מבחן עיוני

ChilD SouL

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo25.gif

אתה רואה שאתה יכול להיות נחמד כשאתה רוצה

ChilD SouL

New member
אז ככה....

א. אני לא מתלהבת מהרכב, וגם אם כן - אז אתה האחרון שתטיף לי על כך. ב. הרכב לא שלי, אז ככה שכרגע ירדת על רכב של M o l.
ג. מי שהיה מדבר על התלהבות, תסתכל קצת על עצמך.

be_roo

New member
רק טעות אחת? יש שם כל כך הרבה שכבר

הפסקתי לספור. מוטב שמי שאין לו כמה אסמכתאות ונסיון בענייני נהיגה, שלא ייעץ לאחרים מה לעשות. בעיקר לא אחד שטוען שמערכת ABS נועדה למנוע החלקה.

Musi© Gi®l

New member
../images/Emo185.gif עכשיו אותי בילבלו !!

מה הקטע הזה של החלקה ? רק מי שיודע באמת שיענה ומה לעזאזל אני אמורה לענות על זה בתאוריה ?

ChilD SouL

New member
../images/Emo6.gif מסכימה איתך 100% ../images/Emo45.gif

עשיתי בשכל ולא קראתי את התשובה שלו.
ABS מונעת החלקה
ביקום הזה
בתקופה בה אנו חיים
נגיד.

Musi© Gi®l

New member
../images/Emo185.gif עכשיו אותי בילבלו !!

מה הקטע הזה של החלקה ? רק מי שיודע באמת שיענה ומה לעזאזל אני אמורה לענות על זה בתאוריה ?

ChilD SouL

New member
אנסה לענות.....

כשאת נמצאת במצב של החלקה תשתדלי להמנע מללחוץ הרבה על הבלמים. במידה וירכתי הרכב מחליקים את צריכה לסובב את ההגה לכיוון החלקתם של הגלגלים האחוריים, ולקראת סיום לנסות ליישר את הרכב. - קחי את התשובה שלי בערבון מוגבל, אפ'עם לא החלקתי במציאות עם האוטו ולכן אני לא יודעת מה בדיוק עושים כשמצב שכזה קורה -

Musi© Gi®l

New member
../images/Emo185.gif או קיי, תודה רבה ../images/Emo9.gif ושאלה

אבל ממש מוזרה שנתקלתי בעכשיו- במשך לימודיי המהנים לסיוט הקרב אמממ חובת המלווה חלה: א. על כל נהג ב. רק על נהגים חדשים ג. על כל נהג חדש לפחות חודשיים או עד גיל 17.5 ולא פחות מחודשיים. ד. לא חלה חובה לנסוע עם מלווה. התשובה היא ג' ואני אומרת WTF
מי שמוציא רישיון בגיל 17 נוסע חצי שנה עם מלווה ??????????????

ChilD SouL

New member
את לומדת מספר ישן../images/Emo35.gif

וחובת המלווה היא לכל נהג חדש למשך חודשיים, לעת עתה.

Musi© Gi®l

New member
../images/Emo185.gif זהו אני יודעת-

תראי יש ספר בנפרד והוא של שנת 2003 ומה שאת אומרת זה מה שכתוב בו יש מצב שחוברות של השאלות זה מה שלא מעודכן ?
גם ככה אני לא מי יודע מה יודעת את החומר אז רק חסר לי שאני אדפק מחר בגלל ספר דפוק

ChilD SouL

New member
את צריכה ללמוד לתאוריה מספר מעודכן

שלא יהיו לך ת'בעיות האלו. כי אם את לומדת מספר מעודכן והחוברת לא מעודכנת - את בבעיה.

Musi© Gi®l

New member
../images/Emo185.gif אבל...

זה הספר היחיד שיש לי ולקנות עכשיו ספר מעודכן יותר זה עוד הוצאת כסף שתאמיני לי כבר מזמן אין לי
שאלתי בפורום פה, ואנשים הגיבו לי שהם למדו מספרים ישנים ועדיין עברו נכון שאולי הם סתם מקרים פרטיים... אבל עדיין....
אני מקווה שיהיה בסדר

ChilD SouL

New member
../images/Emo185.gif

יש לי 2 ספרים ישנים בבית ולמדתי מספר חדש ועשיתי השוואה בניהם ומה שהיה רשום באחד לא היה רשום באחר ואם היה, אז היה רשום אחרת. השאלון
שאני לא אתחיל לדבר עליו בכלל. כל מה שעשיתי בישן, היה טעות בחדש. תראי, נכון שיש לך אפשרות לעבור עם ספר ישן, אבל עד כמה באמת יש לך כסף לבזבז על תאוריות
ספר עולה 70 (למה אגב המורה לא הביא לך
) ותאוריה עולה 113, תעשי את החשבון בעצמך.
בכל אופן, אני מקווה שתעברי

Musi© Gi®l

New member
../images/Emo185.gif את צודקת ../images/Emo4.gif

אוף טוב מה אפשר לעשות עכשיו אחד אומר לי שאין הבדלים בין ספרים כמעט אחד אומר לי שכן יש הבדלים...
והספר שלי לא *כזה* ישן כאילו- של שנה שעברה זה לא שלקחתי ספר של שנת 95 או משהו... מקסימום אני לא אעבור לא נורא <כן נורא
> לפחות אני אדע שניסיתי...

למעלה