מבקש המלצה על מניה

מצב
הנושא נעול.

twigy

New member
ראס

אני אסביר
תרשה לי להסביר את התיאוריה שלי. מודה, לא חשבתי על זה הרבה, אבל זה מה יש... אם אני משקיע בחברה "מסוכנת", נאמר בחברת תרופות שמנסה כרגע תרופה על קוף, או שהקוף מת או שהקוף חי, אני מדבר על סיכוי חצי- חצי, או שאני מרוויח או שאני מפסיד את כל הקופה. הסברה שלי, אולי המוטעית, שעדיף לי להשקיע במחיר מניה נמוך, זה בגלל שבתוחלת שווי החברה הוא שואף לאפס, ואולי למחיר השלד הבורסאי. אם מחיר המניה אפס, לא משנה כמה מניות הנפקתי - כולן יגיעו לאפס. אם התחלתי במחיר נמוך ואני נופל, אולי הנפילה תהיה רכה יותר, כי בסופו של יום, המניה שווה משהו גם בלי התרופה, ואפילו רק את שווי השלד. אם לדעתך אני מדבר שטויות, תרגיש חופשי להעמיד אותי על טעותי.
ראס
אחרי ניסיון כושל לא רק הקוף מת, גם הנייר, חברות יכולות להמחק מהבורסה כך שזה באמת לא משנה מה הערך של המניה.

LBY

New member
יש כאן טונה של שטויות !!!

אני אסביר
תרשה לי להסביר את התיאוריה שלי. מודה, לא חשבתי על זה הרבה, אבל זה מה יש... אם אני משקיע בחברה "מסוכנת", נאמר בחברת תרופות שמנסה כרגע תרופה על קוף, או שהקוף מת או שהקוף חי, אני מדבר על סיכוי חצי- חצי, או שאני מרוויח או שאני מפסיד את כל הקופה. הסברה שלי, אולי המוטעית, שעדיף לי להשקיע במחיר מניה נמוך, זה בגלל שבתוחלת שווי החברה הוא שואף לאפס, ואולי למחיר השלד הבורסאי. אם מחיר המניה אפס, לא משנה כמה מניות הנפקתי - כולן יגיעו לאפס. אם התחלתי במחיר נמוך ואני נופל, אולי הנפילה תהיה רכה יותר, כי בסופו של יום, המניה שווה משהו גם בלי התרופה, ואפילו רק את שווי השלד. אם לדעתך אני מדבר שטויות, תרגיש חופשי להעמיד אותי על טעותי.
יש כאן טונה של שטויות !!!

denur1

New member
מחיר המניה???

אני אסביר
מחיר המניה???
הרי אתה מתכוון להשקיע סכום מסויים אם המניה יותר יקרה תקבל פחות יחידות על אותו סכום ממילא הכל נמדד בסוף באחוזים!!! למחיר המניה אין כל משמעות מהפן שאליו אתה מתייחס.

gil778

New member
אולי

לפידות תהיה אכזבה של רבים
יש שם גג 500,000 למרות מה שהם טוענים וזה מש מעט ולא כל כך משתלם
אולי
אבל מה לגבי הטכנולוגיה שהיא העיקר בלפידות חלץ? חוץ מזה יש לי הרגשה טובה לכך.

financeman

New member
ההטכנולגיה שלהם היא לא המצאה

אולי
אבל מה לגבי הטכנולוגיה שהיא העיקר בלפידות חלץ? חוץ מזה יש לי הרגשה טובה לכך.
חדשה וחוץ מזה אפילו אם זה הדבר אין מספיק נפט בשביל רוחים טובים וממתי בוחרים השקה בגל הרגשת בטן

iky

New member
ככול שמחיר הנפט עולה כך גדל הסיכוי

חדשה וחוץ מזה אפילו אם זה הדבר אין מספיק נפט בשביל רוחים טובים וממתי בוחרים השקה בגל הרגשת בטן
ככול שמחיר הנפט עולה כך גדל הסיכוי
שהפקת הנפט מפצלי השמן תהיה כלכלית מאוד מאוד! המיוחד בטכנולוגיה שרכשה לפידות-חלץ הוא ביצוע של כל התהליך בתוך האדמה מה שמונע את רוב הבעיות הקשורות באיכות הסביבה ומוזיל מאוד עלויות.

