ל:נוAה של הים:

• פותח הנושא *g99
  • פורסם בתאריך

*g99

New member
ל:נוAה של הים:

קפצתי לבקר בפורום שבעבר גלשתי המון,באתי להגיד שלום לשוטרת ולהפתעתי אני מוצאת אותך!!! בירכותי על ניהול הפורום.אני מאחלת לך הצלחה,למרות שאני יודעת שהצלחה יש לך! ואתם חברים,שמרו לי עליה טוב טוב!!! g99...

ואאא ... יאמבה זמן שלא ראינו אותך

אני זוכר עוד את התקופה שלא היה לי ניק והייתי גולש מאצל ROZELESS אני זוכר אותך ואת החוקרת הפרטית ועוד כמה שכבר לא רואים .... גרררר בובעע ... לאופופו נעלמת לנו באמת ???? השוטרת כבר לא פה לריב איתך ... אז את חוזרת ?!? העייף שמתגעגע לותיקי הפורום ..............

*g99

New member
מממממ

מה שהיה פעם,שייך אמנם לעבר...אבל טוב שהיה ותמיד יתחדש... g99...

*g99

New member
יוווווווווווווווו

שנים שלא ראיתי לך..אופס אותך..
את חוקרת אני לא שוכחת...איך אפשר לשכוח חברה? אני לא מרבה לכתוב כי אין זמן...אתה יודע,יש דברים שמחייבים מימוש...
אז הינה אני,אשתדל לכתוב יותר,לבקר ולריב עם ותיק הפורום. אגב,מה שלום יפעת? g99...

../images/Emo135.gifG99 אני מרגישה מצויין../images/Emo175.gif

ועוד יותר כשאני ודודו נחגוג 3 דברים באילת. 1. היום הולדת שלי ב21 ליולי. 2. היום הולדת שלו ב6 לאוגוסט. 3. והשנתיים שלנו ביחד ב11 לאוגוסט.

*g99

New member
אוווווווווו

שלום לך... אני רואה שאתם חוגגיםםםםםםם
ובכלל,חודש אוגוסט זה החודש שלי...גם אני אחגוג לי יום הולדת..... איזה יופי,תחגגו עכשיו 4 דברים.. g99...

ROZELESS

New member
לא .. לא .. את לא הכרת את העייף

הוא לא היה רושם הודעות .. לא היה לו עדיין כרטיס בתכופה שאת היית רושמת פה ... הוא רק היה יושב אצלי ומתחרמן על מה שהיית רושמת ...... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אבל את זוכרת אותי
ואאא .... גרררר בייבי .... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ( ROZELESS שלא היה מתנגד שיראו לו ... חחחח )

*g99

New member
טוב,

חבל שהוא לא רשם הודעות..הפסד שלו לא? ואתה,מה לא היית מתנגד????? אני מתנגדת,יש לך את יפעת!!! g99...

*pachanga*

New member
הי G והנה עוד ותיקה../images/Emo6.gif

שזאת אני
מה שלומך? תהיי יותר בקשר, אין לי אסיקיו מאז שאני לא בארץ אז רק במסרים או איימיל אפשר לתפוס אותי

*g99

New member
פצ´אהההההההההה

שלוםםםםםםםםםםםםםםםםם אני בקושי נושמת לאחרונה...משתדלת לכתום בפורומים,לא ממש יוצא לי
בכל אופן,אל תעלמי לנו אי שם... g99...

../images/Emo24.gif

תודה תודה, נוAה מסמיקה. טוב לראות אותך פה. נוAה רק לא מבינה למה את לא פעילה פה כמו בעבר?!
קדימה חבר´ה תקראו לה... יש לך הרבה מה לתרום לנו!

*g99

New member
דנידין102

מממ מוכר לי,מצלצל לי באוזן... אבל זכרוני לפעמים בוגד בי.. תן רמז לחידה. g99...

*g99

New member
ולך נוAה יקרה,

אני עוברת למימושים ומישושים... את הפרטים העסיסיים אני אוגרת.. אל תדאגי..בסוף כשזה יצא זה יורגש... אני עוד יפתיע.. תודה על המחמאות,לך לא חסר בכלל,אשת מחקרים קטנה..כמה שיש לך... g99...

למעלה