מאיל'ה בהריון?

מאיל'ה בהריון?

השמלה שהיא לבשה בטקס ששודר ביום העצמאות בערוץ הראשון ממש רמזה שיש לה בטן הריונית! האם זה נכון?

../images/Emo41.gifרון..

לבירור
אני לא ראיתי את זה, אז לא יודע..

אין לי חיבור ישיר לטלפון של מאיה ..

ובכלל איך אני מברר על דבר כזה
איזה רוע לב לשאול על דבר כזה

BravE NeW BoY

New member
לא נראה לי..היא סתם התנפחה..../images/Emo4.gif

גמני שמתי לב שלאחרונה הבטן שלה עברה תהפוכות.. אבל מה זה חשוב...

אולי זה בגלל הבגד

כי היא לבשה משהו כזה לא מוגדר, מן שמלה מעטפת כזו וזה הגיע מעל הפופיק משהו כזה... זה היה ממש ממש אבל ממש ממש מכוער...

BravE NeW BoY

New member
כמעט כל מה שהיא לובשת

הוא זוועה
..לפחות בזה היא מיוחדת
(ובעוד כמה דברים כמובן
)

אני מדברת מבחינה אומנותית

בתור אומנית, אני יכולה להגיד לך שאנשים כמו מאיה בוסקילה לא מוערכים נכון, מוערכים מבחינת אנשי מקצוע, שיכולים להעריך כישרון אמיתי ולא כמו הקהל הרחב שקצת קשה לו לראות מה זה בן אדם כישרוני, אני אתן דוגמה, הזמרת רוני, בחורה יפה ובלונדינית אבל היא לא יודעת לשיר... אתה מבין? מאיה, מוכשרת יותר מכל זמרת אחרת שאני מכירה אבל הלבוש הזה שלה גורם לאנשי מקצוע לזלזל בה...

BravE NeW BoY

New member
אני חושב ההיפך...

מאיה עושה בשכל.. כי מי שכן מכיר אותה- מעריך אותה לפי המוסיקה שלה מי שלא מכיר אותה- מעריך אותה לפי המיניות שלה.. כך או כך היא רוכשת הערכה..הכרה...ונהנת מהכל

יש לה בעיה בבטן ....

זה או שככה הגוף שלה או שהיא צריכה להרזות .. סמתי לב לבטן הזאת גם בבמה המרכזית .. אבל בדודו טופז לא ראיתי , אז שתרזה קצת או שתסים חגורה .. ומאיה תתלבשי איך שבא לך !! אני נידלקתי עלייך בגלל שאת מוכשרת וגם כוסית....

לא יודע , למרות שיש משהו בדבריכם

בכל מקרה עמית - לשים לב זה עם ש' ..הייתי חייב..

djgabi

New member
חבר'יה דיי תפסיקו!!!!!

את מי לעזעזל זה מעניין כן יש לה בטן של הריון או לא. כן התלבשה יפה או לא. כן התאפרה יפה או לא. דיי מספיק! זה ממש לא מעניין ולא מזיז לאף אחד. תקשיבו איך האדם המדהים הזה שר,זה הרבה הרבה יותר חשוב מכל דבר דבילי אחר.

djgabi

New member
ממש לא מעניין...

זה מעניין רק ת'אנשים שמתעסקים בקטנות ושטויות

למעלה