מבחנים,מבחנים ומבחנים=

liorhikri1991

New member
מבחנים,מבחנים ומבחנים=../images/Emo10.gif../images/Emo4.gif../images/Emo178.gif

לאחר שנגמרה השביתה,לרובנו חזרו המבחנים(אני לא שבתתי,אז היו לי ויהיו לי טונות של מבחנים בכל זאת
). אז אני שואל אתכם: אילו מבחנים כבר עשיתם בחודש האחרון
,אם קיבלתם ציונים אז נשמח לשמוע(למי שבא כמובן!). אילו מבחנים תעשו בחודש הקרוב? לחוצים מהמבחנים? תנו המלצה לסגנון למידה למקצוע כלשהו שבא לכם(אולי זה יעזור למישהו
) בהצלחה לכולם

liorhikri1991

New member
שלא תדעו מהצרות שלי...../images/Emo10.gif../images/Emo178.gif

מבחנים בחודש האחרון- אנגלית אתמול-קיבלתי 36 כי לא למדתי(בושות),מתמטיקה-52,תנ"ך-99,ספרות-90,ביוטכנולוגיה-100,כימיה-90,96,היסטוריה-אחד שעוד לא נבדק ושני 88. מבחנים בקרוב-יום שישי בכימיה,ביום שני הבא מגן במתמטיקה,ואח"כ מבחנים בביוכימיה,תנ"ך,מעבדה ביוטכנולוגיה,עוד מגן במתמטיקה,תהליכים ביוטכנולוגיים ובגרות במתמטיקה.

maiky17

New member
../images/Emo182.gif99 בתנ"ך?../images/Emo2.gif

1. זה נבזי מצד המורה לא לעגל את זה ל-100. 2. כל הכבוד!!!

shayc2400

New member
עונה...

בחודש האחרון עשיתי מגן באנגלית C קיבלתי 84 וזהו... (אהה ועוד עבודת הגשה בספרות, ותנ"ך) היום חילקו לנו ת'לוח מבחנים... ואין לי כל כך הרבה... יש על כל נושא מבחן אחד במחצית הראשונה... אני לא כל כך לחוץ.. כי אני יודע שבעז"ה אני יעבור בהכול...

עונה../images/Emo22.gif

מאז השביתה עשתי מבחן במתמטיקה-98,ו"מודול אי" 95 [טפו טפו בלי עין הרע
]
בחודש הקרוב:מתמטיקה,מגמות(כימיה),הסטוריה שדחו עד למיקודים,תנ"ך,מחשבת,ספרות ובנוסף מתכונת במתמטיקה,עוד Eים,ובגרויות אנגלית ומתמטיקה(ועכשיו כתבתי בערך את כל מקצועות הלימוד והבגרות שלנו השנה) לחצוצה בעיקר ממבחנים ההומנים/מבחני הטון חומר שהם הגם המקצועות שאני לא מקשיבה בהם-תנ"ך,הסטוריה,קצת ספרות למרות שבקושי למדנו,וגם מחשבת למרות שהא אמור להיות קל
טיפ:חלקו את החומר,ולא ללמוד יום לפני[למרות שזו עצה שאני לא מיישמת בעצמי
] בהצלחה לכוולם

Efrat K

New member
אין לנו לוח מבחנים

אנחנו הכיתה היחידה שעוד לא עשו לה לוח,כי אלה שאחראיות עוד לא ישבו על זה עם המחנכת שלנו. אבל שלא תחשבו שאין לנו מבחנים,פשוט אין לנו את זה בצורה מסודרת-מחר יש מבחן במתמטיקה.

maiky17

New member
../images/Emo182.gifמבחנים , מבחנים, באים בהמונים...../images/Emo4.gif

איזה חרוז מדכא. טוב, אז עדיין לא היה לי אף מבחן, אבל החל מהשבוע הבא מתחילה תקופה מטורפת של מבחנים: ביום א' סוציו [
], ביום ג' אנגלית [
], ביום ו' מתמטיקה [
] וכן הלאה וכן הלאה. היו לי רק שני בחנים עד עכשיו, שניהם בערבית - אחד מהם היה על הבניינים [90
] והשני היה הכתבה [92
]

JumpInTheFire

New member
לא רע, דווקא

לא קיבלתי ציונים של מבחנים לאחרונה המבחנים המתוכננים: יום שישי- תושב"ע, יום ראשון- לשון, יום רביעי הבא להגיש 2 עבודות באנגלית + מבחן באותו יום, ב15 לחודש מתכונת בספרות וב18 בנביא וזהו עד סיום המחצית :) (חוץ מהבגרות בספרות ב31.1)

מבחנים...../images/Emo7.gif

אילו מבחנים כבר עשיתם בחודש האחרון,אם קיבלתם ציונים אז נשמח לשמוע(למי שבא כמובן!). ואי המ, עשיתי בספרות רק(ולא קיבלתי ציון), למרות שהיו עוד 2 מבחנים שפספסתי בגלל מיונים לשירות לאומי ומתכונת. אה, ומתכונת בלקט מצוות.. שנה שעברה רצו להגיש אותי על 65 אמרתי למורה- או שתעלה לי, או שאני לא אגש.. הוא אמר לי שהוא לא מעלה שום ציון, זה מה יש. בקיצור, לא ניגשתי.. עשיתי אתמול מתכונת, אחרי 20 דק' יצאתי החוצה, כשבאתי לשאול מתי יהיו תשובות המורה אמר "עכשיו! קיבלת 100, את ניגשת על 100." אז זהו, שמחה ומרוצה:) אילו מבחנים תעשו בחודש הקרוב? הממ תנ"ך, אנגלית, מתמטיקה(מבחן+מתכונת+בגרות), לקט מצוות(בגרות), ספרות(בגרות, ניגשת שוב..), לחוצים מהמבחנים?רק ממתמטיקה. תנו המלצה לסגנון למידה למקצוע כלשהו שבא לכם(אולי זה יעזור למישהו) אין מה לעשות, בשביל ציונים טובים לא צריך שכל-צריך יכולת להיות תוכי. ללמוד מסה של חומר בע"פ, ולהקיא את הכל במבחן (חוץ ממתמטיקה). ככה שפשוט נסו לרשום לעצמכם נקודות, לעשות ראשי תיבות, כל דבר שיגרום לכם לזכור בע"פ.. ובהצלחה:)

למעלה