ל

orit1212

New member
ל

אני בחורה בת 26 וקצת ורק לאחרונה התחלתי לקיים יחסי מין עם חבר שיש לי כבר כמה חודשים ויש לי 2 בעיות. הראשונה היא שאני לא גומרת מחדירה, זה אפילו לא כ"כ נעים לי והשאלה שלי אם זה עניין של זמן או שזה משהו גדול יותר? לעומת זאת, כאשר אני משתפשפת עליו, כשנינו לבושים, אני מגיעה לריגוש מיני גבוה יותר... הבעיה השניה היא שהוא לעומתי, רוצה המון סקס, ולי, מספיק פחות ולפעמים אני פשוט עושה את זה כדי לא לפגוע בו, למרות שאני לא ממש רוצה. יכול להיות שזה קשור לעובדה שעדיין לא גמרתי מחדירה? ואיך אני יכולה להגיד לו משהו מבלי לפגוע בו? תודה לעוזרים...

duduamar

New member
פורום סקס סגור?...

למה בחרת בכותרת המרתקת "ל" ? ולעניינך - אם את לא רוצה סקס - אל תעשי. אני חושב שגם החבר שלך לא ירצה שתשכבי איתו רק כדי לרצות אותו. ממליץ להפנות את השאלה לפורום המתאים, שם אני בטוח שתקבלי תשובות הרבה יותר מפורטות.

duduamar

New member
נעלמתי בכל מקום

חוץ מכאן... אין יותר זמן לשרוץ בתפוז :)

דר' לענייני מי, משיב......../images/Emo36.gif

בקשר לשאלתך הראשונה, את לא גומרת מחדירה כי הוא גומר לפנייך ולא מספיק ומצליח לספק אותך? או בגלל שאת לא נהנת מזה כל כך??....... בבעיה השניה, כרגיל כמו רוב הנשים, תתחילי להמציא לו דברים כדי להתחמק כי אחרת הוא יפגע ולא יבין אותך טוב....... ואם את רוצה, אוליי תתחילו לנסות דברים חדשים שאתם לא עושים, ככה אוליי גם תתגרי ותצליחי לגמור.... עד כאן פינתו של דר' המלך......

Purple Mushroom

New member
../images/Emo91.gif

להפוך את ההודעה הזאת להודעה ניבחרת בשער של הפורום . אתם יודעים , מנהלים יקרים , ש2 ההודעות הניבחרות לא שונו מאז שהגעתם לכאן ביוני ? אצל קנדי כל שבוע זה היה מיתחלף . כבר שמתי צילום מסך בנושא .
ו
. ממישהו שהכי הרבה אכפת לו מהפורום הזה .

קסנדרה20

New member
70 אחוז מהנשים

גומרות על ידי חיכוך או ליקוק הדגדגן,ורק 30 אחוז מהן גומרות מחדירה,כך אומרים המחקרים.זה מה ששמעתי כבר כמה פעמים בתוכנית של הסקסולוג ד"ר דריי 103 fm יום שני 6 בערב.

איטלקיS

New member
אוקי זה לפי ד"ר דריי

ומה הדיעה של אייסT?? וסנופ דוגי דוג מה אומר על זה?!?! מה לגבי פאף??? צריך לשמוע כמה חוות דעת לא רק אחת!!!

lirandr

New member
אני מכיר את הבעיה...

חברה שלי גם רוצה עוד ועוד ועוד, לא יודעת מתי "מספיק !!!" זה מספיק... וגם אני לא גומר מחדירה

למעלה