מאומצת

ענב12345

New member
מאומצת

שלום קוראים לי ג'ני 67 . אני בגיל 35+ . פתחתי את תיק האימוץ שלי ונודע לי שאבי נפטר. איך אפשר למצוא את האחים והאחיות שלי. פניתי לגינזך ההורדות שבירושלים ושם לא רוצים לתת לי פרטים. עיזרו לי !

English

New member
שלום ג'ני ../images/Emo140.gif

לא הכל ברור לי במה שסיפרת. לא מכירה את הביטוי "גינזך ההורדות" - אשמח לקבל הסבר. אם פתחת את התיק בנהלים המקובלים דרך השירות למען הילד אמור להיות לך מידע על האם הביולוגית. האם היא או השירות לא יודעים פרטים על אחים ואחיות נוספים?

משתפרת

New member
היי ג'ני.

ברוכה הבאה. סיפרת שאביך נפטר. מה עם האם שילדה אותך? האם היא לא יכולה לספר לך על אחים/אחיות? או שמא את מתעניינת בילדים של האב הביולוגי שלך- שלא נולדו לאותה אם כמוך? על הילדים של האם הביולוגית רק היא יכולה לספר לך, אם היא לא מסכימה- השירות למען הילד לא יספק לך יותר מידע. אם היו עוד ילדים שנמסרו לאימוץ- יתכן וכשיפתחו את התיק יתאפשר הקשר ביניכם. אין לי מושג מה זה גינזך ההורדות. ממה שידוע לי- אם השירות למען הילד לא מספק לך מידע את יכולה לפנות לבית המשפט לעניני משפחה ולהוציא צו שיחייב אותם לענות לך (במידה שיש להם פרטים). אין לי מושג אם ניתן כך לקבל מידע ממשרד הפנים לגבי צאצאים של האב הביולוגי (או האם הביולוגית) שלך, אני מניחה שעו"ד שמתמחה בדיני משפחה ידע לענות לך. אולי גם במזכירות בית המשפט הזה תוכלי לקבל תשובה. תעדכני בבקשה.

ענב12345

New member
הי משתפרת זו ג'ני.

יש לי אחות ביולוגית שיש לנו אותה אמא אך לא אותו אבא. אני בקשר אדוק עימה. אין לאימי הביולוגית קשר איתי ואין לה מושג שאני בקשר עם אחותי, הבת שלה. שמחתי לשמוע ממך. את ואני היינו בקשר בפורום כשחיפשתי את אחותי. ביי ביי.

למעלה