gil778

New member
כן אבל גם אם לא ימצאו

כן אבל גם אם לא ימצאו
זה לא משנה כי.... העיקר היא בטכנולוגיה שהם מפתחים עם חברה זרה. ויש להם הסכם איתם על זכויות בלעדיות לשימוש בטכנולוגיה ייחודית למיצוי נפט מפצלי שמן. הנפט הוא עיניין שולי לעומת הטכנולוגיה. הרגשת בטן אצלי היא חשובה כי הוכיחה לי כבר בעבר.כך שתאמין לי שיש לי הרגשה שהולך לקרות משהו בסדר גודל שקשה לתאר. אל תשכח שיש להם גם ניסיון רב שלא הולך ברגל.

financeman

New member
לגיל יש לך הרבה מה ללמוד

כן אבל גם אם לא ימצאו
זה לא משנה כי.... העיקר היא בטכנולוגיה שהם מפתחים עם חברה זרה. ויש להם הסכם איתם על זכויות בלעדיות לשימוש בטכנולוגיה ייחודית למיצוי נפט מפצלי שמן. הנפט הוא עיניין שולי לעומת הטכנולוגיה. הרגשת בטן אצלי היא חשובה כי הוכיחה לי כבר בעבר.כך שתאמין לי שיש לי הרגשה שהולך לקרות משהו בסדר גודל שקשה לתאר. אל תשכח שיש להם גם ניסיון רב שלא הולך ברגל.
לגיל יש לך הרבה מה ללמוד
על טכנולוגית הפקת נפט הם לא המציאו ולא פיתחו שום טכנולוגיה חדשה וזה חמור מאוד שהם מדוחים שזאת טכנולוגיה חדשה מבחינת ניסיון יש להם הרבה מה ללמוד אם תרצה אני אשלח לך מסר עם הסיבות לכך אני מתפרנס מהשקעות בנפט וגז כך שיש לי מושג על מה שאני מדבר ודבר נוסף- אל תעשה החלטות עפ"י הרגשות בטן- בשביל זה יש קזינו

gil778

New member
אבל הם עושים מחקר על כך?!

לגיל יש לך הרבה מה ללמוד
על טכנולוגית הפקת נפט הם לא המציאו ולא פיתחו שום טכנולוגיה חדשה וזה חמור מאוד שהם מדוחים שזאת טכנולוגיה חדשה מבחינת ניסיון יש להם הרבה מה ללמוד אם תרצה אני אשלח לך מסר עם הסיבות לכך אני מתפרנס מהשקעות בנפט וגז כך שיש לי מושג על מה שאני מדבר ודבר נוסף- אל תעשה החלטות עפ"י הרגשות בטן- בשביל זה יש קזינו
אבל הם עושים מחקר על כך?!
עובדה שזה עוד לא יושם בעולם הנפט ,מפצלי השמן. כי אם זה היה קיים הם לא היו צריכים לעשות מחקרי מעבדה כדי לבדוק אם זה עובד. תחושת בטן היא לדעתי חשובה כשהיא באה ממקום של ידע. מאיפה אני יודע שהאינטרס שלך שאני לא אמכור?! תוכיח לי שזה הכול שקרים אם אתה יודע על כך.או שכנראה יש לך אינטרס להוריד את ערך המניה. שלח לי מסר תגובה!

gil778

New member
לFinanceman שאלה?

לגיל יש לך הרבה מה ללמוד
לFinanceman שאלה?
בתור אחד שמתפרנס מזה. מה אתה אומר על גבעות יהש?

financeman

New member
בתור אחד שמתפרנס מזה

לFinanceman שאלה?
בתור אחד שמתפרנס מזה. מה אתה אומר על גבעות יהש?
בתור אחד שמתפרנס מזה
אני יכול להגיד לך כמה דברים: 1. אם אתה שורטיסט ורוצה לעשות מכה שמבוססת אך ורק על ספקולציות תמשיך להשקיע במניות נפט שנסחרות בישראל. 2. אם אתה מחפש השקעות רציניות בנפט אל תחפש אותם בישראל, לצערי מדינתינו התברכה בהרבה דברים נפט הוא לא אחד מהם. 3. אם תרצה עזרה או טיפים עח מה באמת יניב לך תשואות יפות לאורך זמן תפנה אליי במסר ואני אשמח לענות ולהמליץ, כתבתי את מה שכתבתי כי אני מכיר מספיק אנשים שביסו החלטות השקעה ל הרגשות בטן ומש נדפקו

