מאוהב בידידה שלי- מבקש את דעתכם

מאוהב בידידה שלי- מבקש את דעתכם../images/Emo13.gif

שלום אנשים! יש לי בעיה שנמשכת כבר דיי הרבה זמן... יש לי ידידה בשם דנה שהכרתי לפני כשנתיים וחצי מאז אנחנו ידידים טובים, אך רבנו פעם אחת אבל חזרנו לדבר. לפני כשנה חבר שלי נהיה חבר שלה והיא דיברה איתי על יחסיהם והרגשתי לא נוח אז החלטתי להגיד לה שאני רוצה אותה אז עדיף שהיא לא תתייעץ איתי... היא אמרה לי "למה עכשיו אתה נזכר"? לצערי באמת נזכרתי מאוחר מדיי... היום אין לה חבר ואנחנו ידידים ממש טובים! אני מרגיש שאני רוצה למצוא לעצמי אהבה אבל אני דיי תקוע כי אני חושב שאולי כדאי לבדוק אם זה יכול לעבוד ביני לבינה... אז החלטתי להגיד לה שאני רוצה אותה ולשמוע מה היא חושבת על זה... אני רק מפחד שהקשר הידידותי המופלא שיש ביננו יהרס... ואני ממש לא רוצה שהקשר הזה יהרס... אני אישית לא יודע אם זה ילך ביננו, כי מבחינת אופי אנחנו לא הכי מתאימים. היא אוהבת שקשים איתה, אבל מצד שני היא מחפשת בן אדם טוב... אני חושב שכדאי לי פשוט ללכת אליה ולומר לה מה אני חושב... מה אתם אומרים?

תגובה

אתה צריך לתפוס אותה לשיחה ולהוריד הכל מהלב חבל שזה יתפספס ,אבל שום דבר לא חקוק באבן. רגשות גם יכולים להתפתח מחדש, אני וחברה שלי בהתחלה היינו ידידים הכי טובים ודיברנו מלא באייסיקיו והתחלנו להתקרב וקרו כמה מקרים והיא שפכה את הלב שלה בפני והייתה לי הרגשה שיש ביננו קצת יותר מרגשות חיבה של ידידים הכי טובים, אבל פחדתי ,לא משנה למה ומה בכל מקרה עכשיו אנחנו יחד ואנחנו אוהבים המון כמו שמעולם לא אהבנו וזאת אהבה גדולה וחזקה שמנצחת הכל, בדיוק האהבה שהייתה כל כך חסרה לי ולה. אני אומר לך על זה תפוס אותה לשיחה תוריד הכל מהלב שלך ככה גם תרגיש יותר טוב עם פחות מועקה. המון המון בהצלחה אני מקווה שזה יצליח לכם ותישארו ידידים ואפילו יותר מזה. ובפעם הבאה אולי כדאי שתשקול לפנות לפורום "בינו לבינה" ששם יתנו לך תגובות אולי קצת יותר אובייקטיביות מאשר בפורום הנוכחי. ובהצלחה.

אני אישית אומרת

שאתה לא ממש בפורום הנכון. זה פורום לנשים שמכורות לאשליית אהבה , לא לייעוץ רומנטי. נדמה לי ש"בינו לבינה" יותר מתאים לך.

למעלה