מבט יפני

מצב
הנושא נעול.

אגורה

New member
מבט יפני

מבט יפני יתכן שאנחנו לפני תחתית יש לחכות לאישורים נוספים STOC5/3 קצר טווח שלילי MA7/3 קצר טווח שלילי ניתוח זה לא מהווה המלצת מסחר .

אגורה

New member
WOLFE WAVES

מבט יפני יתכן שאנחנו לפני תחתית יש לחכות לאישורים נוספים STOC5/3 קצר טווח שלילי MA7/3 קצר טווח שלילי ניתוח זה לא מהווה המלצת מסחר .
WOLFE WAVES גם פה רואים שיתכן שאנחנו בתחתית מסויימת ואולי המגמה תשתנה לגל החמישי (גלים קצרים )נחכה ונראה ? ניתוח זה לא מהווה המלצת מסחר

אגורה

New member
ה-pattern היפני הוא :

ה-pattern היפני הוא : bullish black two gaps שכחתי לציין ,זה קורה בדרך שיש 2 GAPS ברצף כמובן להשאר בשורט עד ש-GAP אחד יסגר . ניתוח זה לא מהווה המלצת מסחר

eeee

New member
אגורה, תסביר בצורה פשוטה לטמבלים

אגורה, תסביר בצורה פשוטה לטמבלים שבפורום ואני בתוכם

eeee

New member
אגורה איך קרה שסיסטם 2 נשאר בשוק

אגורה איך קרה שסיסטם 2 נשאר בשוק למרות הירידות החדות?

prtz

New member
סיסטם איטי מתאים לבעלי תגובה מאוחרת

סיסטם איטי מתאים לבעלי תגובה מאוחרת מרויחים מעט ומפסידים הרבה

אגורה

New member
סיסטם 2 נשאר בדרך כלל יותר זמן

סיסטם 2 נשאר בדרך כלל יותר זמן בשוק מכיוון שהוא נכנס בדרך במגמה חיובית שהיתה אחרי הפריצה של 445. בנקודה זו הסיכון בשוק נמוך יותר(זאת היתה הנקודה מבחינה טכנית שחשבו שהשוק ינוע צפונה כמו טיל ) .נקודת היציאה תלויה גם בזמן תחילת הירידות אם הירידות מתחילות מיד לאחר הכניסה לסיסטם טווח יותר גדול עד ליציאה .אם הירידות מתחילות למשל אחרי שבוע נקודת היציאה קצרה יותר . לפי הנתונים של הסיסטם היציאה תתבצע מחר .סיסטם 2 לא היה בשוק בתקופה הדובית מ-580 ולא הפסיד עשרות אחוזים לכן הכל יחסי . גם סיסטם 1 יכול להפסיד 5 אחוז בטרייד אם בנקודת הכניסה מתחילות ירידות אבל סיסטם 1 יותר אגרסיבי ונסחר גם בתקופות שרמת הסיכון גבוהה יותר כנ"ל גם סיסטם מבט על השוק .לדוגמא צירפתי גרף של 94-95 בשנה זו סיסטם 2 נסחר פעם אחת כי רמת הסיכון היתה גבוהה .

אגורה

New member
עוד דוגמא משנת 99 עד היום

סיסטם 2 נשאר בדרך כלל יותר זמן בשוק מכיוון שהוא נכנס בדרך במגמה חיובית שהיתה אחרי הפריצה של 445. בנקודה זו הסיכון בשוק נמוך יותר(זאת היתה הנקודה מבחינה טכנית שחשבו שהשוק ינוע צפונה כמו טיל ) .נקודת היציאה תלויה גם בזמן תחילת הירידות אם הירידות מתחילות מיד לאחר הכניסה לסיסטם טווח יותר גדול עד ליציאה .אם הירידות מתחילות למשל אחרי שבוע נקודת היציאה קצרה יותר . לפי הנתונים של הסיסטם היציאה תתבצע מחר .סיסטם 2 לא היה בשוק בתקופה הדובית מ-580 ולא הפסיד עשרות אחוזים לכן הכל יחסי . גם סיסטם 1 יכול להפסיד 5 אחוז בטרייד אם בנקודת הכניסה מתחילות ירידות אבל סיסטם 1 יותר אגרסיבי ונסחר גם בתקופות שרמת הסיכון גבוהה יותר כנ"ל גם סיסטם מבט על השוק .לדוגמא צירפתי גרף של 94-95 בשנה זו סיסטם 2 נסחר פעם אחת כי רמת הסיכון היתה גבוהה .
עוד דוגמא משנת 99 עד היום לשים לב לפני כל ירידות חדות וזמן דובי הסיסטם בחוץ. יחס הסיכון לסיסטם 2 עומד על 7:1 כלומר על דולר שמפסידים מרוויחים שבעה דולר .

eeee

New member
אתה אומר שלא להתייאש עדיין

עוד דוגמא משנת 99 עד היום לשים לב לפני כל ירידות חדות וזמן דובי הסיסטם בחוץ. יחס הסיכון לסיסטם 2 עומד על 7:1 כלומר על דולר שמפסידים מרוויחים שבעה דולר .

prtz

New member
ל eeee יאוש לא שייך לענין

ל eeee יאוש לא שייך לענין המילה יאוש לא רלבנטית לניהול הכסף. היום אנחנו כ 20 נקודות מדד מתחת לכניסה לסיסטם 2 היה אפשר לצאת גם כשהיינו מעל 440. השאלה היא האם סיסטם 2 אומר להכנס לשוק גם היום אם לא למה אנחנו בפנים? כל האמור הוא ניתוח תיאורטי של סיסטם 2 ולא מתכוון לעשייה היום יומית. הייתי שמח לדיון מורחב בנושא מערכות מכניות שמנצחות את השוק לאורך זמן האם יש כאלו? אגורה אומר לי יש חכו ותיווכחו ניתן לו צ´אנס

