מבקש מידע

מצב
הנושא נעול.

הממוצע

New member
מבקש מידע

מבקש מידע
האם מישהו יכול לתת לי מידע על מניית פרופיט ואראסאל תודה

מיטה1

New member
אראסל על הכוונת שלי הרבה זמן

מבקש מידע
האם מישהו יכול לתת לי מידע על מניית פרופיט ואראסאל תודה
חברה טובה מתעסקת בחלקים למטוסים מדברים על איזה עסקה שאמורה להיות כך לפחות אמר לי מישהו שמחזיק מה שמפתה אותי זה הרכישות של בעלי העניין שם כמעט כל יום לוקחים שם אך צריך לזכור שאין שם הרבה מחזורים וזה מה שמטריד אותי וגם לפי דעתי היא ירדה הרבה בזמן האחרון בכל מקרה שווה לעקוב עד שיגדלו המחזורים לפחות

fox in socks

New member
לא לגעת

חברה טובה מתעסקת בחלקים למטוסים מדברים על איזה עסקה שאמורה להיות כך לפחות אמר לי מישהו שמחזיק מה שמפתה אותי זה הרכישות של בעלי העניין שם כמעט כל יום לוקחים שם אך צריך לזכור שאין שם הרבה מחזורים וזה מה שמטריד אותי וגם לפי דעתי היא ירדה הרבה בזמן האחרון בכל מקרה שווה לעקוב עד שיגדלו המחזורים לפחות
לא לגעת
אלא אם כן בא לך להפסיד כסף

מיטה1

New member
יש פירוט או סתם אתה אומר תראה בעלי

לא לגעת
אלא אם כן בא לך להפסיד כסף
יש פירוט או סתם אתה אומר תראה בעלי
עניין יכול להיות שהם רוצים להפסיד כסף או שהם יודעים משהו שאנחנו לא יודעים

וילסון1

New member
אתה עוד בגרנית ?

אתה עוד בגרנית ?
הבעיה של וורלד יצאה בדיוק כפי שדיווחתי.

מיטה1

New member
כן למה התכוונת לביטול עם קופר דווקא

אתה עוד בגרנית ?
הבעיה של וורלד יצאה בדיוק כפי שדיווחתי.
כן למה התכוונת לביטול עם קופר דווקא
חשבתי שתרד יום למחרת הפירסום ובסוף עלתה יכול להיות שאולי מחכים לקונה אחר בגלל זה לא ירדה למחרת לא יודע בכל אופן יש מישהו עם 100000- שכל יום מנסה להתפטר אם תמשיך לרדת אני זורק

מצב
הנושא נעול.
למעלה