מאי 2017 בערוצי הסדרות של

is00

New member
כן, פרק האונייה.

פרק 5 התרחש בחלקו במעבורת למרלבורן - האונייה.

is00

New member
רק בשבילך. חוו"ד על פרק 7.

פרק 7 של "הנותרים" התחיל טוב, אבל אחרי 10 דקות הפרק נחלש והיזכיר לי בעיקר את פרק 3 של העונה - מבדר, אבל משעמם ובנוסף הוא גם היה... הזוי מדי. דווקא לקראת הסוף זה שוב השתפר מאוד, אבל בסה"כ לטעמי היה מדובר בפרק לא משהו, שסבל יותר מדי מקטעים שהרגישו לי בעיקר... מתים. כתוצאה הוא גם היה די משעמם בחלק הזה של הפרק. בכלל כל הקטע של 2 קווינים היה ממש מגוחך לטעמי. אה ומי לדעתכם היה הקול של "אלוהים" באוזן של קווין? הבחור שקרא לעצמו "אלוהים" בפרק 5 של העונה שבסוף נטרף על ידי האריה? ציון: 7(בקושי).

תודה אבל לא ממש רציתי אלא רק על פרק 4

בזמנו ששאלתי אותך מתי אתה מתכוון לראות זה היה אחרי שראיתי אותו אז סקרן אותי לדעת מה חשבת עליו אבל מאז היו רק פרקים לא יפים אז לא ממש משנה לי מהם (כמובן אז ששאלתי חשבתי שהם כן יהיו יפים כי עונה התחילה שונהבלי דב4ים מעצבנים )
אני מכינה את עצמי שפרק של היום למרות ציון 9.9 באתר של סדרות הוא גם לא יפה
לכן אני לא אטריח את עצמי לחכות לו ואראה רק מחר

טעיתי בגדול זה היה פרק מדהים סוף סדרה של סדרה הכי יפה שראיתי
ואני לא מבינה היה קשה שכל פרקים יהיו כאלה

is00

New member
רביעי-שבת 31/5-3/6/17 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 - חתונה ממבט ראשון – עונה 2 פרק 16.
22:00 – אימפריה – עונה 3 פרק 16.
&nbsp
YES ACTION
21:15 – נמלטים – עונה 5 פרק 9(פרק אחרון לעונה).
22:00 – בול – פרק 23(פרק אחרון לעונה).
&nbsp
YES OH
22:45 – Veep– עונה 6 פרק 7.
23:15 - עמק הסיליקון – עונה 4 פרק 6.
&nbsp
YES COMEDY
20:30 – השוטר הטוב – עונה 2 פרק 9.
&nbsp
AMC
21:00 – הבן – פרק 5.

&nbsp
יום חמישי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – מלכת הדרום – פרק 13(פרק אחרון לעונה).
22:00 – אני יודע מי אתה – פרק 1.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – הון שלטון – פרק 6.
22:45 – סליפי הולו – עונה 4 פרק 6.
&nbsp
YES OH
22:00 – בעקבות הכסף – עונה 2 פרק 5.
23:00 – בית הקלפים – עונה 5 פרק 1(כל פרקי העונה ברצף).

&nbsp
יום שבת –
&nbsp
YES OH
22:00 – כבודו – פרק 9.
&nbsp
YES COMEDY
17:25 – בייבי דאדי – עונה 6 פרק 1.
17:50 – תכנית אבא – פרק 1.
18:15 - הבחורה החדשה – עונה 6 פרק 2.
18:40 – המיק – פרק 2.
19:05 – מרחבים סגורים – פרק 2.
19:30 – ללא מילים – פרק 3.
21:05 - האיש האחרון בעולם – עונה 3 פרק 13.

תיקון

יום חמישי -
23:00 בית הקלפים 5 - פרקים 1-5

יום שישי -
22:45 בית הקלפים 5 - פרקים 6-10

שבת -
22:35 בית הקלפים 5 - פרקים 11-13 (פרק 13 הוא פרק סיום העונה)

is00

New member
תכנית הון הנמלטים ללא מיק.

"נמלטים" - זהו הסתיימה העונה. הפרק האחרון בסה"כ המשיך לספק את הסחורה. היה מותח, היה מעניין, למרות כמה קטעים מופרכים מהרגיל. כמה שאלות נשארו פתוחות. למשל איך מייקל גילה על הבן של טי-באג. מי תפס את מייק לפני 2 פרקים. איך הוא שרד את סוף הסרט שהיה ועוד כמה, אבל בכל מקרה זה הרגיש כמו סיום סופי של הסדרה, אז כנראה לא אקבל תשובה על כל השאלות שלי. בסה"כ נהניתי מהעונה הנוספת הזאת. ציון: 8.
&nbsp
"הון שילטון" - פרק שלם שעסק בטראומה של לורן. האמת היה יכול להיות מעניין, אבל לצערי הוא רק היה יכול. אולי העובדה שידענו שהיא שרדה את זה, קצת הרס את במתח והוריד את העניין בעלילה. אומנם חשבתי שהטראומה נבעה ממשהו אחר, אבל מתברר שלא. הכתיבה, לטעמי, הייתה בינונית למדי הפעם ובכלל כל העלילה לא ממש המריאה, לטעמי. הפרק הכי חלש בסדרה עד כה, לטעמי. ציון: 5
&nbsp
"תכנית אבא" - טוב הפיילוט לא הרשים. בכלל. הצחוקים המוקלטים בעיקר גרמו לי להתכווץ באי נוחות, למה? כי הבדיחות לא היו מצחיקות. אולי היו 2 שורות מחץ שהצליחו להצחיק, אבל היתר....
. העלילה גם לא הייתה מעניינת במיוחד, אני חייב לציין, והדמויות בינתיים היו בעיקר משעממות. אני חייב להודות שאני לא בטוח אם אחזור לפרק 2. ציון: 4.
&nbsp
"המיק" - הפרק השני הראה שיפור גדול. בעיקר בדרמה. הקומדיה הייתה קצת יותר טובה מבפרק הראשון, אבל בסה"כ אחרי 2 פרקים לא הייתי מצדיק עדיין את התואר שלה כסיטקום.. השיפור היה בעיקר בעלילה בפרק ואפילו קצת בהצגה של הדמויות והפעולות שלהן. עדיין הן ממשיכות להיראות מאוד סטריאוטיפיות וחד מימדיות. בכל מקרה בסה"כ היה פרק מוצלח ובזכות זה אני אחזור גם לפרק הבא. ציון: 8.
&nbsp
"ללא מילים" - לטעמי מהפיילוט עד לפרק השלישי אני מרגיש שהייתה בעיקר היחלשות. גם בקומדיה וגם בעלילות. אומנם הדקות האחרונות היו קצת יותר מוצלחות מאלה שקדמו להן, אך בסה"כ הפרק שוב היה בעיקר משעמם, לצערי. מה שכן הדמויות עצמן והפעולות שלהן בפרק היו יותר נסבלות מהרגיל. הי אפילו היו שם כמה דיאלוגים/אפילוגים עמוקים יחסית לסיטקום. אני חייב להודות שאני לא משוכנע שאני מעוניין לחזור לפרק הבא בסדרה. ציון: 4

למעלה