מבקשת הצעות לבופה חלבי

perach1

New member
מבקשת הצעות לבופה חלבי

שלום לכם, לרגל נישואיה הקרבים של אחותי (בע"ה), אני מזמינה את הזוג ואת המשפחה לארוחה חלבית, שתיערך בסגנון של בופה. אני מבקשת את עזרתכם בהצעות למנות שניתן להגיש בבופה, אפשר גם "פינגר פוד", ושתהיינה חלביות. מה אתם מציעים שיוגש? תודה!!

pirge

New member
הצעות אירוח../images/Emo140.gif

כל המתכונים ועוד רבים וטובים נמצאים במאמרים/קישורים של הפורום. פסטות ורטבים לזניה גבינות טונה ופטריות – יש תמונה פשטידות מירקות משולב גבינות-- לפי בחירה מאפה תרד וגבינות בין שכבות של אטריות ביצים (מאפה חדש שהבאתי. מעולה.) בוואריה גבינות שלי (מאד מומלצת, ויוצאת כמות גדולה מאד.) בוואריה שוקולד –כנ"ל---- יש תמונות לחמניות או פרעצלים מהירים – מאותו בצק ניתן להכין גם וגם.... – יש תמונות מאפה גבינות סגור (ניתן להכין שבוע מראש ולהקפיא חיתוכיות במנג'טים) עוגת גבינה פירורים אפויה – מוגשת כחיתוכיות במנג'טים –המלצה חמה. עוגת מוס שוקולד אפויה בפירורים (ניתן להכין שבוע מראש ולהקפיא) מגוון לביבות/קציצות חלבי--- בתוספת של צ'זיקי או טחינה יוגורטית. מוס דגים מטונה או אחר..... להכל יש תמונות להמחשה. מאפינס פטריות בגבינות (ללא קמח) – יש תמונה מאפינס במגוון טעמים מבצק בסיסי ותוספות לפי בחירה - כדאי ובהמלצה ממני - יש תמונה איצטרובל גבינות גדול משובץ בשקדים - או כדורים מגבינות מעוטרים שטרודלים במליות מלוחות (ניתן להכין מראש) תרד, ברוקולי וגבינות ,בצל, או לחילופין......קנישים קטנים במליות שונות. שלל ירקות מתקתקים,פיקנטי אפוי בתנור - יש תמונה פטריות גדולות ממולאות גבינות טונה ותוספות – יש תמונה להמחשה מיני בלינצ'ס (אישי) ממולאים במליות מתוקות או מלוחות-יש תמונה עוגיות מטחינה/אגוזים/שקדים/ממולאות במגוון טעמים/כדורים או מעמול / עוגיות ריבה סנדויץ'/ עוגיות שבלולים ממולאות/ עוגיות שוקולד צ'יפס עם או בלי שיבולת שועל/כדורי בריאות בשלל תוספות/ כדורי שוקולד משמנת או פרווה/ שטרודלים ממולאים ברוטב דבש מדהימים --יש תמונות לכל העוגיות והשטרודלים. גלידות בשלל טעמים/אגוזים/שקדים/ריבת חלב/חלבה/ תמרים/גבינות ושמנות/שוקולד/ מקלות אפויות מגבינות - או צורות אחרות של קרואסונים קטנים-- או כדורים—ניתן למלא בזית חרוזי. --- יש תמונה עוגות מוס קפואות –ללא ג'לטין-ללא ביצים מרשימות ביותר – יש תמונה סלטי חצילים מרשימים במגוון טעמים – יש תמונות סלטי טונה במיונז או בסלרי - מסודרים ככדורים על מצע עלי חסה טריים. קינוח כושי אישי נוטף שוקולדה חמה - יש תמונה מעדן תותים קפוא - יש תמונה סלט אבוקדו בטונה – טעים מאד. סלט טונה מרהיב בשלל צבעים/טעמים-יש תמונה רצועות (כמו צ'יפס)---תפוחי אדמה-ובטטה- בתיבול נהדר ועם גבינה - אפויים קציצות קטנטנות מטונה מוגש בקיסמים סלט פרוסות חצילים ברוטב שום ומיונז (ניתן להכין מראש) – יש תמונה סלט נלסון (סלט שמוגש על מצע חסות ועליו פרוסות מלפפון ירוק טרי,פרוסות מלפפון חמוץ,פרוסות ביצה קשה....ברוטב מיונית. – יש תמונה סלט תרד עם תוספות - מעדן. - יש תמונה חצאי ביצים קשות ממולאות בסלטים: טונה:אבוקדו: חצילים קלויים שלמים וחצויים מוגשים עם סלט טחינה,חומוסים ועוד.....תמונה סיגרים מבצק עלים ממולאים בגבינת וניל בטטה מקורמלת – אפויה תפוחי אדמה אפויים (שלמים על קליפתם) מוצעים עם רוטב ש.ש.ש. (שמנת שום שמיר)......או פטריות בשמנת----- או סלט טונה בתירס........ קוביות תפוחי אדמה קרנצ'י-אפוי מבחר דיפים מתובלים לקרקרים... בבקשה.

