מבחן הסמכה פרארפואים

oris30

New member
מבחן הסמכה פרארפואים

היי רק רציתי לשתף ובטח ראיתם רציתי לשמוע את דעתכם על תיקון החוק של המקצועות הפרא רפואיים בקשר למבחן ההסמכה שלהם בהתחלה רו ללכת עם המבחן חמש שנים רטרואקטיבית אבל ראו שאין אפשרות כי הסטודנטים מתנגדים וגם לא ריאלי לתת מבחן כזה למישהו שלא למד כמה שנים לכן רציתי להעלות את הנקודה בקשר למבחן שהאגודה יצרה לנו שאומרים שהוא יהיה לכל הסטודנטים ושהאגודה כיום לא רוצה לייצג את מי שלא עושה מבחן שלא מקובל בנתיים על אף אחד וזו יוזמה יפה אבל לא צריך לחייב מה אתם חושבים על זה ובכלל בנושא של התקדמות?

מבחני ההסמכה של האגודה

בוקר טוב, האגודה עשתה עבודה חשובה בכל הקשור למבחנים. בעוד אני לא מסכימה עם ההתנייה ועם התזמון, עדיין מדובר בצעד חשוב. הבעיה היא שזה יורה לאגודה ברגל: גם ככה אין מספיק נרשמים לאגודה, יש ריחוק בינה לבין הקהילה. אז עכשיו להתנות את החברות במבחן שלא נותן בעצם כלום? למה? אם המבחן היה נותן משהו- רישוי, למשל, הייתי הכי תומכת בצעד הזה. אבל כפי שזה מתנהל היום- אין סיבה לקשור בין שני הדברים, המבחן צריך להיות בגדר רשות, ולא בגדר תנאי לחברות באגודה. זו דעתי האישית. ב- 25.3 יש אסיפת מליאה מיוחדת. אני הולכת כדי לקבל תשובות ומידע על נושאים שונים- בין השאר ההתנייה הזו. ממליצה גם לך לבוא ולנסות לשנות את המציאות של המקצוע שלך. יום טוב, יעל

למעלה