מבקש את המלצתכם - אזעקה

gk100

New member
מבקש את המלצתכם - אזעקה

אני מעונין להתקין אזעקה ואני זקוק לעזרתכם 1.איזה מפרט של אזעקה כדי להתקין? (איזה גלאים ניתוקים ?) 2.מה הטוח מחירים המומלץ לאזעקה? 3.איזה חברה ממולצת?

BodyCount40

New member
יהיה מאוד מומלץ להגיד גם מה יש לך

לאיזה סוג של כלי אתה מעוניין להתקין אזעקה כי לא כל גלאי ולא כל שטות חשובה/נצרכת לכל כלי אז תפרט מה יש לך ואני מאמין שכבר יוכלו לעזור לך לגבי מקומות, ישנם שני מקומות שאני ממליץ אבל זה במסרים כבר ...

eyaleshet

New member
../images/Emo91.gifאזעקת THOR

האזעקה הוכיחה את עצמה כאיכותית, עמידה ביותר, בצריכת זרם נמוכה מאוד - גם של השלטים שפועלים לאורך זמן רב עם חיבור לאיתותים, חיישן ג'ירוסקפי מתכוונן לרגישות מקסימלית והנעה מרחוק.

ishaysiv

New member
כל האזעקות שאני מכיר ניתנות לניטרול

בתוך עשרות שניות על ידי מי שמכיר את האזעקה והאופנוע. אני רואה בזה אמצעי שנועד להבריח ילדים שמשחקים עם האופנוע, לא משהוא שיגן עלי נגד גניבה של גנבים מומחים. "גלאי גירוסקופי". שיגעון. גם עפרון הוא "אמצעי לכתיבה בתנאים חסרי משקל במעבורת". אז אל תרעיד את האופנוע שאתה מנטרל את האזעקה. אלמנטרי. שורה תחתונה - כולם אותו דבר לדעתי.

eyaleshet

New member
אז כנראה שאתה לא מכיר את האזעקות

הנכונות...!!! עם כל הכבוד ליכולת הפריצה שלך, לדעתי אתה טועה ומטעה. חיישן שמכוון לרגישות מקסימלית לא ייתן לך צ'אנס להגיע לגישה לחיווטים רלוונטים לאזעקה וזה עוד רק בתנאי שהינך יודע מה עליך לעשות כשרוב הסיכויים אתה לא יודע אלא אם כן אתה התקנת אותה. וזאת מפני ש... התקנה איכותית אינה שונה במראה מצמת החשמל הסטנדרטית ומוסתרת היטב ואני למשל מחבר אותם במקומות בעלי גישה קשה בשיטת הטלאי (צריך לפרק מכלולים רבים באופנוע),חיווטים בצבעים משתנים, וכמו כן במידה ותנתק את האזעקה\תחתוך אותה\תחבל בה - בחר את הנכון האופנוע לא יניע ! צופר הגיבוי יכנס לפעולה ! וזה ידידי היא גדולתה של האזעקה שכבר הצילה את האופנוע שלי ואת של רבים מלקוחותיי...

Agent5

New member
../images/Emo45.gif ממש כך...

אם כל הכבוד לאזעקות שלו (או כל אחת אחרת), ברכבים האזעקות נוטות להיות כמה דורות קדימה ועדיין הו מנוטרלות תוך עשרות שניות.. מעבר לזה, אף אזעקה לא תמנע מגנב לשבת 10 דקות לשבור את השרשרת בינתיים ורק כאשר יהיה מוכן לאופנוע ישבור כיסה, יגיע בכח ל"מח" של האזעקה או לחלופין לצופר/סוללת גיבוי ויתלוש אותו קיבינימט לא משנה כמה החביאו את הצמת חשמל שלו
.. הרי הם לא בדיוק מפרקים מכלולים בהתחשבות באופנוע אז כמה שיותר שיחביאו את האזעקה (כאילו שבאופנועי ספורט למשל יש הרבה אופציות) זה רק יחמיר את הנזק כדי לנטרל ויתן שניות מעטות יתרון במיקרה הטוב. אזעקות לא מונעות גניבות, זה היום רק מטרד למנוחת השכנים.. -דוד

eyaleshet

New member
ועם כל זה אני בטוח שלשניכם יש

אזעקות, אז על מה הויכוח פה בעצם? אופנוע מוגן טוב יותר עם אזעקה או בלי אזעקה?

