הסברים,אבל יצליחו להסתדר עם זה. זאת לא עובדה, זה אידווידואלי לכל אחד

כל מי שאני מכירה, שנהג שנים באוטומט

לא שכח איך מעבירים הילוכים ואני לא מדברת שלא נהג חודש- אלא כמה שנים טובות

cryptic Nina

New member
בטח שאוטומט../images/Emo185.gif

בשביל מה להסתבך???? אוטומט זה נוח מאוד.. אם אתה חובב נהיגה או משהו כזה תקנה ידני שתרגיש את הנהיגה.. אבל אם אתה אדיש בטח שאוטומט..זה קל!!

רוב האנשים נוהגים באוטומט

אז כנראה שהרוב צודק (למרות החסרונות הידועים של האוטומט: צריכת דלק, מחיר רכב, פחות יצירתיות בנהיגה ועוד)

Krishi

New member
אמממ

יתרונות של ידני: -זולל פחות דלק -מכוניות ידניות בארץ בעיקר זולות יותר -יש כאלה שנהנים יותר מנסיעה רכב ידני.. כל הקטע של לשוט ברכב -תאוצה יותר מהירה חסרונות של ידני: -קלאץ'. כאילו... הדוושה הזאת מעצבנת... ובכלל שאר האקסטרה פעולות שצריך לעשות כמו להעביר הילוכים וכאלה (שכוללות לחיצה על הקלאץ') יתרונות של אוטומט: -ההיפך מידני. לא צריך לעשות הרבה. יש לך גז וברקס... לא צריך להעביר הילוכים ולא ללחוץ על הקלאץ' ולא להעביר כלום. -יש כאלה שלא מתמרנים טוב עם כל ההעברות ההילוכים האלה ואוטומט זה הכי טוב בשבילהם חסרונות באוטומט: -זולל יותר דלק -הרכב עולה יותר כסף -מאית לאט יותר אישית מעדיף אוטומט.. תנו לי לנסוע בשקט בלי כל הסיבוכים האלה של הקלאת' והעברת ההילוכים... אם היה לי אפשרות לחצי אוטומט זה עוד יותר כיף. כי אז אפשר לנסוע גם במצב אוטומטי.. וגם כשבא לך לשלוט על הרכב ולהעביר הילוכים לבד או להאיץ מהר יותר אפשר לעבור למצב ידני והדבר הטוב ביותר הוא שאין קלאץ' וכל מה שצריך לעשות זה להעביר הילוך

BeatAddict

New member
מה מצבך הכלכלי?

אם אתה רוצה רכב שעולה פחות, וזול יותר להחזיק אותו, לך על הילוכים אבל אם אתה יכול להרשות לעצמך את הרכב והתחזוקה (כן, אני יודע שזו קמצנות, אבל במצב של היום כל שקל חשוב), לך על האוטומט (אלא אם כן אתה מקבל הנאה מנסיעה עם ידני)

למעלה