ל-"מוטי נמני" ושאר אוהדי מכבי ת"א..

tomash11

New member
אני חייב להעיר משהו לא קשור...

מעבר לכך שהתרשמתי באמת מהמספרים והניתוח ...ומעבר לעובדה שאני אוהב את בית"ר כמוך (או די דומה...), אני חייב לציין שאני שמח סוף סוף לגלות מישהו בפורום שמוציא תחת ידיו מגילות ארוכות לפחות כמו שלי... תומאש, אתה לא לבד!:) איזה כיף. ושוב, הרשה לי לומר לך על ההודעות הנ"ל....פשששש...באמת מרשים אח שלי.

MoTi_NiMnY

New member
תגובה לבית"רי ולמנהל

הנתונים המספריים שהנ"ל הביא לא מהווים שום הוכחה לשום דבר במקרה הטוב אלה מספרים מהעיתון כשבין העיתונים יש הבדלים של אלפים לא אקח את זה כראייה כלשהי בכל מקרה אין ויכוח שלבית"ר ירושלים יש הרבה קהל, ואחרי מכבי היא מביאה הכי הרבה זה שתכתוב מגילה לא תשנה את דעתי ולא אומר שאני צריך להגיב לכל משפט שוב ב-15 שנים האחרונות אני יודע על סדרי הגודל של הקהל מנוכחותי במגרשים ולא משינון מספרים שכתב אייל לוי או חבר אחר שלו, ולא מסיפורי אגדות משנות ה-70 הפעם היחידה ב-7 השנים האחרונות שאוהדי בית"ר הגיעו לאיזור ה30 אלף היתה בגמר הגביע מול הפועל אבל גם אז היא גירדה את זה מלמטה אפילו טדי מאז ההרחבה מעולם לא היה סולד אאוט וזאת עובדה הפעם הייתם הכי קרובים אבל המשטרה לא פתחה איזה יציע הפרדה אז בוא נגיד שהפעם זה היה סולד אאוט... 20 אלף איש מתוכם 4-5 אלף של מכבי (אגב טדי הוא האיצטדיון מספר אחת בארץ לאוהדים ובכלל, חוסר הניצול שלכם אותו פשוט עצוב, האקוסטיקה שם מדהימה) אנחנו מילאנו את בלומפילד אינספור פעמים, ואת רמת גן עוד כמה פעמים ספורות. בעונת שעברה כמעט בכל המשחקים הוא היה מלא חוץ משער 7 של האורחים בקשר לאיכות - הקהל של בית"ר הוא לא קהל דוחף אלא קהל נדחף קהל דוחף מרים את הקבוצה וגרום לה להבקיע שערים או לשחק יותר טוב לעומת זאת בבית"ר כשבאים הגולים רק אז הקהל מתעורר ונדחף על ידי הקבוצה זה הפרמטר הראשוני שלי לאיכות הקהל (שוב אי אפשר להכליל פה את כל הקהל אבל לבית"ר אין אפילו גרעין כזה בניגוד לרוב הקבוצות) מכביסט מתנשא עד יום מותי בקשר לתגובה הקודמת התקשורת אוהבת לרוץ אחרי הקהל של מכבי כי מכבי מוכרת עיתונים ומביאה הרבה כותרות ואקשן אבל היא לא מעריכה את הקהל של מכבי ותמיד תחפש להוציא אותו רע זאת היתה הכוונה שלי אז מצד אחד אנחנו מקבלים סיקור שכל האוהדים בארץ ביחד יכולים לחלום עליו מצד שני אנחנו הראשונים שרצים ללכלך עליהם, תחליטו אתם מה עדיף אני לא סופר את הדיעות של העיתונאים, הם לא מבינים כלום באוהדים או קהל כשאתה בא לעיתונאי ומסביר לו על המחאה שלך והוא עונה לך: "תשרפו פחים בקרית שלום ורק אז נכתוב עליכם" אתה מבין שאין עם מי לדבר ואין על מי לסמוך העיתונות הישראלית היא התינוק הכי מכוער שילדה אי פעם התקשורת העולמית. (גם בסדום יש צדיקים אבל הם נוטים להיעלם ברגעי האמת..)

MyNameIsEli

New member
לוגיקה מכביסטית במיטבה..

