מאיפה אני יכולה לקבל מוצרים מהחי???

צמחונית וחלב - שאלות ותשובות ?

הרשי נא לי לשאלך את סיבת היותך צמחונית - אם מותר לי ואם לא תרצי לענות - גם בסדר. ו-מדוע את בדיאטה ? = כנ"ל - אינך חייבת להשיב לי. לגבי מקור לסידן - תמצאי גם בקינמון, בשקדים, בכרוב וירקות עליים, אצות ים, סויה ועוד....... כמובן, טחינה משומשום = שהוזכרה כאן עבורך = היא בוודאי מקור נפלא לסידן. ואם את רוצה שגופך יספוג את הסידן ? - דעי-נא שישנם מזונות שמונעים את ספיגתו, כמו למשל - סוכר לבן, קפאין, שוקולד, אלכוהול. הם גם מדללים את רמת הסידן הקיימת בגוף. ובאשר לשומן - הגוף אינו יכול להתקיים, הרי, בלי שומן - ומקור שהוא מן הצומח - נמלא ומומלץ. הגוף שלנו אינו מכונה-רובוט. במכונית - מכניסים דלק למיכל אחד, שמן למיכל אחר, מים למיכל שלישי וכו' - והמכונה נוצרה הרבה יותר פשוט מגופנו - ו"יודעת" להשתמש באותם חומרים. וכאשר נתניע אותה - תיסע, באופו כללי מאוד, כדוגמה. ישנם יחסי-גומלין רבים בין חומרי-הבניה להתחדשות גופנו. אבל, יש גם לקחת בחשבון - כשאת רוצה להיות בריאה יותר, היות ואת בדיאטה, זה הגיוני - שמצב רגשי-נפשי-רוחני-שכלי-התנהגותי-תנועתי-נשימתי = כל אלה גם משפיעים - פרט לסידן מהחלב.... ומה עם השמחה שבלב ? דברי אלה באים עבורך כחומר למחשבה. בהיותי באה מאורח-חיים טבעי מלידה - ואני במחצית שנות חיי היום - ועוסקת בריפוי טבעי - הספקתי ללמוד משהו בחיי. מאחלת לך בריאות איתנה בקלות ובשמחה, ליל מנוחה וחלומות נפלאים, שלומית

יש לך רפרנסים

לזה שסוכר לבן, שוקולד או קפאין מונעים ספיגה של סידן? (הייתי מבקש גם על אלכוהול, אבל זה לא פרקטי לרוב האנשים ככה שזה גם לא ממש מעניין). על סמך המסמכים שאני קורא וקראתי (בשנתיים האחרונות), לא היה ולא נברא.

היי

הסיבה להיותי צמחונית היא מבחינה אידיאולוגית- כי חיות, על פי שמן אינן מזון.. ודיאטה- רק 5 קילו...

מוצרים מן החי = מן החי הם, וחוץ מזה

אני אישית - כטבעונית-צמחונית מתמיד - מעדיפה לאכול את מה שצריכה לאכול הפרה = עשב ; את מה שצרכיה לאכול התרנגולת = זרעונים ועשבים ; ודומה - את מה שאוכלות העזה והכבשה .... עדיף ומוטב לי לקבל את המרכיבים התזונתיים לגופי - ישר מן המקור. עשב השדה ופרי האדמה והעץ. מדוע לאכלם בעקיפין. דומה הדבר למשחק "טלפון שבור". כל מתווך, שדרכו עובר המסר/ההודעה/החפץ/האוכל מפחית מאיכותו הראשונית ומקשה על הגוף להבין את הנתונים היסודיים. בנוסף, אם הפיל - בעל-החיים ענק זה וגדול וחזק ביותר - ניזון רק מן הצומח = לי טוב הדבר, על אחת כמה וכמה. ושנות חיי ובריאותי מוכיחים לי זאת נפלא. הצומח מכיל את כל מה שגוף האדם צורך להתחדשותו התקינה והבריאה ביותר - באכילה מאוזנת, לפי מה שמתאים לכל אחד ואחת. וחוץ מזה - בעלי-חיים אינם בגדר מזון עבורי. מעולם לא טעמתי מהם ואני חושבת ומרגישה שהרווח כולו שלי - ושל הנוהגים כמותי. אינני באה להמליץ לכולם לנהוג כמוני - איש, הטוב בעיניו יעשה - כל אחד ובחירותיו - העיקר להיות שלם ושמח - והעיקר - איזון תזונתי נבון אישי לבריאות איתנה באמת. אני אוהבת לאכול ונהנית מאוכלי הטעים. תודה על תשומת-לבכם שלומית

למעלה