מבקשת לשאול על תקיעות בתחום הזוגי

GreeenTea

New member
מבקשת לשאול על תקיעות בתחום הזוגי

ערב טוב, אני מבקשת לשאול מדוע אני תקועה כבר זמן רב מבחינה רומנטית ומה עלי לעשות כדי לקדם את עצמי בתחום זה... קצת רקע: מערכת היחסים הרצינית האחרונה (והיחידה, בעצם) שלי הסתיימה לפני כשלוש שנים ומאז היו לי רק דברים קצרים פה ושם, ואני מתחילה להתייאש... לפעמים אני ממש מרגישה כאילו אני אשאר לבד לתמיד
. אני יודעת שבמשך הרבה זמן עדיין הייתי תקועה במערכת היחסים הקודמת, אבל אני מרגישה שהתגברתי עליה והצלחתי לשים אותה מאחורי, ולמרות זאת אני עדיין לא מצליחה להתקדם ולפתח מערכת יחסים זוגית טובה אחרת. איזו פריסה אני יכולה לעשות כדי לקבל איזשהו כיוון, לדעת מה הפוטנציאל הזוגי שלי, להבין יותר למה אני תקועה ואיך אני יכולה לצאת מזה? תודה רבה
Greeen Tea

GreeenTea

New member
תודה אורלי ../images/Emo140.gif

השאלה שנשאלה: מה עלי לעשות בכדי לממש קשר זוגי? תוצאות פריסת מסר בשלוש: מיקום 1 - מלכת המטבעות מיקום 2 - העולם מיקום 3 - שש הגביעים
רבה
Greeen Tea

להפגין מעשיות במידה הראויה

לסגור את שהיה ולהתבונן בהשלמת התהליך. להפסיק לנסות להחיות את העבר ולחוש נוסטלגיה מתוקה למה שהיה בקשרים קודמים. מה שהיה היה.

GreeenTea

New member
ראשית כל ../images/Emo51.gif

אני מאוד מתחברת לפירוש שלך. האם ניתן לעשות פריסה נוספת על מה צפוי לי בתחום הרומנטי בחודשים הקרובים? משהו שיעודד אותי קצת במצב התקוע הזה?

קודם עלייך לעשות תהליך

שחשוב לעשותו כפי שכתבתי בפרשנות שלי ומשם להמשיך הלאה התחילי כבר כעת בשינוי. והעיקר היי אופטימית ב

למעלה