מוטי נמני,כשאתה נוכח במגרשים ומעיד על אכויות/כמויות קהל,הרי שאתה מצפה ומעריך שדבריך ועדותך בנידון יהיו קבילים. לא ככה? ככה. אולם,כשאני נוכח במגרשים(ואני מדגיש שוב,בהנחה שלא ב'נת/הפנמת/קראת - נכחתי בכל המשחקים שמובאים לעיל. נ-כ-ח-ת-י,מוטי. עברית,לא באמת שפה קשה..),מסתבר,שדבריי,אינם נאמנים בעבורך ואינם מספיק קבילים לדידך.. אה כן.. ציינתי בנוסף,שהמספרים,בהנחה שאינך סומך על דברתי,מצויים וכתובים בדברי הימים של המדיה הישראלית.. יותר מזה?.. אז הנה - בעברית(הרי לפני כן כתבתי בפולנית,לא?) - המובאות שלי,הן לא אגדות משנות ה-70,כי אם ארועים שנכחתי בהם. בדיוק כמו הארועים שבהם נכחת (עפ"י עדותך) ב15 שנים האחרונות.. (למרות ש.. משחקי הגמר משנות ה-70,שבהם בית"ר הביאה בראש למכבי ת"א מכורתך,בהחלט נהפכו ל"אגדה" - ומהם ועליהם נוצרו לא מעט רגעי פולקלור,נחת,מיתוסים ומעשיות בשושלת הבית"רית..) בא נראה,כשאתה כותב "מגילות" זה בסדר. כשאחרים כותבים בהתאמה "מגילות" -זה טרחני ומייגע. מה יש להגיד - לוגיקה חדשנית ומדהימה במיטבה.. אז ככה - את "טדי",אני מכיר ברמה הטכנית לפרטיו. במיקום שבו ישבו אוהדי מכבי ת"א בליל ראשון ב"פסטיגל נמני"- בגוש האמצעי של היציע הצפוני - ישנה תכולה של 3,150 מקומות ישיבה. ממקום מושבי ביציע המערבי הגובל בצפוני,נראה בוודאות שאפילו את היציע שהקצו לכם,לא מילאתם עד תומו.. מה שבהכרח אומר,שהייתם בלחץ - 3,000 אוהדים.(את היציע הצפוני בחלקו המערבי,מילאו עד תומו אוהדי בית"ר,כידוע לך..). העובדה שהגעת עד לחמשת אלפים אוהדים,שלכאורה נכחו ב"טדי",נעוצה (שוב) בהעצמת הנתונים באופן מוגזם,כיאה למכביסטים - בדומה לתיזה המכביסטית הגורסת שבמשחק האליפות שלכם מול המלאבסים - היו ארבעים אלף אוהדים(למרות שבפועל,היו בלחץ 30,000 אוהדים.. תשאל את "יבלו" - מנהל האיצטדיון.. ). ומוטי,איש יקר שלא קורא "פולנית" - אני אחזור שוב - לפני "פסטיגל נמני" - "טדי"(במתכונתו המורחבת)התמלא שלוש פעמים נוספות בעבר(מול מכבי חיפה והפועל ת"א),בעונת גוטמן. העובדה שפניג'ל לא מודע לכך,אינה מפתיעה אותי,הואיל והלז,היה עסוק בענייניו בניו יורק בתקופה זו.. מתמיה אותי,איך במדיה שלנו כמו גם כל מי שנוגעים בדבר(משרדי הכרטיסים בירושלים,למשל),לא היו ערים לכך. הרי,אני נכחתי במשחקים הללו. ו"טדי" באמת היה מלא במשחקים הנ"ל. אני,מוטי,לעומתך,באמת שלא מתיימר לסלף את המציאות. זה באמת היה. אממ.. לגבי "גרוד שלוש הרבבות בשבע שנים האחרונות" - שוב,אני אחזור על מה שציינתי - במשחק הגמר האחרון שבו בית"ר נטלה חלק,מול הפועל ת"א בשנת 1999 - נכחו בסביבות 33,000 אוהדי בית"ר. זהו לא רק אומדן שלי,אלא של משטרת ישראל,המדיה והנהלת האיצטדיון. למעט שערים 13-16,שבהם ישבו אוהדי הפועל ת"א,אוהדי בית"ר מילאו את כ-ל היציעים המזרחיים בר"ג עד תומם ובנוסף,את כל היציע המערבי למעט שער 1 שבו ישבו אוהדי הפועל ת"א. אני לא ממציא עובדות. אלו נתונים ידועים. (מקווה בשבילך שבגרוד חיש גד,הולך לך טוב יותר..) ואני אחזור ואומר - בית"ר,למצער,טרם יצא לה להיות קבוצת צמרת ממש,בעידן שבו "טדי" מכיל 21,000 מקומות ישיבה. אין לי ספק,שכשבית"ר תחזור לעניינים(ולצערך,היא תחזור ועוד איך),כי אז,"טדי",הגם שתכולתו גדולה יותר מ"בלומפילד",יתמלא בתדירות רבה יותר מ"בלומפילד". והזמן,כמו כל דבר בחיים,עוד יוכיח זאת. הסיבה היחידה שאתם מקבלים סיקור תקשורתי (אולי) יותר מכל מועדון אחר,נעוצה בעובדה שהמדיה הישראלית,למצער,ברובה המכריע יושבת בתל-אביב,ובשכונה כמו בשכונה,מתנהגים באופן שכונתי. את הממלכתיות,התקשורת הישראלית(=תל-אביבית),בכל הנוגע לספורט הישראלי, שומטת מתחת ידה ומתנהגת באופן פרובנציאלי - כמו מקומון תל-אביבי לכל דבר. בשורה התחתונה - אתם לא(!) מעניינים יותר מבית"ר או מכבי חיפה לצורך העניין. אתם כן(!) יותר קרובים לצלחת התקשורתית . סוני,זה כל השוני.. אקיצקץ - תבין מה שאתה רוצה להבין. תפנים מה שנוח לך להפנים. תאמין למה שבא לך להאמין. אבל,את המספרים שציינתי לעיל(ובהודעותיי הקודמות),ובהכרח-העובדות המתבקשות מאליהן בעקבותיהן - לא אתה מוטי,ולא כל תשע מאות מיליון אוהדי מכבי ת"א בארץ..(לא ככה?..) - לא ישנו. מכבי ת"א,תהילתה,זוהרה,עוצמתה וחסדיה - שמורים בעיקר למועדון הכדורסל של האגודה. בלעדיה - לא אומר שאתם(מחלקת הכדורגל) כלום ,אבל אתה ושכמותך,הייתם פחות מתיימרים לסלף עובדות,פחות יהירים,פחות מתנשאים,היה לכם פחות אוהדים(משמעותית)ובקיצור - הייתם פחות מכביסטים.. "מכביסט מתנשא עד יום מותי".. אמר ו(לא)יסף,MoTi_NiMnY. ועל כך,כל שיש לי לומר : (לשם שינוי,)מסכים איתך..

