מבקשת עצות ועידוד....

maayana25

New member
מבקשת עצות ועידוד....../images/Emo4.gif

אז ככה, עוד פחות מחודש (20/9)נגמרת לי חופשת הלידה ואני אמורה לחזור לעבודה... ברור לי שאני אשאר עוד קצת בבית כי היא פצפונת ואני לא יכולה ולא רוצה לעזוב אותה כבר...עד לפה העניינים די ברורים לי אבל.. אני לא רוצה לחזור לעבודה שלי כי היא שוחקת ולא מתגמלת ולא בקשורה כלל למה שלמדתי אז בינתיים אני מאריכה את חופשת הלידה מתוך ידיעה שלשם אני לא אחזור. יחד עם זאת יש לי קצת בעיה לעבוד בתחום אותו למדתי (תכנון ערים) עקב השעות המרובות שתדרוש עבודה בתחום וכידוע לכן אין לי בן זוג שניתן לסמוך עליו ולהתחלק עימו בשהייה עם הקטנה אחר הצהריים. בקיצור אני לא יודעת מה לעשות, אני לא יכולה להשאר בבית יותר מדי בלי עבודה (המשכנתא המשכנתא) אז האפשרויות שעומדות בפניי הן לעבוד מהבית או לעבוד בתחום בחצי משרה או לעבוד במשהו אחר בשעות נורמליות..ואני מבולבלת!!! אני מאד נהנית מהשהייה בביתכך שזו אוציה מאד רלוונטית להשאר כאן ועבוד במשהו מהבית, אבל במה? בכל מקרה, מקווה שהבנתן את הבילבול שלי, מחכה לעצות ולעידוד.. מעין

little s

New member
../images/Emo13.gif

מה, למדת תכנון ערים? תכף תגידי לי שבטכניון....פשוט לא ידעתי שיש עוד מקום לתואר בתכנון עיר אל תפסלי את האופציה לעבוד בתחום שלך, תתפלאי-יש מתכננות ערים, שהן אמהות...ויש לנו אפילו אחת בפורום-מריאנה, היא כבר מזמן לא ביקרה אבל אם תגיע בטח תגיב... נכון-זה דורש משרה מלאה, והשקעה של שעות רבות, ומעט מדי שכר על המאמץ-אך זה אפשרי, לא הייתי אומרת שזה לא ניתן. חשבת לבדוק אם יש מכרזים לועדות מקומיות, או תפקידים בועדות באזור שלך? אמנם עבודה לא תמיד כיפית, אבל התנאים מצוינים יחסית מבחינת שעות... ואגב, אני אדריכלית, גם כאן חשבתי בהתחלה שזה בלתי אפשרי, זה כן! לא אגיד לך שזה לא קשה, זה דורש המון, זה דורש תמרון, זה דורש הקרבה...אבל זה אפשרי. אם רוצים, כמובן... בכולופן, בהצלחה רבה דברי איתנו אם את צריכה משו! (איתנו=מריאנה ואנוכי)

שיריק2

New member
ואו

קודם כל את יכולה גם למשוך חל"ת עד שנה נדמה לי וגם להתפטר בגלל הלידה ואת זכאית לפיצויים כמובן- לפעמים זה עדיף אם את יודעת שלא יפטרו אותך- אבל מה לעשות מהבית? כשהקטנה איתך? זה גם בעייה....לא רוצה קצת לשנות אוירה ולצאת להתאוורר? מקסימום תחליפי מקום עבודה .....זה הזמן לחפש מקום אחר אולי...

candy can do it

New member
זוכרת את כל ההתלבטויות הללו...

אבל אם טרחת ולמדת ויש לך מקצוע, כדי להרגיש שאת ממצה את היכולות שלך, אולי בכל זאת שווה לחפש עבודה בתחום... בהצלחה בכל מקרה

אהבת M

New member
חצי משרה נשמע לי דוקא מעולה../images/Emo127.gif

אבל אין לי ממש תובנות. סורי

גלגלית5

New member
יש אפשרות אחרת

הנסיך שלי בן 4 חודשים נכנס למשפחתון. המשפחתון קיים שנה שביעית בשנה הראשונה הוא החל כי בעלת המשפחתון לא רצתה לחזור לעבודה היא עבדה כמפיקת ארועים. לכן לקחה עוד שני ילדים חוץ מביתה. וההמשך ידוע. יש לנו עוד חברה- נשואה לסא"ל שלכרגיל לא נמצא בבית. גם היא עבדה שנים חצי משרה במעונות. ולפני כמה שנים לקחה שלושה ילידם לשמור עליהם בביתה. אין מאושר יותר ממנה- גם העבודה וגם השכר. דרך אגב- שתיהן מחזיקות ילדים עד גיל שנה וחצי- כי העבודה בגיל הזה יותר קלה. אני מנסה לשכנע חברה שהיא עו"ס כמוני ולא מצליחה לחשוב ל פרידה מהבת שלה לקחת עוד ילד או שניים אליה הביתה. זה פתרון עם הרבה תושיה- וכפי שתדעי בבוא היום- אין מספיק מטפלות ומשפחתונים בעירנו הקטנה והלא כל כך מפותחת. למה אני לא עושה את זה?- אין לי סבלנות להיות בבית כל כך הרבה- אני צריכה להתלבש ולצאת בבוקר (את הבכי כמה קשה לי תשמעו עוד שבועיים- שלושה)

למעלה