מבקשת עזרה :)

מבקשת עזרה :)

היי אני שנה ושמונה חודשים אחרי ניתוח טבעת ירדתי קרוב ל-40 ק"ג לפני פלסטיקה היתתי אצל מס' רופאים ויש לי התלבטות בין 2 הראשון זה ד"ר בני מליק והשני הוא ד"ר רם סילפן אשמח לשמוע חוות דעת גם חיוביות וגם שלשיות .

חמ סה

New member
מה ההתלבטות שלך בדיוק ?

תמקדי קצת... אני מכירה את ד"ר בני מייליק, אצלו נותחתי בפלג הגוף התחתון ובהמשך אעשה אצלו גם את "החצי השני" (פלג הגוף העליון
). מומלץ בחום. מקצועי, ותיק בתחום ומנוסה. על השני מעולם לא שמעתי ואינני מכירה אותו. שיהיה בהצלחה

שמחה37

New member
כנ"ל עם הסתייגויות קטנות

אני לא נותחתי על ידי ד"ר מייליק אבל מכירה הרבה שכן ומרוצים אני לא חושבת על פלג גוף עליון
בהצלחה שמחה

מי מכיר ? חוות דעת

במידה והשאלה שלי לא היתה ממוקדת אז אני ינסה לשנות את הנוסח אז כמו שכבר אמרת הייתי אצל מס' רופאים , בין כל הרופאים שהייתי הדילמה היא 2 רופאים ד"ר רם סילפן וד"ר בני מליק . האחד יותר מוכר השני פחות מוכר שניהם דיי עשו רושם חיובי ודיי ניראו בעלי ידע אך עדין אני איני שלמה וקשה לי הבחירה אשמח לקבל מכן חוות דעת או אם מישהי שמעה משהו גם חיובי וגם שלילי .

חמ סה

New member
את צריכה ללכת לפי האינטואיציה שלך

עם מי שיותר הייתה לך "כימיה" איתו. יכולה לומר שהלכתי ל-3 מנתחים לייעוץ טרום הניתוח שלי וה"כימיה" עם ד"ר מייליק הייתה מיידית מההתחלה. והיה לי עם מה להשוות. נסי גם את ד"ר טלי פרידמן (אסף הרופא או מלב"י - אסותא ת"א) וגם את ד"ר חייק (תה"ש או פרטי) ותשווי. בסוף - רק את תדעי מי הכי מתאים *לך*. בהצלחה

למעלה