לתשומת לב

roeederi

New member
מה שלומך nuna?

ובכן, אני מציע לעורך האתר zong לפרסם באתר את שאר השירים של בטי לרבות את החדשים שבהם (בגירסא הספרדית) פשוט וקל... לילה טוב,
ROEEDERI

nuna19

New member
אם אתה יודע מי זה אז תגיד לו.

אין לי קשרים עד כדי כך...

roeederi

New member
לכבוד nuna היקרה,

שלום רב nuna להלן מכתב בקשה שהעליתי למערכת האתר: www,zong.co.il מקווה שהתגובה של המערכת תהיה חיובית מה שחשוב לי ולך ולשאר המעריצים של בטי מאוד תודה, בבקשה ולילה טוב! רועי. להלן המכתב: בס"ד שלום רב, אני רועי בן 28 ממעלה אדומים ירושלים. מעריץ מושבע של הזמרת המדהימה והיוצרת המוכשרת בטי פבלו. לא מזמן הועלה ע"י אחת ממעריצותיה של בטי (חגית גידרון - שדרנית ותיקה ברדיו האינטרנטי "click fm") בפורום הרשמי של בטי אחד ממכתבי השרשור שבו היה כתוב: "תראו מה מצאתי!" נכנסתי ללינק וראיתי שבאתרכם www,zong.co.il http://www.zong.co.il/servlet/servletPerformerWorks?langCode=1&prfID=2786 מוצגים לראווה בצורה מדוייקת להפליא ומסודרת באיכות עיצוב אינטרנטית גבוהה למדי, שיריה הנפלאים ומעוררי ההתפעלות של הזמרת שלנו המתוקה - בטי. אך, שמתי לב שחסרים להם כמה שירים חשובים עוד מהדיסק הראשון ועוד שיר אחד ששמו "עד שתבין אותי" בביצועה של הזמרת שירי מיימון שיר שבמקור נכתב ע"י בטי אך מ"סיבות אישיות" היא העבירה אותו לשירי כדי שהיא תבצע אותו כאשר מילות השיר הנ"ל מופיעים אצלי באתר (שהוא במקרה גם מועדון המעריצים של בטי בין היתר...). שאר השירים שאינם מופיעים באתרכם (וחבל) הם: 1."ביי בייבי" (מהדיסק הראשון). 2. "קצת ממך" ( " " ) 3. "בין המילים" בגרסא הספרדית. 4. "האמת שלנו" בגרסא הספרדית. וישנם עוד שלושה שירים שבטי מבצעת גם בספרדית ושהועלו לא מזמן לאתר המייספייס של בטי (להלן הקישור: www.myspace.com/bettysongs) 1. "התמונה הגדולה" 2. "מקום חדש" 3. "יום לפנינו" אך מילות שלושת השירים הנ"ל טרם התפרסמו ולכן אין לי שום טענה כלפיכם ההיפך הוא הנכון, אני מופתע לנוכח העובדה שפרסמתם את השירים שלה בצורה כל כך מיוחדת ומושכת... אז... לטיפולכם. בתודה ובכבוד רב, ROEEDERI WWW.ROEE.TK

בכיף ../images/Emo13.gif

אולי מילות השירים לא הועלו בגלל זכויות יוצרים. אני לא יודעת מי אחראי להעלאת המילים לאתר, אני לא עומדת מאחורי זה, אני רק ראיתי את המילים ברשת, ממש במקרה. אבל יכול להיות שיש סיבה שלא כל החומרים של בטי הועלו לרשת. בכל זאת, צריך להגן על היצירות המופלאות הללו.

למעלה