אגורה

New member
מי שמתייאש מטרייד אחד שיחפש תחום

מי שמתייאש מטרייד אחד שיחפש תחום אחר, הפסדים זה חלק מהמשחק וצריך לקבל אותם באהבה . סיסטם שירוויח לאורך זמן ויהיה יציב חייב באחוז מסויים של הפסדים כנ"ל לגבי סיסטם 1 וסיסטם מבט על השוק יש תקופות שהסיסטמים האלה גם מפסידים טריידים .מה שקובע זה השורה התחתונה לאורך זמן ,אחוז הסיכון שהסיסטם נסחר בו הגמישות של הסיסטם במצבי שוק שונים עליות, ירידות, דישדוש .

eeee

New member
אגורה חס וחלילה לא התכוונתי לקנטר

מי שמתייאש מטרייד אחד שיחפש תחום אחר, הפסדים זה חלק מהמשחק וצריך לקבל אותם באהבה . סיסטם שירוויח לאורך זמן ויהיה יציב חייב באחוז מסויים של הפסדים כנ"ל לגבי סיסטם 1 וסיסטם מבט על השוק יש תקופות שהסיסטמים האלה גם מפסידים טריידים .מה שקובע זה השורה התחתונה לאורך זמן ,אחוז הסיכון שהסיסטם נסחר בו הגמישות של הסיסטם במצבי שוק שונים עליות, ירידות, דישדוש .
אגורה חס וחלילה לא התכוונתי לקנטר תודה על הניתוחים וידוע לי שחלק מהמשחק זה להפסיד

prtz

New member
אתה צודק אבל

אתה צודק אבל היה ברור שהעלייה נבלמה כבר לפני כמה ימים. ניתן היה לצאת או כמו שאומרים לחתוך את ההפסד ולהכנס מחדש למה לחכות כמו טמבל? אני לא מתגרה אבל פשוט לא מבין את ההיגיון. אני בטוח שמי שקונה מניות סבירות בזמן שהשוק לא בשיאו ירוויח בזמן ארוך אבל בשביל זה לא צריך סיסטם

אגורה

New member
אתה מסתכל אחורה בדיעבד סיסטם חייב

אתה צודק אבל היה ברור שהעלייה נבלמה כבר לפני כמה ימים. ניתן היה לצאת או כמו שאומרים לחתוך את ההפסד ולהכנס מחדש למה לחכות כמו טמבל? אני לא מתגרה אבל פשוט לא מבין את ההיגיון. אני בטוח שמי שקונה מניות סבירות בזמן שהשוק לא בשיאו ירוויח בזמן ארוך אבל בשביל זה לא צריך סיסטם
אתה מסתכל אחורה בדיעבד סיסטם חייב לתת לשוק לעשות את שלו לפעמים הכיוון שלילי ולפעמים הכיוון חיובי אין שום דבר מוחלט ושום דבר לא ברור 100 אחוז (למה השוק היום עולה למה לא ממשיך לרדת )לנקודת היציאה צריך לתת מרחב של כמה אחוזים ביחוד לסיסטם שנכנס לשוק שהשוק מגלה עוצמה מסויימת .אם החלטת ששני אחוזים זה נקודת היציאה שלך אוקיי כל אחד לפי שיטתו .כמו שאמרתי נקודת היציאה ב-stop משתנה תלויה בזמן בנקודת הכניסה, מרחב היציאה יכול להגיע אפילו עד 6 אחוזים ויותר.לפי דבריך אני מבין שנקודת היציאה שלך היא שבירת קווי התמיכה ,אוקי רק שתדע סיסטם שבנוי על קווי תמיכה וקווי התנגדות ויש לי כזה סיסטם מפסיד והרבה .עוד דבר אם נקודת היציאה שלך 441 שזה קו התמיכה בשביל לאשר את הפריצה של רמת התמיכה צריך שני דברים זמן ואחוז הירידה של המעוף מתחת לרמה, 441-442 פחות 2 אחוז זה בערך הרמה שהגענו . מכיוון שהיום הסיסטם נותן יציאה אז השער של היום או של מחר יהיה הקובע ואז אנחנו נהיה בסיבות 4 אחוזים הפסד לטרייד שזה באמת לא נורא . אם ה-stop קצר מאוד זה אולי משרה תחושת בטחון מסויימת אבל אתה עלול לצאת מהר מידי מהמשחק ולפעמים זה עלול להיות כואב . מסחר עם סיסטמים זה עולם אחר לגמרי צריך להתרגל לזה גם מבחינה פסיכולוגית (וזה קשה ולא פשוט )שלושת הסיסטמים לא היו בשוק בגל הירידות ושני הסיסטמים היותר אגרסיביים הרוויחו את הטריידים מתחילת השנה. שהשוק יעלה שלושת הסיסטמים יתפסו את מנוף העליות כמובן שבדרך יכולים להיות הפסדים אבל זה חלק מהמשחק .כדי לתפוס את שינוי המגמה בשוק צריך להכנס לשוק בכל מיני נקודות שחלקם מצליחות יותר וחלקם מצליחות פחות אבל כל המהלכים הם בקונטרול של הסיסטם .

מצב
הנושא נעול.
למעלה