gil778

New member
אני יודע בוודאות שיש נפט

בתור אחד שמתפרנס מזה
אני יכול להגיד לך כמה דברים: 1. אם אתה שורטיסט ורוצה לעשות מכה שמבוססת אך ורק על ספקולציות תמשיך להשקיע במניות נפט שנסחרות בישראל. 2. אם אתה מחפש השקעות רציניות בנפט אל תחפש אותם בישראל, לצערי מדינתינו התברכה בהרבה דברים נפט הוא לא אחד מהם. 3. אם תרצה עזרה או טיפים עח מה באמת יניב לך תשואות יפות לאורך זמן תפנה אליי במסר ואני אשמח לענות ולהמליץ, כתבתי את מה שכתבתי כי אני מכיר מספיק אנשים שביסו החלטות השקעה ל הרגשות בטן ומש נדפקו
אני יודע בוודאות שיש נפט
אבל לא השבת לי לגבי הטכנולוגיה? אז למה הם עושים מחקר מעבדתי

financeman

New member
I actually did answer

אני יודע בוודאות שיש נפט
I actually did answer
I sent you a message why they do it? that's a good question and how do you know that there is oil and how much oil do you consider oil are you a geologist? did you conduct a survey of the land, did you drill tests to analyze and do you have MR immagery of the area? now assuming there is oil there how much they are predicting 750,000 I read a report suggesting 500,000 or less the rule of thumb with companies we work with is that any drilling that will produce less than 1 mil will not cover research, explorations, test drilling and operation costs along with making the company PROFITABLE you can find oil in so many places the question is how much and how difficcult ir will be to extract However I did send you a message with areas rich in oil beyind what the middle east ever had (or currently have) so no people in Israel will probably ask why they didnt drill there before I can give a few answers 1. technology (or lack thereof) made it too costly until about 2-3 years ago 2. some people said that the Americans wanted to dry the middle east of oil so that countries like Saudi-Arabia, Iran and such will live their years of riches and go back to the stone age 3. the weather in most of these places and the terrains made it very hard to drill- but it comes back to technology and cost efficiency There is such a hype every time they discover a few barrels of oil in Israel, I have to tell you that some companies up in the north sea or in northern Alberta have discovered less than 10 mil. barrels they give the license to a smaller company because they are drilling for billions of barrels not millions and not thousands

אלוני.

New member
אתה לא יודע שיש נפט

אני יודע בוודאות שיש נפט
אתה לא יודע שיש נפט
ואתה מטעה אנשים ביודעין. אני מקווה שאין כאן אף אחד שמתפתה למה שאתה כותב. מעניין לראות שאתה ממליץ על מניה שהולכת לטוס (ובוודאות יש שם נפט לדבריך) ומצד שני את אומר לו שיקנה רק בשער של 7.8 או משהו כזה. כל פעם שיש ירידה אתה מוסיף את דברי הפרשנות שהפעם הבעלים קנו לכן המניה ירדה- פרשנות מדהימה לכשעצמה. אני מאחל לך ולמשקיעים שיש שם נפט בכמויות שלא נראו בארץ מעולם , ומצד שני מזכיר לך ולהם כי מדובר ביחידת השתתפות. בהצלחה.

fufm

New member
מה גורם לך להמליץ על אסם ???

בבקשה
לפידות חלץ טבע שטראוס-עלית אוסם טבעול
יש איזה שהוא פרט נסתר שאני לא ראיתי ? אסם למרות דוחות טובים מובילה את עצמה מטה כבר תקופה ארוכה לאט אבל בטוח. שום הודעה חיובית לגביה לא הצליחה להרים את המניה אפילו לא בקצת... אז מה בכל זאת גורם לך לחשוב שהנה היא מתחילה לעלות ? אני אשמח לשמוע משהו קצת יותר מתוחכמת מהמניה במחיר נמוך עכשיו.

gil778

New member
עדיף לקנות נמוך עכשיו

יש איזה שהוא פרט נסתר שאני לא ראיתי ? אסם למרות דוחות טובים מובילה את עצמה מטה כבר תקופה ארוכה לאט אבל בטוח. שום הודעה חיובית לגביה לא הצליחה להרים את המניה אפילו לא בקצת... אז מה בכל זאת גורם לך לחשוב שהנה היא מתחילה לעלות ? אני אשמח לשמוע משהו קצת יותר מתוחכמת מהמניה במחיר נמוך עכשיו.
עדיף לקנות נמוך עכשיו
לפי איך שזה נראה הם הגיעו לתחתית מסויימת. וחוץ מזה גם בגלל הבמבה. אתה בעצמך אמרת שיש להם דיוויחים טובים. המלצה חכה לסימן של עלייה ואז תקנה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה