מאיןן יבוא עזרי?

woman100

New member
מאיןן יבוא עזרי?

שננו אלמנים ומכירים חודשים ספורים, , נמשכתי אליו בשל החמימות והמילה הטובה הטלפונית מידי בוקר, פירגון בשי צנוע בקושי , היה טיול בדיל מוזל בארץ, מעבר לזה כלום, המעניין שהבחור מלא שמחת חים למרות שאין הרבה דיבור איתו, לא איש שיחה , איש כליל, ספונטני מלא מרץ , וזה מה שגרם לי לרצות אותו , נושא הסקס לא קיים יש לו בעייה בתיפקוד מיני, הויאגרה יקרה שלעתים רחוקות דואג לקחת משום שהיא די יקרה למרות שמצבו הפיננסי המשופר מאפשר לו זאת, קורה איפא שאני מרגישה שאני מדפיסה כרטיס ומתחילה לעבודה קשה ברגע שהוא נוטל את הויאגרה , שגורמת לי לעבודת אוננות מאחר ועליו לבוא על סיפוקו ואנוכי לשווא! בקיצור נאלצתי לותר על סקס סגלל נשמה חייכנית ו"קמצנית" אין אף פעם מה שרוצים, אני מנועה משי צנוע כלשהו, לאחר שהתפרץ אצלי הזעם הבאתי בפניו עד כמה אני פגועה ומופלת בגלל הייחס , אפילו ארוחת הערב אצלי , ממש דן חסכן, אף העיר לי שעלי לסמוך על מקום עבודתי אחרת אמצא עצמי ברחוב, (אין מושיע), נפגעתי עד עומק נפשי מאמירתו, החלטתי לסיים את הקשר ובכל זאת שיכנעתיו שיבוא להתארח אצלי (מאחר ואני בודדה ) אני מכה על חטא הזמנתי אותו שוב למחרת אלי ממש התכופפתי למרות באלגנטיות הרגשתי זיפטית עם עצמי, ראה עד כמה אני ותרנית ונראה שחס עלי וציין שנתחיל מהתחלה הכל יהיה בסדר, זה לא משכנע אותי משום שאם הוא בעט בי בשל אמירה הוא עלול שוב לבעוט ואם באמת אזדקק על כל צרה שלא תבוא הוא ימשיך לבעוט , נראה שהוא בלי דין ולא דיין, בקיצור מפחיד אותי הקשר הנ"ל שלא בטוח מי ערב לי שיהיה בסדר? הרי אי אפשר לחנך אנשים בבגרותם, ברור לי מאד למרות הקושי של הבדידות לנתק כל קשר עימו, בינתיים הודעתי לו שאני נוסעת לסוף שבוע אצל מכרים , ומנסה לצאת מהברוך שנחת עלי. אוי אלוהי למה ממשיכה להענש.? מאיין יבוא עזרי לעידוד עד שאשכח את חלום הבלהות, בעזרתכם מקווה לשמוע תגובה הוגנת ועיניינית ,

woman100 אני הייתי מוותרת על הגבר

הזה. בגיל זה כבר לא משתנים. עדיף לדעתי חברה טובה מאשר חבר כזה. הבדידות בגיל מבוגר היא נוראה אבל חבר שאינו מתחשב אלא בעצמו, התנהגותו פוגעת את אמרת לו את אשר על לבך והוא בממקום לגלות הבנה ולשנות את התנהגותו הוא "בעט" בך כהגדרתך. הוא גם נתן לך להבין שממנו אף פעם לא תקבלי עזרה, חיוכים ושמחת חיים זה נחמד אבל לא מספיק אם אין תוכן.

woman100

New member
../images/Emo107.gif

אגב נראה לי שאאמץ כלב , כאמור "עדיף כלב חבר מאשר חבר כלב"

woman100

New member
אימוץ כלב../images/Emo108.gif

כאמור "עדיף כלב חבר מאשר חבר כלב"

למעלה