מבקשת עזרה בבחירת עגלה

layevsky

New member
מבקשת עזרה בבחירת עגלה

שלום לכולם,
הייתי היום ברישפון אצל היבואן של מוצי ואני בדילמה לגבי שני דגמים ושני צבעים.
או לקחת את המוצי IGO החדשה שיצאה בסגול עם שילוב של שחור באמבטיה, והטיולון כולו סגול.
או מוצי EVO כולו באדום.
צירפתי תמונות אודה לעזרתכם...

Nat3nat

New member
קודם כל את צריכה להחליט על

איזה עגלה את לוקחת .איזו אהבת יותר לפי הפיצ'רים שלה.איזו את מעדיפה יותר לפי נוחות עיצוב קריטריונים שקבעת לעצמך וכו'. הצבע אמור לבוא אחר כך...אני אישית העדפתי את ה-igo. היא התאימה יותר לצרכים שלי והזמנתי את כולה בכחול..גם האמבטיה (כחול שחור) והטיולון גם כחול לפי הצבע שהיה בתצוגה....

layevsky

New member
אז זהו שאת שניהם אהבתי, ורק הצבע פה דילמה

יש לי בת אז שני הצבעים יכולים להתאים מצד אחד האדום יכול להתאים מאוד, מצד שני הסגול והשחור .

Nat3nat

New member
סגול גם מתאים לבן וגם לבת אולי

לפעם הבאה במידה ויהיה בן עדיף שיהיה סגול גם? מצד שני גם ככה האמבטיה רוב הזמן משתמשים בה כמה חודשים ואז עוברים לטיולון גם ככה ורצית אדום בכל מקרה אמרת אז אולי תעשי גיוון של חצי חצי...כי הטיולון בשניהם אדום ולפי מה שהבנתי גם ה-evo ניתן להשיג באמבטיה סגולה. לא?

Nat3nat

New member
קיצר קצת עשיתי סלט וקראתי עוד פעם את ההתלבטות

אני הייתי הולכת על סגול כי זה מתאים גם וגם...אדום תמיד נראה לי צבע עז מידי...יש משהו יותר אלגנטי בסגול..

layevsky

New member
בעגלת igo הסגולה האמבטיה שלה היא

הבסיס שחור ורק מגן השמש סגול, זה נראה לכם יפה ?
כי משום מה עם השילדה השחורה רוב העגלה במצב האמבטיה תהיה כמעט שחורה.
בטיולון זה כבר הרוב סגול.
וזאת הדילמה...
ב evo גם האמבטיה וגם הטילון אדומים.

layevsky

New member
אז איזה צבע ועגלה הייתן בוחרות?

חייבת תשובה עד יום ראשון שאוכל להחליף את ההזמנה.

Nat3nat

New member
מה אם תקחי את השלדה הכסופה?

זה יישבור את הצבע השחור לפחות...

layevsky

New member
עם השילדה הכסופה זה יהיה יותר מידי משחק

של צבעים.
בקיצור הדילמה IGO סגול שחור
EVO אדום

Discordi

New member
אני הייתי הולכת על הסגול

יותר יפה ויותר אלגנטי. אני גם לא ממש אוהבת אדום.

Nat3nat

New member
אז ככה:

ה-EVO עולה 2850 בערך והיא שונה מהאייגו בכך שקודם כל הידית היא מתכווננת קדימה ואחורה ולא לפי הגובה (מה שנוח ב-IGO כמו במוצי 4 ריידר)...גם צריך את שתי הידיים כדי לכונן אותה, לנמוכים כמוני זה הפריע קצת..
האמבטיה בערך אותו דבר, אולי ב-EVO היא קצת יותר עמוקה,
בטיולון הצילון ב-IGO הוא רחב יותר...
בקשר לקיפול, ב-EVO שני הגלגלים הקדמיים גם מתקפלים כלפי פנימה בעוד שב-IGO הם לא מתקפלים.

אני ממליצה ללכת לשם ולבדוק במו ידיכם ועינכם מה נוח לכם לקפל, האם יש לכם מעלית או לא בבית ויש בעיה בנשיאת העגלה אולי? ב-EVO יש ידית לשלדה אחרי הקיפול וב-IGO אין..
קיצר צריך לנסוע ולהתרשם, אני אישית לקחתי בסוף את ה-IGO כי זה יותר התאים לי לפי מה שהייתי צריכה. ה-IGO עולה 3899 באמת אך יש הנחת מזומן קטנה, בכל זאת איזה 100 שקל ואם לוקחים סל קל מהם הבנתי שיש עוד הנחה...

yogit123

New member
תודה...

אני באמת צריכה ללכת לבדוק. העניין הוא שיש לנו מעלית מאד צרה וה-4 rider לא תיכנס. ה-IGO לעומת זאת הכי צרה, אבל המחיר...גבוה.\
תודה על המידע.

למעלה