מבקשת עזרתכם נותרו לי יומיים!!!

מבקשת עזרתכם נותרו לי יומיים!!!

שלום,
בבקשה עזרו לי להגיע לתמהיל המיטבי עבורינו וכמו כן לאחוזי הריבית הטובים ביותר לנו:
1) שווי נכס 2,050,000
2) משכנתא 1,230,000
3) כושר החזר חודשי משותף 24,0000 ש"ח
** מה שקיבלנו נכון לעכשיו:
1) ריבית פריים מינוס 0.2- 282,000 ש"ח מסך המשכנתא
2) ריבית משתנה צמודה 3.49%- 418,000 ש"ח מסך המשכנתא
3) ריבית קבועה לא צמודה 5.18%- 530,000 ש"ח מהמשכנתא
********החזר חודשי של 5,741 ש"ח***
נא עזרתכם במהרה ,ביום חמישי יש לי פגישה חשובה עם מנהל אגף המשכנתאות בבנק ואני רוצה להגיע מוכנה ואסרטיבית עד כמה שניתן,תודה

לוקחים בקלצ 530 מחזירים כמעט 530 אלף ריבית לבד-השתגעתם?

קיבלתם הצעה מעליבה מאוד ל60% מימון.
כל התמהיל שלהם הוא ל30 שנה ולכן הבנק כנראה חושב שאתם מאוד מסוכנים שקיבלתם הצעה כזאת גרועה.
אתם רוצים לשפר?
1)תעלו להחזר של 7500-8000 התחלתי .
2)אם אין לכם כסף להחזיר להוריד את המשתנה.
3)לקצר את הקלצ בשנים.
4) להגדיל את הפריים ל33%
5) אם אתם מתכוונים להישאר בהחזר כזה אז קחו בחשבון שסך הריביות
שלכם יהיה קרוב למיליון שקל בסוף התקופה.

גם בענינו זהו מחדל

תחילה הבנק נתן לנו ריביות כאלו: פריים מינוס 0.5
קלצ 4.65
משתנה 3.18

בתוך פחות מחודש העלו לנו את ההצעה לריביות שציינתי בהודעה הראשונה שלי, זה הבנק היחיד ממנו אנחנו יכולים לקחת משכנתא ןעלכן אנחנו חייבים למצוא פתרון, האם ידוע לך אם יש סיכוי שיתנו לנו 33% מימון בטפחות בריבית הפריים?
* אחרי כמה זמן בנק יכול לשנות את הצעת הריביות שלו מפעם לפעם? (45 ימים?)
*היכן אני יכולה לראות ממוצע של ריביות במסלולים שציינתי? בכדי שאדע עד כמה אפשר לנסות ולרדת? מאחר ולא אושרנו בבנקים אחרים לא יכולה לערוך השוואה ופונה לפה, יועץ משכנתאות שלקחנו נטש אותנו -"עקץ" ונותרנו לבד כרגע

mulcha

New member
משכנתה התאבדותית. מעל 1.2 מיליון זה המון על השתכרות סבירה

פלוס של 24K לחודש.

2 הסנט שלי: אתם צריכים להיות מסוגלים לעמוד בהחזרים של 7-8 אלף ש"ח לחודש לפחות לאורך חיי המשכנתה ואם לא רדו מהעסקה גם במחיר הפסד.

לנוכח הסיכון הגדול שלקחתם - מובנות הריביות הגבוהות שהשיתו עליכם.

sgf

New member
רדו מהעסקה

חבל על הריבית שתששלמו לבנק. תתחילו ממשכנתא קטנה על נכס זול יותר, ותשתדרגו בהמשך. אם בכל זאת אתם הולכים על זה, תעלו ה"ח ל7000 ש"ח ותקצרו את הקל"צ, כך הריבית תרד משמעותית. אם יש קרנות השתלמות בסכומים של כ200K+ שאתם יודעים בוודאות שתרצו לפרוע ( למרות שלדעתי לרוב זאת טעות לפרוע קרנות ), הייתי לוקח הלוואה כנגד הקרנות בריבית נמוכה - בד"כ פריים עד פריים-0.5, ומקטין את המשכנתא.

למעלה