מבקשת לשאול

מבקשת לשאול

אני משתדלת להיות רוחנית ומטיבה עים כולם אך מסביבי ישנם אנשים קשים ומסקי מסקנות מהירות משמע שלליות קשה לי לחיות בסביבה כזאת וזה נצצא בכול מקום הן בעבודה והן באזור המגורים ידעת אנשי שיש חים אחרת אך פוגשת אני אותם לעיתים רחוקות מאוד ביום יום המצב עגום למדי איך מתחזקים בכול זאת תודה אלמוגית1

אי לקיחת דברים באופן אישי

לנסות לא לקחת את האנשים האחרים באופן אישי, להבין שהם מונעים ופועלים מתוך הסרט שלהם מתוך החוויה הפנימית שלהם ולנסות לעשות כמיטב יכולתך שזה לא ישפיע עלייך ויסחוף אותך. לנסות לקבל אותם כפי שהם ולא לנסות לשנות אותם או להגיד להם איך צריך להיות או לחיות ולא משנה אם עשית כך או לא. לנסות לעשות את מיטב יכולתך להיות הכי שלמה עם עצמך ולקבל את עצמך כפי שאת ולבחור את מה שהכי טוב עבורך, לנסות כמה שפחות להזדהות עם מה שאת רואה או מרגישה. אפשרויות אחרות הן לשנות את הסביבה שאת נמצאת בה, לצמצם מגע עם אנשים שאת מרגישה שמקשים עלייך או לא נעים לך להיות בסביבתם, לקחת אחריות רבה יותר על עצמך ובחירותייך ועוד.

תודה בועז

הכן מילים חזקות אני מאמצת אותם.תודה על החיזוק גם מילים הם אמנות

בחירת המיקום שלך

יש מגוון של אנשים כיום על כדור הארץ. יש אנשים יותר חיוביים, יותר מאוזנים, שלמים, אוהבים. יש כאלו עם יותר שליליות, יותר תסכול וכדומה. אך את בוחרת את החברים שלך את המיקום שלך ואת החוויה הפנימית שלך
אם את מוקפת בשליליות, זה עשוי להצביע לך על המקומות בתוכך השליליים/המתוסכלים/הכואבים. תסתכלי פנימה ורפאי את המקומות הכואבים שלך
כל מקום כואב אצלך רוצה את אהבתך..

../images/Emo24.gif תודה מיכל

הכן הכול נכון שאלקים יתן לניו כוח להשאר שפוים וחזקים כול הזמן בברכה אלמוגית1

נהניתי לקרוא ../images/Emo140.gif

את השירשור הזה ואת התגובות שלכם לאלמוגית באופן אישי קיבלתי משהו מתגובתו של כל אחד מכם

לאלמוגית1

אלמוגית היקרה, נשמתך העדינה נגעה ללבי ואבקש להקדיש לך שני שירים של המשורר הסוּפי ג'ללדין רומי: השׂדה מעבר לטוב ולרע יש שדה; שם אנו ניפגש; ראש להניח על הדשא; ואין טוב ואין רע; לא פה ולא שם. חפש בתוך הנפש כח רב טמון, חפש! בהר הגוף אוצר בלום, חפש! הו הלך, אם לחיפושים יצאת, החוצה אל תביט. הכל בפנים, חפש! התחזקי בדרכך העדינה... באהבה,

תודה טלאור נתנאל

תודה על מה שאתה תודה ליקום שברא אותך תודה לכול החברים רגשתם אותי עד מאוד בברכה חמה אלמוגית1

למעלה