מבוסס על סיפור אמיתי..

מבוסס על סיפור אמיתי.. ../images/Emo4.gif

היי, וול.. הסיפור הראשון שלי, כתבתי אתמול, ביום שבת, בערך באחת בלילה, מחרדות (חרא
דה
) קשות ממבחן במצ´מצ´יקה שיבגניטווווווב (
) הסכים לדחות לי אותו לאחרי פסח, ושפשוט לא הצלחתי להירדם... הסיפור מבוסס על סיפור אמיתי, שקרה לאמא שלי לפני שלושה שבועות.. רק שאצלי זה נגמר בהפי-אנד (סוף טוב למתקשים), ופה קצת לא היה טוב... בכל מקרה.. מוקדש לנפגעי ומשפחות נפגעי חיידק "סטרפטוקוקוס בטא המוליטיק קבוצה A".. ניר,
הילד שאשם בכל. נ.ב.- לסיפור קוראים "חטיף קוקוס", אחרי שתסיימו לקרוא אותו, תבינו למה. נ.נ.ב.- ואם אתם שואלים למה דווקא קוקוס, זה בגלל סטרפטוקוקוס..

נושה´לה

אממ זה כתוב מאוד יפה, בצורה של סיפור ילדים תמים כזה. נורא התאכזתי מהסוף העצוב... TaLi

המפ..

זו המטרה... שזה יהיה כסיפור ילדים... הייתי פשוט במצברוח של חרוזים.. כתבתי שיר דבילי בשם "פנימה", יענו, פנינה דבורין, שהשורה האחרונה של כל בית: "אתה החוליה החלשה! שלום!" *מתפגר*. אז, שיהיה זה.. *אההם תגיבו אההם* ניר,
הילד שאשם בהכל.

S.tal

New member
בלההההה.... עצוב מדי!!!

הכניס אותי לדיכאון.. כל דבר מכניס אותי ישר לדיכאון....... בכל מקרה... זה יפה..!

Nagini Potter

New member
יפה, יפה...

(אני אומרת רק "יפה" כי אני לא חובבת גדולה של סיפורים קצרים, לא בגלל שהסיפור שלך לא מצוין עד מצוין מאוד!!!) אני מצטערת, אני פשוט חייבת לשאול - מה זה סטרפטוקוקוס בטא המוליטיק?!?!?!? כי נראה לי שבלי לדעת מה זה החיידק הזה אני לא יכולה ממש להבין את הנקודה בסיפור הזה....... ועוד שאלה - איך אפשר למות מפגיעה ביד?!?! ואם חיידק מתחיל להתפשט מהיד, פשוט כורתים אותה ונגמר הסיפור!! Nagini Potter

לא ציפיתי ליותר מ-"יפה רק...

היי, לא ציפיתי ליותר מ-"יפה, רק בשביל הנימוס., זאת אומרת: איום ונורא." כתבתי את זה באחת בלילה, הקלדתי במהירות כדי שאף אחד מההורים לא יכנס במקרה לחדר (הקלדתי בידיוק שאבא שלי הלך לקחת את אמא שלי מסבתא). הסטרפטוקוקוס הזה הוא כמו זה שיש בגרון, רק כשהוא פוגע בעור, זה הרבה יותר חמור... אין ממש נקודה, חוץ מהסיפור, שמבוסס על מה שקרה לאמא שלי, רק שאמא שלי במזל יצאה מזה. ואממ.. לפי מה שהבנתי, החיידק עלול להיכנס לדם, ואז להגיע לאיזורים אחרים.. ואז המפ... *בלע*. ואממ.. אם החיידק הגיע לדם, לקרות את היד לאו דווקא יעזור, חוצמיזה, לפעמים אפשר להציל.. פשוט כשכתבתי היה לי מצב רוח לסיפור עם סאד-אנד.. ניר,
הילד שאשם בהכל. נ.ב.- צירפתי לינק לדף באנגלית עם מידע על החיידק, למעוניינים.

Piglett

New member
נושה../images/Emo70.gif ../images/Emo4.gif ../images/Emo97.gif

אני לפחות מבין למה זה מבוסס על סיפור אמיתי. וכל השמות, שאני בין היחידים שמבינים פה מאיפה הם לקוחים (יש שם רום?
). הסיפור ממש יפה, וזה עשה אותי עוד יותר עצוב שזה כתוב בצורה סיפור ילדים. ועוד שאלה בקשר לשמות - יש ביניהם קשר לדמויות?
רום.

תודה.. המפ..

המפ, תודה רופ.. אני פשוט גרוע בשמות, אז לקחתי שמות מהמשפחה, ולהלן הפירוט: דני- אבא שלי. טלי- אחת מהדודות הרחוקות, השם הראשון שעלה לי שמתחרז לדני, וגם טושטוש מנהלת הפורום הזה. ניב- אח של רום. גיא- אח שלי. זהבה- שם מתחרז, אין לנו במשפחה זהבה.. אבל אני מכיר זהבה.. ד"ר כהן- שם נפוץ, לא? (לא זכור לי על כהנים במשפחה). זהו נראה לי, ניר,
הילד שאשם בהכל.

למעלה