מבקשת את עצת המומחים

מבקשת את עצת המומחים

אני רוצה לרכוש את הסמארטפון הראשון שלי..הגיע הזמן..
אבל אני ממש מתלבטת, מצד אחד אני ממש לא מבינה בכל הטכנולוגיה וכו'.. אז המליצו לי על אייפון, שהוא נוח יותר.
מצד שני, רוב הזמן אני גולשת בפורומים בתפוז..אז נדלקתי על הגודל של ה-note...אבל בפירוש אמרו שקשה לצלם איתו ילדים..וזו תהיה המצלמה היחידה שלי.. וגם שקשה לסמס איתו.
ואז שמעתי גם על הנקסוס, שהוא כמו ה-note, אבל בקצת יותר קטן..

בגדול- זה נכון שיהיה לי בעיה עם ה-note מבחינת צילום ילדים + שליחת סמס????

אם יש איזו המלצה אחרת, אני יותר מאשמח!!!!

הכי חשוב לי - גלישה בתפוז + צילום + SMS

המון המון תודה!!

Lanni

New member
מבחינת גלישה בתפוז

זה לא נוח בשום מקום, בגלל מערכת הפורומים הדרעק של תפוז. כמובן שככל שהמסך יותר גדול זה יותר נוח, אבל אל תצפי לנוחות ומהירות כמו במחשב..
לא נוח לכתיבת סמס? אממ.. אולי לבעלי ידיים קטנות הוא אכן יכול להיות לא נוח. זה משהו שכדאי שתנסי במציאות לפני שאת קונה

לגבי הצילום - נשמע שחשוב לך לצלם, ולצלם טוב. מה לגבי צילום תמונות סטילס תוך כדי צילום וידאו? כלומר גם וגם. נדרש?

BobboVilla

New member
מה השוני בצילום ילדים לעומת צילום כל דבר אחר?

אם זה בגלל שילדים זזים, אז אף מצלמה לא יכולה להתמודד עם זה
. אם זו סיבה אחרת, אז צריך לדעת מה אמרו לך ומי אמר את זה. הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה היא שזה בגלל שהמכשיר עצמו די גדול ואז יותר קשה להחזיק אותו יציב בזמן שמצלמים.

לגבי סמסים, אני חושב שחוץ מהעובדה שהמכשיר גדול ולכן קצת כבד, מסך הגדול אומר מקלדת גדולה ואז דווקא יותר קל להקליד מאשר על מסך קטן.

אני מציע שתלכי לחנות או לדוכן בקניון בשביל לנסות להתרשם מהגודל והמשקל של המכשיר, כי בסופו של דבר זה תלוי בתחושה האישית שלך.

me12321

New member
תשובה

גלקסי NOTE זה מכשיר טוב, אבל המחיר שלו מאוד עלה לאחרונה ויש סיכוי שהחודש ייצא NOTE 2 אז לדעתי כדאי לחכות קצת. לי יש גלקסי NOTE, המצלמה טובה אבל היא לא מהירה בין תמונה לתמונה כמו גלקסי S3 והמכשירים החדשים יותר, גם בתנאי תאורה של בתוך הבית יהיה קשה לצלם ילדים מתרוצצים. למרות שהפורומים של תפוז עושים בעיות, עם הNOTE זה הרבה יותר נוח בגלל המסך הגדול שמאפשר לפעמים להתגבר על הבאגים והדברים שלא הותאמו למסכים קטנים במיוחד שכותבים תגובות
וגם הגודל של הNOTE זה דבר נפלא שאי אפשר לוותר עליו אחרי שמתרגלים. אני ממליץ לך על המכשיר הזה אבל כדאי לראות אם הדור הבא שלו ייצא החודש ב15 או ב31 שאלה 2 ההזמנות של סמסונג לעיתונות. SMS גם נוח בגלל הגודל אפשר לכתוב ב2 אצבעות מבלי להפוך אותו אבל מצד שני בלתי אפשרי לבעלי ידיים קטנות לכתוב ביד אחת למרות שלא ניראה לי שאפשרי גם במכשירים היותר קטנים כמו S3

metrocard

New member
הנוט 2 יוכרז. לא יצא.

יש פער של זמן בין ההכרזה עד למכירה בפועל

me12321

New member
נכון אבל עדיין שווה לחכות לדעתי

במיוחד לאור העובדה שעלה המחיר שלו

למעלה