מבולבלת...

חני287

New member
מבולבלת...

שלום לכולם, זה פעם ראשונה שאני כאן בפורום, עד עכשיו די הכחשתי שאני שייכת. אתחיל מהתחלה, לפני כמעט שנתיים עברתי ניתוח טבעת. לפני כן, חשבתי הרבה על הניתוח וכל שדמיינתי זה שסוף סוף אוכל להיראות טוב בעיני... הכרתי את הניתוח מהבית ותפסתי אותו כיעיל ומשפר איכות חיים. עברתי אותו. בהתחלה, היה לי קשה, רגשית, נפשית, עם החתכים, הצלקות, ההרגשה שיש משהו בפנים, שמרגישים אותו כששוכבים על הגב ונמתחים, אפילו כשלובשים חזייה הדוקה מעט (מצטערת על חוסר הצניעות). היה לי קשה תור השיקוף ורק אחרי ארבעה! חודשים הסכמתי והלכתי, הסגירה הראשונה גרמה לי לבחילות קשות וגם השנייה... ומאז לא הצלחתי לבקר במרפאה יותר....
עם זאת, עודדה אותי ההצלחה, משהו בראש השתנה, האכילה היתה מסודרת, עסקתי בפעילות גופנית וסוף-סוף שמרתי על עצמי. לא ירדתי הרבה, אבל הביטחון, הדימוי והאהבה העצמית שחזרה אליי היו שווים את הקושי.
ועכשיו, כבר שנה משהו לא זז, אני לא יורדת, ליהפך עליתי. אני רוצה להשתפר, לקבל את הניתוח הזה ממקום שהוא יכול לעזור, ראיתי אנשים שהוא עזר להם באופן מדהים. הדיאלוג שלי עם הטבעת קשה - ומכאן אני כותבת... מישהו מכיר את ההרגשה? מה עושים עם זה? איך עושים את מה שצריך לעשות? אני מבולבלת, כפי שרמזתי בכותרת, וגם מאוכזבת שלא הצלחתי להתאקלם כמצופה.

טליוגם

New member
דיאלוג עם הטבעת קשה

מבינה אותך מאוד
הניסיון שלי ממרומי 3 חודשים בלבד כך שקטונתי ובטח יגיעו עוד מעט המנוסים ומביני העניין שבינינו
אני לא מנהלת איתה שום דיאלוג מתנהלת רגיל כאילו היא לא קיימת
מנהלת מאז הניתוח אורח חיים בריא קרי פעילות גופנית מתונה וכיפית נהנית מהתוצאות ולא מתעסקת בחתכים או בטבעת
כמוך גם אני לא נהנית למדיי בביקורים במרפאה לסגירה הייתי פעמיים פעם ראשונה עם שיקוף ופעם נוספת וזהו!
לא אהבתי את המפגש שם ,לא עשה לי טוב !
אבל- לא אמורים להינות כשהולכים לרופא הולכים רק כשצריך

לעניות דעתי הקטנה- תשקיעי בעצמך תאהבי את עצמך את לא צריכה לאהוב את הטבעת היא חלק ממך ....
בהצלחה

קוביd1

New member
חני 287

הטבעת אמרוה להיות כלי עזר לירידה במשקל ,את העבודה את צריכה לעשות , נראה לי שלא הכנת שעורי בית לפני הניתוח וכמה חתכים קטנים והפורט גרמו לך לבעיה רגשית ,לא יודע למה סגירה ראשונה גרמו לך לבחילות ,האם זה בעיה רפואית או בעיה יותר נפשית .
שמח לשמוע שחל שיפור ומשהו השתנה בראש לטובה מבחינת הדימוי הנפשי ,למה את לא יורדת במשקל אולי שאת לא סגורה מספיק והכל יורד ,או שההתנהלות שלך מבחינת אוכל לא נכון, בשביל זה צריך דיאטנית שמתמחה בניתוחים בריאטרים ,אני חושב שאולי תשוחחי עם אופירה טלפונית ,אני מציע את זה ,כי זה עוזר ,אופירה תיכנס לפורום תגיב ובטח תציע את זה ,תלכי על זה ,

בהצלחה

קובי

אופירA

New member
מנהל
דיאלוג קשה עם הטבעת

מודה ומתוודה, שלא מכירה את ההרגשה - לא מהשנה הראשונה ולא מהארבע הנוספות.
אבל אוכל להבין אותה, אם תספרי עליה יותר.
כשאבין מה הקושי שלך, אוכל לכוון אותך לחשיבה שמתמודדת עם הקושי הזה.