MoTi_NiMnY

New member
אין לי בעיה לכתוב על

"לוגיקה בית"רים במיטבה" וכל מיני תככים ומזימות בתקשורת רק כד לעבוד על כולם שלבית"ר יש את הקהל הכי גדול (!?!?!) אבל למה לטחון מים רק בשני משחקים רמת גן היה מפוצץ עד אפס מקום בעשור האחרון (ולא בערך, או מינוס קרחות פה ושם) גמר הגביע שלנו מול מכבי פ"ת שמילאנו אותו לבד חוץ ממשפחת לוזון שזה משאיר בערך 40,230 מקומות צהובים והדרבי שניצחנו 1-0 בעונה שעברה כשהפועל קיבלה את 13-16 ושער 1 (אפילו בשערים המזרחיים של הפועל היתה לנו נוכחות) ואנחנו מילאנו כל יציע אחר כולל 17-18 שלא תמיד נפתח בכלל (היציע הכי מעוות בארץ, למעשה הוא בכלל לא נכלל בתחומי המגרש לדעתי וזה כמו לשים יציע סתם ככה ברחוב ז'בוטינסקי) בקיצור תמלאו את רמת גן לבד - אחרי זה תתקשר אליי לבדוק את גישתי המכביסטית (לא הבנתי איך מצד אחד אתה מציג את התקשורת כזאת שבאופן מניפולטיבי עובדת על כולם שלנו יש קהל הכי גדול, ומצד שני משתמש בנתונים שלה כדי להראות שהבאתם 30 אלף אוהדים ... כשמדובר באותם כתבים)

שחר .ו

New member
נראה לי שאתה קצת מבלבל

יכול להיות ש"מכבי מוכרת עיתונים" ואקשן, אבל -הקהל של מכבי לא מעניין אף אחד אלא אם כן אפשר לצחוק עליו (וברוך השם בשנתיים האחרונות יש לא מעט סיבות כאלה), תבין, האוהדים הם לא הISSUE המרכזי במדוריי הספורט- הם תפאורה, האוירה, החלק המאוד מישני ושולי בהצגה ואין שום סיבה שישפכו מילים על המחאה המטופשת שלכם שאתה בעצמך לא מסוגל להגדיר את המטורת שלה, עיתוני ספורט צריכים לכתוב על ספורט ולא על אורי משיח, גם על מעט המילים המבזובזות ששוכפים על אורי משיח "לוחם החופש" עלאק היה אפשר לוותר. כמכביסט מתנשא עד יומ מותך, ברור שאתה מחפש כותרות ורודף אחריי התקשורת שיכתבו עליך ועל חבריך (אחרת לא היתה סיבה אחרת לפרבוקציות) גם אם אינך מודה בכך ואפילו הוספת ציטו כזה לחתימה שלך אבל בת'אכלס אתם באמת לא מעניינים והכותרות והאקשן שהקהל שלכם מספק גורמים לגיחוך במקרה הטוב וזו גם הסקירה שאתם מקבלים.

