לשם שינוי....

Dance with me

New member
לשם שינוי....

שאלה שלא קשורה בשירים...או בקשות למילים של שירים... חוץ מלבקש שירים ולשאול שאלות... יש חיים בפורום הזה ? :)

תלוי מי אלה שבאים לשאלה ונעלמים

לרוב הם גם שוכחים שהם שאלו ולא מקבלים תשובה אף פעם אלה ששואלים ונשארים קצת כדי להתלהב שהם מבינים הותיקים (וכן לפי ההגדרות שקיבלתי במסרים אני נכלל בקבוצה זו) או בשמם השני הקבועים פחות או יותר חיים היה ניסיון שלי פעם להכיר את החבר´ה דרך השירים שהם שומעים זה לא עלה יפה כל כך אולי ננסה שוב פעם בקרוב. אבל זה מאוד תלוי צה אתה מגדיר חיים? בעיקרון כל פורום הוא לשאלות ולתשובות לא לפיתוח קשרים בשביל זה קיים הצא´ט מקווה שהבהרנו דבראחד או שניים תהנה
מיוזיק.

טוב נא להתעלם מההודעה הקודמת משום ש

היא נכתבה ברגע של חולשה והיא ממש לא מה שרציתי להגיד!!! אז תמחקו אותה מהראש שלכם תהנו ותשמרו על עצמכם שיהייה לנו לילה טוב ושקט. |תן|מיוזיק.

Dance with me

New member
חחח....

אני נקבה...:))... אמממ...אוקיי...שמחה שהבהרת את זה... ולא התכוונתי בדיוק לחיים...אלא לשיחות שמתנהלות...או כל מיני דברים מהסוג הזה... כנראה שלא :)... אמממ...תודה על התגובה וההבהרה... :)

אוקי נקבה ../images/Emo3.gif

אז מה שלומך? הנה רואה יש חיים
מקווה שהכל טוב אצלך אני הולך לישון עוד כ10 דקות צריך לקום ממש מוקדם מחר לצערי ונמשיך את שיחתנו מתישהו שנחזור לחיות
תשמרי על עצמך
מיוזיק.

Dance with me

New member
לילה קסום...

לילה טוב שיהיה לך.... חלומות מתוקים... אמממ...ואשמח להמשיך את השיחה...חחח...ושמחה שקלטת שאני נקבה :)

למעלה