מבקשת יעוץ

אלה444

New member
מבקשת יעוץ

שלום אני עובדת בביתאבות כמטפלת. כמעט 5 שנים. לאחרונה הגעו מים עד נפש אני מאוד רוצה לעזוב מדובר במעסיק פרטי . שלא משלם לי על שעות נוספות , לא משלם על תעריף לילה . לאחרונה הוא עושה הכל כדי שאתייאש ואעזוב מרצוני ללא פיצויים. במשך כל שנות עבודתי עבדתי 4-5 משמרות מיזה כחודשיים הוא נותן לי משמרת אחת בשבוע כדי לפגוע לי בפיצויים. שלוח לי מכתבים לתיק האישי על כל דבר הכי קטן שאני עושה . כדי ליצור רושם שאני פוגעת בעבודה. (למשל ...הייתי אמורה לבשל סיר אורז ... ובעלת הבית לצערי מביאה "שאריות " לקשישים...וחשבתי שאין צורך לבשל כי ראיתי את סיר השאריות -שנהוג מאז ומתמיד לא לבשל שיש שאריות ... ) אני מרגישה שכל רוצנו הוא לגרום לי לעזוב - ללאאאאאאאאא פיצוייםםםםםםםם יש לי 2 דרכים לעזוב וכמובן לחייב אותו בפיצויים. 1. אני בת 50 סובלת מהרניה - אומנם התהליך ארוך אך אוכל להוציא מכתב מרופא תעסוקתי שאיני יכולה להמשיך בעבודה פיזית במקום. 2. בעלי עבר לפני מספר חטדשים לעבוד בקרית שמונה . הבוס שלו שכר לו דירה והחוזה הוא על שמינו... בעלי מגיע בסופי שבוע הביתה האם אוכל בעזרת החוזה לטעון שעברתי לקרית שמונה ? ....עלי לציין שאיני גרה שמה .... האם אצטרך להוכיח שאני ממש גרה שם? אנא אבקש את עזרתכם. בתודה מראש שרה המלאך של הקשישים תודההההה

avital42

New member
לשקר יש רגלים

באופן חוקי לעבור מקום מגורים (איפה את גרה היום) המעביד צריך לשלם פיצויים. אלה מה? אני לא הייתי משקרת. הארץ שלנו קטנה, לשקר יש רגלים ואף פעם לא יודעים איפה זה יצוץ. נימאס לך את מחליטה על שינוי, תעשי זאת בגב זקוף. תחשבי מה את יכולה לעשות במקום, ממה להתפרנס, תחפשי עבודה (יש לך זמן) תהיה עסוקה בחשיבה על העתיד ותחליטי שאת מובילה ולא הם. דרך אגב מכתב מרופא שהוא אמיתי נשמע דרך טובה יותר, אבל שוב, תחשבי מה הלאה, אם תרצי ללכת לעבוד בעבודה אחרת ויש בה אלמט פיזי את יורה לעצמך ברגלים. שבי עם הקרובים שלך, תחשבו ביחד תעשי תוכניות מדוייקות וקדימה לדרך אותה את רוצה ושהיה לך כף לקום בבוקר. אל תפחדי מהגיל, נכון יותר קשה למצוא עבודה אך שזה לא יחסום אותך. בהצלחה

למעלה