מאוד נסער

• פותח הנושא pro5
  • פורסם בתאריך

pro5

New member
מאוד נסער

יצא לי לכתוב בפורום על המקרה שלי ואני נואש לעצות.יצא לי לשהות עם בחורה( במסגרת פרויקט מהעבודה)חודשיים תמימים שבהם היה לנו יותר מכיף ביחד.עשינו הכל ביחד ולא היה נושא בעולם שלא דיברנו עליו.משך השהיה שידרנו שנינו במסרים לא גלויים התעניינות והיו נגיעות ליטופים וכאלה.אני לא רמזתי לה מפורשות ורציתי לחכות כשנגיע לארץ.כשזה קרה לא היססתי והתחלנו לצאת .הלך לי ממש טוב והיא הראתה התעניינות גם בדייט השני והשלישי שבהם הלך לי הרבה פחות טוב.היא ציינה שהיא לא מרגישה כמוני אבל עדיין הראתה רצון במגע והתעניינות.היא גם שלחה לי הודעות(סולידיות אומנם)ובקיצור לא הייתי מוכן למכה שהונחתה עליי.עכשיו היא מעוניינת שנישאר ידידים ואני נשארתי עם תמונות משותפות שבחלקן רואים שהיא מעוניינת.אני חושב שהיה מדהים איתה אבל היא שיחקה ברגשות שלי.איך משאירים ידידות כזו עם מטענים כאלה? כשהיא דיברה איתי לא נתתי לה להרגיש שנפגעתי כי לא ידעתי איך לעכל את העניין ואני מצפה שזה יבוא ממנה כל המסע לחו"ל מבחינתי די מסתיים בטעם מגעיל אז איך מדברים איתה?

אל תחליט שהיא שיחקה בך

היא התעניינה בהתחלה, ניסתה יחד איתך, יצאה איתך לדייט ראשון ושני ושלישי ועם הזמן גילתה שזה לא כל כך מתאים לה והחליטה לא ללכת על זה. כואב ועצוב- אבל לגיטימי. לא כל מי שנראה לנו נפלא בהתחלה, במיוחד במסגרת טיול לחו"ל שבו כל האווירה משתנה, השגרה נשברת וכך גם הרגשות שלנו סוערים יותר, נראה מלהיב גם כשחוזרים לארץ לשגרה ולחיים האמיתיים. כרגע מה שאתה יכול לעשות זה להמשיך להיות ידיד שלה בתקווה שאם אתם אכן כל כך מתאימים, לאט לאט יבנה ביניכם כזה עניין כזה שוב (אבל קח בחשבון שאולי לא ואם קשר ידידות יכאיב לך או יתסכל אותך מדי אז עדיף להימנע) או לחתוך איתה את הקשר ולהבין שמה שהיה היה רק רומן קצרצר שדעך מעצמו. אני, בכל אופן, לא חושבת שהיא שיחקה איתך, אחרת היא הייתה חוזרת לארץ ומסננת אותך במקום להסכים לצאת איתך ל-3 דייטים. היא רצתה בהתחלה ואח"כ שינתה את דעתה, ולמרבה הצער- זאת זכותה

yuli c

New member
מסכימה עם שמרית...

אבל יחד עם זאת לא בריא להכנס לקשר ידידות עם מטען כזה שלילי (בין אם הוא מוצדק או לא), אי אפשר להיות ידידים כאשר לא מסונכרנים מבחינת רגשות, רצונות וציפיות כאשר הידידות היא אצל צד אחד כברירת מחדל. אני אומרת שאם אתה בכל זאת מעוניין להיות ידיד שלה, אתה צריך לדבר איתה ואתם צריכים להבהיר בינכם מה קרה בדיוק, קשה להיות ידיד של מישהו שיש כזה מטען שלילי ויש איזה כעס או אכזבה זה לא יהיה בריא לשניכם. לכן אני אומרת, אם קשר הידידות איתה חשוב לך לדעתי אתם צריכים לדבר על העניין ולפרק את המטען השלילי. אם לא, לדעתי עדיף לנתק את הקשר.

chancet

New member
מסכים עם האנשים פה.

קטונתי אין לי מה להוסיף. אתה פגוע אתה כועס אתה רוצה יותר מידידות ואתה יודע מה אתה צודק אבל... היא לא שיחקה איתך פשוט היא הבינה שלא מתאים לה. ואתה תחשוב טוב מה אתה רוצה אתה מוכן להסתפק בידידות איתה וחשוב מאוד שתיקח בחשבון שברגע שאתם על תקן ידידים היא תצא עם גברים אחרים ואתה תצטרך לשמוע על זה או שאתה לא מוכן להסתפק במה שהיא מוכנה להציע וגם זה בסדר כי אחרי הכל זאת ההחלטה שלך. נ.ב. אם התחלתם לצאת וזה לא הלך מבחינתה והיא הציעה לכם ידידות עדיף שלא תפתח ציפיות להמשך יותר רומנטי בעתיד כי סיכוי טוב שתתאכזב תקבל את זה : ידידות זה ידידות נטו !

למעלה