מבייצת מבייצת מבייצת.....

קונקה

New member
מבייצת מבייצת מבייצת.....

טוב, אז רק רציתי לשתף, שלמרות ההערכה הפסימית של הרופאה שהחודש כבר לא יהיה ביוץ (מזכירה: מחזור מעל 45 יום הוא ללא ביוץ) ויאללה שאני אתחיל כבר איקקלומין, הוא בסוף הגיע בי"מ 34. אני והבעל עובדים קשה :) כבר יומיים ונשאר גם את מחר ואז אפשר לנוח....השבועיים הבאים יהיו עוד פעם מורטי עצבים ואני מנסה לא להתעסק בזה יותר מדי, יש למישהי רעיונות יצירתיים להסחת הדעת?

מנהלת המחשבות קובעת: בעייתי.

כמו שאני אגיד לך לא לחשוב על פילים ורודים, ברור שתחשבי על פילים ורודים. לדעתי- תקבלי את זה בהבנה וסלחנות שזה יעסיק אותך בזמן הזה, לגיטימי לא? או שתפתחי תחביב חדש, כמו פיסול בגפרורים, זה בטוח יעסיק אותך

קונקה

New member
חחח...

בנית לבד? סתם. את לגמרי צודקת, המזל זה ששבוע הבא יחסית עמוס ואחרי זה אנחנו אמורים לצאת לסקי (לא שאני יודעת לעשות סקי, הבעל הפעיל עלי לחץ פיזי מתון לבוא איתו), אז אני אהיה קצת טרודה בעניינים אחרים ומקווה שהשבועיים יעברו מהר.

הממ

אני לא מסוגלת לבנות דברים כאלה, זה יחרפן אותי- הסבלנות שלי רופפת מידי אפילו בשביל פאזל
יאיי, תהני בסקי (תביאי תמונות), זה בחרמון או שאתם טסים??

איזה כיף!

מורא עצבים זאת לא מילה, אבל מנסים (אעלק) להתעלם
גם אני החודש שברתי שיא, ובפעם הראשונה - בייצתי!!! אני מודה לאלוהים על שהוא מבקר אצלנו בקומונה

זהירות - אפיקורסות בפנים

טוב, האמת שאני לא הולכת לפרוס את משנת האמונה שלי ודורותי -כדאי שנתחיל להתרגל
אנחנו כבר לא בקנזס... זאת אומרת, אנחנו כבר לא קומונה יותר... אבל אני בינתיים מודה לכולנו על כך שאנחנו מבקרות אחת אצל השנייה ואין ספק שהאנרגיות הטובות שעוברות כאן בין האותיות לא הזיקו לי בינתיים, ונראה לי שהן 'לא מזיקות' לעוד רבות כמוני Iאייקון של שמיסטה מתלהבת מעצמה ומחברות האקס-קומונהI

אז זאת הסיבה שנקעתי את הרגל וכלום לא קורה

מה אותיות? זה לא בגלל הפוווו? |תפוז המום|

פווווווווווו עליכן

יש כאן בנות שעוד תקועות בסטייג' 1 (=למצוא חתן) |אייקון של רווקה|

קונקה

New member
נראה לי גם בגלל הפו של שמיסטה

בכל אופן מזל טוב לך, מתי נגמרת תקופת ההמתנה אצלך?

מחרתיים

אבל ממש אין לי הרגשה טובה לגבי החודש הזה. מרץ יהיה החודש המנצח
מה גם שהתחילו כל הסימנים המקדימים של המחזור- הפרצוף שלי נראה כמו
מה איתך?

פוליפז

New member
גם אני, זוכרת אותנו מלפני חודש - היינו באותו

היום.... את רואה, נכנסנו לתלם. הלוואי שהוא יהיה פורה הפעם. פולי

למעלה