לשרוני ולכל החברים

ליאור 30

New member
לשרוני ולכל החברים

שרוני אני מבין אותך מאוד. וגם אני חושב בזמן האחרון האם כדי בכלל עוד להיכנס. אחרי כל מה שקורה פה בזמן האחרון. אבל מה אני יגיד לך .(לכם) יש עוד אנשים שרק בשבילהם אני נכנס . וככה אני מציע לכולנו לעשות להיכנס ולשוחח רק אם מי שרוצים. ולהפסיק את מה שקורה פה בזמן האחרון אם הירידות אחד על השני סך הכל באנו לפה להינות ולהכיר אנשים חדשיםולהיות חברים. אז הנה תחשבו על האנשים שבאמת מעוניינים בחברות כנה בלי מריבות ובלי ליכלוכים אנחנו כבר מספיק מבוגרים בשביל לא להתנהג כמו ילדים אז בואו כולנו נחליט ביחד שמה שהיה עד היום נשכח ונפתח דף חדש ונהנה מהחברות שיכול להיות יפה בינינו אוהב אותכם ליאור 30

תראי רק כמה החשובה שלך לא לעניין!!!

ולכן רמת הפורום ירודה ומשעממת-אומרים רק כאשר יש מה ולא כדי לאגור קופונים!!!

לי28

New member
בגלל המבוך ארבל, המבוך

מצטערת שהתשובה שלי לא סיפקה אותך אך ארבל היקר עליך להבין כי יש גם נושאים רגישים שהתשובה אליהם צריכה להיות בשיא העדינות ובשיא הרכות והרגישות בכדי לא להכנס למבוך בו מצויים בין כה וכה...(גם ככה לא רואים את הדרך החוצה). חיים ומות ביד הלשון.

נכון,כולם עם כולם ולא זוגות זוגות

הפורום איננו תיבת נח!!!! הכיצד אין אף נושא העולה גורר אחריו יותר ממגיב אחד? האם מישהו כאן מעז בכלל לפתוח הודעות בהן איננו מכותב? למה כל ההודעות מופנות למישהו מסויים ולא לכלל? אין נושאים המענינים את הכלל ויגרו אותנו להשיב ואפילו להתווכח?-כל החכמים ורק להם מותר להתווכח(חז``ל.חכמי יוון)וויכוח איננו ריב!!!הויכוחים מטרתם להפרות!!!!! ותחשבו על זה..........

לי28

New member
ארבל - קח יוזמה

קדימה בחור שנון.. קח יוזמה תתחיל... תן את הכלים אנחנו נשחק...מבטיחה להשתתף ואולי גם אומר את המט לי28

דוגמא ולא מאמתחתי דווקא

תתייחסו ברצינות לשאלה של שבי-למה משעמם לנשואים ויש להם צורך לרעות בשדות זרים-זו בעייה קיימת וההתעלמות וההתחסדות מקומם לא כאן...

לי28

New member
תשובת שאלה - ארבל

ארבל היקר... תשמע סיפור באפריקה במקום שקוראים לו מומבסה קיים שבט אחד שקוראים לו מסואויים (מקווה שרשמתי את זה נכון) בשבט יש זוגות איש ואישה לכל איש יש את האישה שלו... האישה שלו היא בעצם לא רק שלו היא בעיקרון שייכת לו אך כל גבר אחר מהשבט יכול לבלות איתה את הלילה. לשבט יש סימן היכר מסוכם מראש יש להם חנית בגובה של בערך 180 שבראשה כמאין סוף של זנב, אם בא לבקר את האישה לצורך לינה או כל דבר שהוא גבר אחר שאינו בעלה כל שעליו לעשות הוא לשים את החנית בכניסה לבית (אם אפשר לקרוא לזה ככה)וזה נותן סימן לאיש שלה שהמקום תפוס וכך האיש יודע ללכת לחפש לו מיטה חמה אחרת. כל איש מכיר בילדים של אשתו כילדים שלו ולא חשוב של מי הם באמת... עכשיו לרעיון המרכזי... האם גם להם משעממם אם זה? מה הם חושבים על חיי נשואים כמו שלנו (לפחות שצריכים להיות) לי 28

סקסופון

New member
הייתי מספיק ברור?

חחחחחחחחח..... מההתרגשות לא יצא מספיק ברור. אמרתי שאני רוצה למומבסה, למומבסה... סקסופון

הסיפור על שבט המאסאי

כמו יין שמשובח שבינו הוא הישן שבינם כך גם לנו לא היה מזיק ללמוד או/ן לא לשכוח ממנהגי תרבויות עתיקות-הם רק היו נטולי יכולות טכנולוגיות של היום אך הם לא היו יותר טפשים מאיתנו ואנו לא יותר חכמים מהם.....

יד ביד ולב אל לב

ככה כל דבר חוזר יד ביד קח בשרשרת והדרך מתקצרת כל אחד וכל אחת כאן באופן מיוחד ונחזיק כאן את היד...... יחד יד ביד

למעלה