מבקשת המלצות ורעיונות ליום נישואין

מבקשת המלצות ורעיונות ליום נישואין

בחודש הבא אני ואישי היקר חוגגים 11 שנות נישואין (כן ירבו...) בכל אופן, אני לא יודעת אם ללכת על שישי-שבת או רק ליום אחד מסיבות כלכליות, ביביסיטריות והצורך של חן הקטנה כרגע. הילדה מאד מאד מחוברת אלי. את הגדולה אפשר להעסיק ביתר קלות. בכל אופן. חשבתי אולי לארגן הפתעה. או יום כיף או לינה באזור. אנחנו מרמת השרון ולא בא לי עבור לילה אחד להרחיק יותר מדי. אולי אזור זכרון, חיפה משהו כזה. יש רעיונות? מסג´ים הוא לא אוהב אז זה יורד מהפרק. אבל.... אשמח לכל הצעה. אגב, 4 ימים לאחר יום הנישואין יש לו יומולדת 41. אז אני צריכה ממש להתאמץ בענין. תודה גלי

ARCH 2

New member
יערות הכרמל ../images/Emo139.gif../images/Emo139.gif../images/Emo139.gif

הוא לא חייב לעשת מסאז´ים. סתם לנוח ולהנות מהשלווה. אתם יכולים לקחת סופ"ש = לינה של לילה אחד.

ARCH 2

New member
ואפשר גם להיות בבית מלון קרוב

(הרצליה, ת"א) לילה אחד ולבלות בהצגה ואחריה מסעדה טובה. נראה לי אחלה. מזל טוב והרבה שנים של אושר ביחד
.

meravbr

New member
לגבי יערות הכרמל

סיפרו לי שבמחיר לילה אחד (של ליל שישי) אפשר להגיע כבר בשישי בבוקר ולקבל את כל הפינוקים עד שבת בערב. נשמע שווה ביותר (בהתחשב במחיר של השהיה במקום שהוא מאד יקר).

מיכלקו

New member
לא יודעת אם זה מתאים לכם

לנו זה התאים מאד: יום כיף בלונה פארק (בלי הילדים). סתם להסתובב בגלגל הענק, להגריל דובי, ולאכול נקניקיה. תבררי לפני אם פתוח באותו יום. הצעה קצת יותר בוגרת: פיקניק בפארק, עם אוכל אהוב ושייט בסירה.

שרהודיה

New member
באיזור זכרון/בת שלמה יש צימרים

ומקומות בילוי נהדרים.. בזיכרון יש את מלון חוות הברון ואת גני מוריה (אלו מלונות, כך שאולי יהיה בהם יותר תעסוקה לילדים
) בבת שלמה יש צימר ששמעתי עליו המלצות חמות בשם צימריץ´ (
6396475-04, 662535-050.. מקווה שזה מעודכן..) דרך אגב, ביערות הכרמל אי אפשר להכניס ילדים עד גיל 14 או 16.. תהנו

למעלה