מבקשת כתובת אימייל

טולי155

New member
מבקשת כתובת אימייל

שלום לכולם

אשמח מאוד אם מישהו יכתוב לי את האימייל של האחראים על מאסטר שף . ברצוני לבקש הם בקשה צנועה.

מודה מראש לכולם

שבוע טוב

APRSMON

New member
תגלי לנו מה הבקשה ונעביר לך את המייל.

טולי155

New member
מגלה בתקווה לסיוע...

שלום

ראשית, שמחתי לראות תגובות...

כל חטאי , רוצה (כמורה לתלמידים ביסודי) להתחפש למאסטר שפית ליום אחד.(בפורים) . התחפושות שלי: פשוטות, זולות וכו'. לא מצאתי את האימייל של התכנית,ולפיכך שלחתי

ל info mako - הייתי המומה מהתשובה שקיבלתי: " נגמרו להם הסינרים"- שאלתי אם זו בדיחה- אין לי ספק שמישהו חמד לו לצון. את הכובע והכיתוב אכין בעצמי ,רציתי את הסינר...

טוב אם זה לא יצחיק אתכם... אשמח לסיוע. אני משערת שמישהו יכול לתווך ביני לבין מישהו מהתכנית, שישאיל לי את הסינר...

מודה ומקווה : טובה

אולי לתת סינר

לבן 'סטנדרטי',לאותן חנויות שעושות ריקמה לפי הזמנה (רוקמות שמות על מגבות וכו') ולבקש שירקמו לפי הסמל של מאסטרשף?
כמובן,תיגשי לשם עם הסמל מודפס,כדי שיהיה להם דוגמא להעתיק במדוייק ממנה.
בנוסף,בקשי מהם להוסיף את השם שלך,ואם את רוצה לעשות את זה קצת היתולי ופורימי- אז במקום השם, שירקמו: 'המורה לחשבון' \ג'ג או מה שזה לא יהיה שאת מלמדת אותם.

אני חושבת שהרעיון ממש מדליק,כמו שאמרת-זו תחפושת לא יקרה,והילדים יתלהבו,אני בטוחה בזה!.

או אפילו משהו פשוט יותר-

לתת למישהו שייש לו 'יד טובה',לשרטט את הסמל בצבע. תזכרי- הסינר הזה בעצם' חד פעמי',ולא נדרש להיות עמיד לכביסות. לכן,אפשר גם לשרטט עליו בצבע.(נדמה לי שייש צבעים כאלה בצורת טושים,שמוציאים קו דק,בחומר 'פלסטי' מבריק)

ואולי העיצה הכי טובה שאני יכולה לתת,זה לשאול באחד הפורומים של מלאכת היד כאן בתפוז.אני זוכרת שירשורים של תחפושות תוצרת עצמית מדהימות,אני בטוחה שמישהו שם ידע לתת טיפ איך לפתור את בעית הסמל.. כי הרי את הבגדים עצמם כבר יש לך,את לא זקוקה לתפירה.

בהצלחה.

טולי155

New member
תודה לכל היצירתיים

שלום לכם

אין לי ספק, שהרעיונות שלכם טובים. למרות הכל ציפיתי (עדיין מקווה)שמישהו מהתכנית ישלח לי את הסינר המקורי...

אם מישהו קורא ויכול לתווך- להשגת הסינר (אשיב אותו לבעליו לאחר פורים), ארבה בשמחה...

מודה מראש
טובה

אז תקני סינר לבן פשוט

צלמי את התמונה של הלוגו שלהם והביאי לחנות שמתמחה בהדפסות על חולצות את התמונה על דיסק או קי והם ידפיסו לך את זה על הסינר כמו שמדפיסים על חולצה.

טולי155

New member
שלום אסתי היקרה

שלום גב' יקרה

תודה על הרעיון, אולם חשבתי לעצמי שאם "קשת" והתכנית הגרנדיוזית אינם יכולים לאפשר לעצמם לטרוח ולשלוח לי סינר.(רציתי את המקורי....), ירדה לי המוטיבציה מתחפושת זו

ואתחפש ליצור מכוכב אחר. זו דוגמה לתלמידים: לייצר את התחפושת בעצמך, להשתמש בחורים קיימים (חזור) ועוד...

יום טוב

טולי

טולי155

New member
הבהרה

שלום לכולם

חורים= חומרים חזור+ מיחזור (האות מם במקלדת - נשברה..)

יום טוב וערב לחך לכולם

בברכה: טולי

טולי155

New member
שוב שלום אסתי היקרה

שלום וברכה

איני משוכנעת שזו הבעיה. חיפשתי את האימייל שלהם ומצאתי משהו עם info mako לא נראה לי שזה האימייל הישיר שלהם, ומישהו התעצל להעביר להם את הבקשה ופתר אותי בתשובה: נגמרו

הסינרים...(דבר בלתי הגיוני בעליל).

זו הסיבה שפניתי אליכם.

שבת שלום

תנסי לפנות באופן אישי לאחד השפים

בפייסבוק למשל, בהודעה אישית.... אולי יהיו נחמדים לענות לך?

טולי155

New member
תודה אבל...

שלום וברכה אסתי היקרה

רעיון מצוין, אולם אין לי פייסבוק, כמו כן חיפשתי את האימייל של, מי מהם, ודי התקשיתי למצוא.

יום קסום

טולי

טולי155

New member
תודה מרים היקרה

שלום וברכה

... אני גרה בצפון...

אולי מישהו יכול לשלוח לי קישור לאימייל ישיר של אחד מהשפים? אני לא הצלחתי למצוא.

יום טוב

טולי155

New member
ניסיתי ומה גיליתי

שלום וברכה

ניסיתי וגיליתי:

עדיין אופטימית שמישהו יסייע...

בברכה:

טולי

למעלה