Agent5

New member
כי הביטוח מחייב..

וזה כ-ן עוזר נגד "הצקות" לאופנוע אבל זה שאתה מוכר מוצר וטוען שימנע גניבה זה די מכירת אשליה, אני הייתי בשמחה נפטר מהאזעקה שלי אם לא הייתי חייב להיות איתו. עובדה- צריכה קבועה של זרם חשמל (לא משנה שהיא נמוכה מאוד) מורידה את אורך החיים של המצבר, ומצבר באופנוע כמו שלי זה סכום מאוד לא מבוטל. בקיצור, היעילות של אזעקה במניעת גניבה היא מפוקפקת ומוטלת בספק ולטעון שהאזעקה שלך היא כלכך קשה לניטרול.. טוב, עזוב.. בוא נגיד שזה תלוי בגנב.. -דוד

eyaleshet

New member
שוב פעם אני מבין אותך ואני מבין

מאיפה הדעות שלך נובעות... עצם זה שהאזעקה שלך לא מתפקדת כראוי וכנדרש לא יכולה להקרין על שאר האזעקות בשוק. בין השורות אני מבין שנתקלת באזעקה שגמרה לך את המצבר. אצלי זה לא יכול לקרות ולהלן ההסבר: כ-ל האזעקות בארץ מלבד THOR עובדות על סירנה רגילה של 12V מה שאומר שבעת פעולת האזעקה מבחינה חשמלית זה משתווה להשארת האורות דולקים. באזעקת THOR ישנה סירנת הPIEZO שההסבר הכי פשוט לאופן פעולתה הוא כדלקמן.. תחשוב שלקחת מנורה בעלת הספק מאוד גבוה אך בעלת צריכת מתח נמוכה נגיד 1.5 V וחיברת לה סוללה בעלת הספק גבוה נגיד 3 וולט הצריכה תהיה נמוכה מאוד וזהו הפטנט שמעט מורכב יותר מההסבר הפשטני אבל השורה התחתונה היא שגם במצב עבודה (סירנה פועלת) צריכת המתח נשארת 3 מיליאמפר =0.003 אמפר ורק להכנסת דברים לפרופרציה לחיצה אחת על הסטרטר תמשוך מעל ל 20 אמפר ממצברך הקט במקרה הטוב...

TomaC

New member
קצת סדר....

מתח - וולט זרם- אמפר הספק- וואט. מתח לא נצרך אלא נוצר. בקיצור, לא הבנתי כלום, וזה עדיין לא קשור למה שAGENT5 אמר. צריכה איטית וקבועה של זרם מהמצבר מקצרת לו את החיים. גם 3 מיליאמפר זה צריכת זרם קבועה.

WOW... מלחיץ ../images/Emo70.gif

אייל, מלחיץ לקרוא הודעה כזו ממישהו שאמור להיות בעל מקצוע. ערוך בבקשה את הפסקה האחרונה שלך כך שנבין מה ניסיתי לומר והקפד, כפי שהעירו לך,להשתמש במינוחים הנכונים, שכן אחרת זה נראה לא רציני ו\או מקצועי.

Agent5

New member
מסכים..

אני פשוט טענתי באופן כללי שהיעילות של אזעקה מול הבלאי שהיא עושה בעייתית. כיום אני לא דורך את האזעקה שלי (למרות שבזמן האחרון היא דורכת את עצמה..) IT"S ALLLLIVE! -דוד

TomaC

New member
כמו שכתבתי למטה

אופנוע מוגן ע"י אזעקה רק מ: ילדים שמנסים לגנוב את הכיסוי. הורים שמושיבים את הילד על האופנוע שיעשה "וון וון" בלונדיניות שנוסעות רוורס ומפילות אותו. חתולים שמשחיזים את הציפורניים שלהן על המיכל. מעבר לזה האזעקה לא שומרת על כלום, גם אם היא רגישה כמו פולניה.

למעלה