את מדברת על חוסר הצלחה מאכזב להתאקלם - ואני צריכה לשמוע מה בעצם את אומרת. מה משמעות ההתאקלמות בעינייך, מה מאכזב אותך.
האם יש לך עודף משקל גדול שאינך יודעת כיצד להורידו?
מה לא ברור לך לגבי התנהגות עם הטבעת?

את מוזמנת לענות - בפורום, במסר פרטי, בטלפון - מה שמתאים לך. אבל אל תישארי בלי מענה, בלי עזרה והדרכה.
טל' 03-5781855, אופירה, לא בשבת, להשאיר הודעה בתא הקולי.

17001

New member
אם אפשר לשתף גם

לפני בערך 4 שנים עברתי את הניתוח, בתקופה האחרונה לא ירדתי בכלל ההיפך רק עליתי החודשיים האחרונים 5 קילו.
אני לא חושבת שאני צריכה לסגור את הטבעת כי אני מרגישה שאני מוגבלת, מרגישה את האוכל נתקע בדרך כלל.
הבעיה היא שאני אוכלת קצת ושבעה מהר מידי וזה לא מחזיק אותי, כל הזמן אני מחפשת מה להכניס לפה ופה אני נופלת, אוכלת שטויות שוקולד, ביגלה, עוגה, כל הזמן אני רוצה לאכול, לא יודעת מה לעשות. האם יש משהו שיכול להפחית את החשק למתוקים?
גם לי עברה המחשבה שהניתוח לא הצליח כי לא ירדתי מה שהייתי צריכה להוריד.

קוביd1

New member
חשק למתוקים

אם היתי יודע את הפטנט להורדת החשק למתוקים הייתי עושה את זה לעצמי ,ואחרי זה מיעץ לאחרים ,באמת בעיה המתוקים וסגירת טבעת אפילו עד כדי חנק לא תעזור הגלידות מחליקות יופי
משהי /ו בפורום אמר שמתוקים זה אויב ,ואויבים לא מחזיקים בבית ,אם לא יהיה מתוקים בבית נאכל פחות ,אני די מסכים איתו ,שזה בהשג יד אוכלים ,
נשמע אולי הצעות ממי שהצליח להתגבר על המתוקים
חבר'ה מה אתם אומרים?

קובי

אופירA

New member
מנהל
מי שאוכל ממתקים ועוגות משמין

טבעת לא חוסמת ממתקים ועוגות, ומי שאינו יכול למנוע עצמו מלאכלם - ישמין.
אני לא מבינה מה פירוש שאת אוכלת קצת ושבעה מהר מידי, וכל הזמן רוצה לאכול.
זה לא מובן: את שבעה או את רוצה לאכול? זה סתירה. מה המציאות בדיוק?

צריך להבין למה יש לך חשק למתוקים ומה את אוכלת חוץ מזה. אולי את רעבה? ובכלל, מאיפה יש לך כל הזמן מתוקים?

הניתוח מעולה. הוא מגביל אותך, והאוכל נתקע בדרך כלל. זה תפקידו. אין תפקידו לעזור לך בבניית תפריט שמתאים לנתונים שלך, ובלשנות לך את החשיבה.
זה תפקידך. אם אינך עושה אותו, כנראה שאינך יודעת איך עושים אותו.
תתקשרי לקבל הדרכה מפורטת.

אופירה, טל' 03-5781855, לא בשבת, להשאיר הודעה בתא הקולי.

למעלה