לשמיימית

ליאור .T.

New member
לשמיימית

היי מה המצב שלחתי את הARTIST PROOF לתחרות ומה עכשיו מה עושים למה מחכים ? תגידי אם את מקבלת עוד מכתב או משהו כזה תודה ליאור.T. aka profil45

שמיימית

New member
now u just wait to win ../images/Emo13.gif

אני קיבלתי מכתב נוסף לפני שבועים או שלוש בערך ככה שזה מגיע ליעדו בטח יגיע לך גם הוסיפו פרטים ורשמו שניתן מעכשיו לעשות כל מיני דברים עם התמנוה כמו ספלים חולצות ועוד אנחנו מקבלים על זה אחוזים

ליאור .T.

New member
רגע רגע רגע

כמה הבהרות קיבלתי את המכתב שאומר שעליתי שלב וכל הקטע עם הספר והARTIST PROOF לפני שבוע וחצי ועוד לא קיבלתי שום מכתב שני לאאאאא- אפשר לקבל על זה כסף- איזה מגניב(לא שמישהו ירצה את התמונה שלי אבל זה עדיין מגניב) יש לך אולי סריקה של המכתב שקיבלת אני רוצה לראות אם זה אותו מכתב לכולם והינה הלינק

ליאור .T.

New member
טוב יש בעיה

יש איזה בעיה עם לינקים שאני שם אם לוחצים על הלינק זה לא עובד צריך לכתוב את הכתובת http://www.geocities.com/tepper_lior/nice.jpg בביי

שמיימית

New member
אתמול היו לי בעיות לכתוב עברית ../images/Emo13.gif

עכשיו אני יכולה להסביר לך אתה עוד תקבל מכתב ששוב יגיד לך שאתה בתחרות ושהם הוסיפו עוד פונקציה שמי שרואה את התמונה שלך ומעוניין לשלוח למשפחה ספל או תמונה או לא יודעת מה ... יכול ואתה מקבל על כל אחד כזה שקונה מהם את הפריטים 10% זה מה שאמרו :) המממ אתה יכול להכנס לתמונה שלך ולראות למטה מה אפשר לעשות איתה.... שוב בהצלחה ושלי יפה יפה יפה התמונה כמובן שנה טובה

shmuled

New member
עדיף שתעלה לכאן

אי אפשר לתת לינק ישר לתמונה בגיאוסיטיז

SkyEye

New member
../images/Emo45.gif התמונה הזאת כבר הייתה כאן, ../images/Emo26.gif

גדולה (ואיטית מאד בעליה) אבל מוצלחת!

למעלה