../images/Emo32.gif כיכר מלכי ישראל

אתם מזכירים לי את האומדנים שהיו עושים למס' המשתתפים בהפגנות בכיכר מלכי ישראל (לפני שהיא נהיתה כיכר רבין).. הימין היה עושה הפגנה וטוען שהביא 50 אלף, ואז השמאל היה טוען בהפגנה הבאה שהביא 80 אלף וכך זה עלה ועלה.. עד שהכותרות בעיתונות הכריזו כי 400 אלף השתתפו בהפגנות האחרונות בכיכר.. מי שהיה אי פעם באיזור יודע, שגם אם כולם יעמדו שם בשורות צפופות וירימו אחד את השני על הכתפיים, אפילו רבע מהמספרים האלה לא יכנסו.. אבל את מי זה מעניין?

MoTi_NiMnY

New member
בהחלט תגובה עניינית כהרגלו של שחר

מה שהתקשורת צריכה לעשות, ברור שהיא לא עושה בכל תחום אפשרי העובדה היא שהתקשורת כן רצה אחרי הקהל של מכבי שזה כל מה שטענתי והפרשנויות שלך הן עניין של טעם וריח אגב מעניין אם הכותרות שהקהל קיבל בעונה שעברה או אחרי הדרבי השנה גם גרמו לך לגיחוך ?

שחר .ו

New member
"הכותרות שהקהל שלכם קיבל"

אתה מדבר על הכותרות שהופיעו בתחילת המהדורה של ערוץ 2 או בעמוד הראשון בידיעות האחרונות?? תירגע, הכותרות האלה הם בסה"כ ריבוע שולי בצד סיקור המשחק שמתאר את האוירה בכמה משפטים ולא יותר מזה, גם אם קשה לך להפנים אני אחזור על זה שוב ושוב עד שזה בסוף יתעכל- מה שמעניין במשחק הוא מה שקורה על הדשא והתוצאה הסופית. הטעות של קינגסטון, הקבוצה החלשה של קשטן והמשחק הטקטי והמשעמם של שתי הקבוצות, כל מה שמסביב הוא נחמד ויפה אבל את אף אחד באמת לא מעניין מי הדליק יותר אבוקות (נו טוב, באתריי האולטראס של הקבוצות מאוד מחשיבים אותם). התקשורת רודפת אחריי הקהל שלכם? לא יודע אבל בעולם שאני חי התקשורת מדווח תעל כדורגל ומידי פעם באייטמים צבועניים (ומשעשעים מאוד יש לאמר) מדווחים על הצעדה שאתם מתכננים לירושלים (ובוטלה בהוראתו של נימני שליט"א) או בעצומה שקוראת להחתים את קשטן מיידית כפי שמדווח היום וואי נט
, חוץ מזה את אף אחד לא ממש מעניין מי זה ה"אולטראס" ה"שחקן ה12" מה הם רוצים ועל מה הם רבים.

MoTi_NiMnY

New member
אין לי מושג באיזה עולם אתה חי בו

אבל בעיקר באמצע שבוע יש המון כתבות על קהל בראש ובראשונה (כל יום בסיקור של קבוצה יש מינימום פסקה שמדברת על אוהדים) ולא פעם היו גם כתבות גדולות אני לא מדבר על המשבצת עם הציון של מעריב עם כל הכבוד או שאתה לא קורא עיתונים או שאין לי מושג מה אתה אבל אתה לא מסוגל להגיב על הנושא הזה בלי לרדת לפסים של הפועל מול מכבי מה זה אומר עליך ? תחשוב לבד

MoTi_NiMnY

New member
לא אמרתי שזה מקבל יותר מקום מסיקור

המשחק אלא שזה מקבל סיקור די גדול אם עד עכשיו אתה מתקשה בהבנה

שחר .ו

New member
אין פה בכלל קשר להפועל נגד מכבי

אני יודע שיש גם בהפועל לא מעט אוהדים שמאוד חשוב להם עניין האבוקות ושיכתבו עליהם כמה שורות בעיתון אבל אצלכם כל הקטע של המחאה יצא מכל פרופורציות. מה בדיוק כותבים עליכם בעתון? שכתבתם שיר לנימני? אתה לא קולט שצוחקים ממכם? עד עכשיו לא החלטתי מה יותר מצחיק הבדיחה ב"ארץ נהדרת" או הביצוע המקורי בהנהגת אורי משיח וחבורת התמהוניים. כל שאר העיסוק באוהדים הם בעיקר בהקשרים של אלימות, כל הפגישות של ה"שחקן ה12" עם השחקן ה13 וה14 אולטראס באמת לא מעניינים אף אחד אז למה שיכתוב עליהם?

למעלה