מבקשת לאמץ גור

הלביאה1

New member
מבקשת לאמץ גור

היי אני אמא של צ'בי(כלב) אותלו, דויד ולוציפר מזה למעלה משנה אותלו שהוא הבוגר התגלתה אצלו סכרת והוא מקבל זריקת אינסולין פעמיים ביום. לצערי החתול הולך ודואך, אני יודעת שהדבר יגרום צער לביתי מאחר והיא קבלה אותו ליום הולדתה ה-7 בכדי להקל על האמור לקרות ומאחר ויש לנו המוןןןןןןןן מקום בלב, אנחנו מחפשות חתלתול /ה שחור צעיר למרות חיפושים בנט, לא מצאנו אבקש את עזרתכם התודה

הלביאה1

New member
מבקשת לאמץ גור

היי אני אמא של צ'בי(כלב) אותלו, דויד ולוציפר מזה למעלה משנה אותלו שהוא הבוגר התגלתה אצלו סכרת והוא מקבל זריקת אינסולין פעמיים ביום. לצערי החתול הולך ודואך, אני יודעת שהדבר יגרום צער לביתי מאחר והיא קבלה אותו ליום הולדתה ה-7 בכדי להקל על האמור לקרות ומאחר ויש לנו המוןןןןןןןן מקום בלב, אנחנו מחפשות חתלתול /ה שחור צעיר למרות חיפושים בנט, לא מצאנו אבקש את עזרתכם התודה

לדעתי, אי אפשר לקבל חתול חדש

עד שהקודם "הולך לדרכו", בעצב אי אפשר לקבל תינוק חדש.

../images/Emo45.gif את צודקת אבל מה שאפשר לעשות

זה פשוט לשנות את הגדרת האימוץ, להחליט שרוצים לאמץ עוד חתלתול בתקווה שהוא יהיה חבר של החתול הותיק שעם הרבה תקוה בלב יצליח לשרוד למרות הכל. בעיקרון, בינתיים אין מבחר גדול של גורים צעירים כי זו עדיין לא "העונה" עוד חודש חודשיים תהיה אינפלציה ויהיה מבחר גדול. חתול צעיר ושחרחר יש בעמותת אס.או.אס בהצלחה והרבה בריאות לחתול

smartblonda

New member
../images/Emo45.gifמסכימה עם דברייה של חתולה...

אולי תוספת של גורון לבית,תשפיע לטובה על החתול הותיק. מתפללת כי יצליח להתאושש

../images/Emo54.gif

אם את כבר רוצה לאמץ חתול\ה בתקווה שהחתול יתאושש... אז אם החתול הוא זכר אז את צריכה נקבה...כי עם זה זכר עם זכר הם לא מסתדרים טוב!? לא!? כי אני לא ממש בטוחה..שמעתי את זה איפשהו אבל יש הרבה שמגדלים זכר עם זכר..ונקבה עם נקבה... אבל בכל זאת
...לי אישית יש לי גם חתול שחור וגם חתולה...וגם חתול ג'ינג'. כוסונים..!

אמאלון29

New member
היי!

יש שתי חתולות רחוב מקסימות!!! ברחוב שלנו. שהלוואי ויהיה להן בית... אני אנסה לצלם אותן בהזדמנות קרובה.

אממ....../images/Emo68.gif

יש לנו גור שחור..בן 3 שבועות...אבל אנחנו ניפרד ממנו רק בגיל חודשיים... אז בכל מקרה...הוא שחור חמוד...בנתיים הוא לא נושך ולא מילל כמו כל השאר... הוא פשוט

r i p l y

New member
לי יש גם חתלתול יפהפה בן חודשיים שח

שחרחר ועם כתם קטן לבן על הצוואר, הוא עם שיער די ארוך, אשמח אם תיצור איתי קשר או שתשאיר לי במסרים מס' טלפון, הטל שלי הוא 052-8923008 מהקריות. אם ברצונך נקבה יש אצל חברה שלי חתולה שאני עיקרתי היא בת 8 חודשים שחורה יפהפייה ומטופחת (לאימוץ. כמובן.) מעוקרת כמובן - בלי חיתוך אוזן) חברותית ויפהפייה.!! אני מתה על חתולים שחורים... אשמח לפנייה ממך בהקדם.! יעל.

למעלה