מבקשת ייעוץ

מבקשת ייעוץ

אני חונכת ילדה לקויית שמיעה מאוד מאוד סגורה. האם יש לכם עצות להפעלות שיוכלו קצת "לפתוח" אותה?

Limor C

New member
הרבה סבלנות

כאמא לילדה לקוית שמיעה ומניסיוני האישי, אני דווקא לא ממליצה על פעילויות שהן "לא על הקרקע" ומשלבות פחד והנאה כמו שייט ולונה פארק. אצל לקויי שמיעה לעיתים פעילויות שבהם מרגישים חוסר שיווי משקל וחוסר שליטה גורמות לפחדים ויכולות לגרום לתוצאה הפוכה, ולכן הייתי נזהרת. לדעתי, שם המשחק הוא סבלנות. אם תהיי שם בשבילה ותתני לה תשומת לב וחום, אין לי ספק שהילדה תיפתח. פעילויות פשוטות כמו טיול משותף, ציור וצביעה, פעילויות יצירה ומשחקי קופסא יכולים בהחלט לעשות את העבודה. את יכולה גם למצוא הרבה חומר באתר להורים לילדים עם לקויות שמיעה listen.co.il – האתר נהדר ומאוד מומלץ. שיהיה בהצלחה. לימור

Diana M

New member
מסכימה מאוד עם לימור

הרבה סבלנות וסובלנות. הילדה תפתח כאשר תרגיש בטוחה ורצויה.

1טיפטיפה

New member
לקות שמיעה ופתיחות

לילדים ליקויי שמיעה קשה מידית לתת אמון ולא רק להם. מניסיוני בעבודה עם ליקויי שמיעה. תקשורת ניתן לחזק בחווית טיול משותף בגינה או שדה לנסות ביחד לחוש דברים בעזרת חושים אחרים כלומר דרך צדדים חזקים של הילדה . להריח לצחוק לשחק במחקי ניחוש ומישוש.. לגעת בפנים או בחלקי גוף שלך תמיד ובסבלנות לעמוד מול הילדה. להיות איתה ולא לידה. ובאמת לאהוב .חפשי צדדים חזקים שלה. ודרכם תגיעי אליה . האם את רוצה רעיונות למשחקים ??? כתבי ובהצלחה טיפטיפה1

למעלה