חנהלילי

New member
פירגוש, אני המומה../images/Emo12.gifתראי איזו רשימה הכנת../images/Emo70.gif

רק להקליד אותה בטח לקח לך 1/2 יום מטבח. לא? הייתי חייבת להגיב על הנדיבות השופעת שהפגנת כאן.
מכל ה

נירהמ1

New member
פירגוש - איזה מניו - ארוך כאורך הגלות../images/Emo39.gif

את רוצה להגיד שאם היו מבקשים עכשיו מתכונים לכל הרשימה הזאת היית שולפת את כל המתכונים?

pirge

New member
../images/Emo6.gif הרבה כבר במאמרים. זה יותר

לרעיונות. אבל, את רוצה לנסות אותי????חהחהחהחהחה.

נירהמ1

New member
../images/Emo2.gifלנסות אותך? - אין סיכוי...

המאגר שלך גדול פי-100 מכל מאמרי הפורום. חושבת שזה "גדול עלי".
D :-

kittiecat86

New member
פירג'וש - מה זה?? עיניי נפתחו לרווחה

איזו רשימה מרשימההה... כל הכבוד :)

ira m

New member
עגבניות ממולאות בגבינה בולגרית

6 עגבניות שרי שמיר 2 שיני שום 100 גרם גבינה בולגרית חצי פלפל אדום מלח ופלפל אופן ההכנה 1. חותכים את העגבניות לשתיים ,מוצאים עם כפית את התוכן ,ממלחים את התכון של העגבניה ושמים הפוך על מפית ל כ 10 דקות. ( כדי להומיא את המיץ). 2.חותכים את השמיר ואת השום דק דק (אני חותכת את השמיר עם המספריים), שמים קצת מלח ופילפל חריף ומערבים . 3. לוקחים את הגבינה הבולגרית ומועכים עם המזלג ומערבבים ביחד עם השמיר. 4. חותכים רצויות דקות של פילפל אדום ומערבבים עם הגבינה. 5. ממלאים את העגבניות. שומרים במקרר ואוכלים.....

kittiecat86

New member
אירהף זה נראה ממש ממש מזמין

בכלל עגבניות וגבינות הולכים מעולה ביחד, אימצתי בחום את המתכון.... תודה על השיתוף! :)

ira m

New member
אבטיח ממולא בסלט פירות

אבטיח כל פירות העונה נענע מיץ תפוזים אופן ההכנה 1. חותכים את האבטיח באמצע בצורה כזו \/\/\/ .וחותכים קצת את החלק התחתון כדי שיוכל לעמוד ישר. 2.מוצאים את כל התוכן של האבטיח וחתכים לקוביות,הופכים את האבטיח ונותנים לנוזלים לצאת. 3. לוקחים כמה שיותר מפירות העונה וחותכים לקוביות. 4. לוקחים מספר עלי נענע וחותכים דק דק (אני משמשת במספריים). 5. שמים כחצי כוס מיץ תפוזים ומערבבים עם כל הפירות. 6. את הסלט פירות שיצא מעבירים לתוך האבטיח ושמים למקרר. אוכלים ונהנים.....

נירהמ1

New member
אירה - גם העגבניות וגם האבטיח נראים

מעולה. האם תוכלי להוסיף רק את מקור המתכונים כדי שאוכל להוסיף למאמרים? תודה.

perach1

New member
תודה פירגה ואירה, איזו רשימה מדהימה...

המון תודות על הרעיונות!!
הולכת לחפש במאמרים ובחיפוש...

ira m

New member
../images/Emo24.gifמקור

שמחה שאהבתם, ומקור המתכונים זה שלי.

למעלה