לשם שינוי הודעה שלא קשורה לסקס סמים

לשם שינוי הודעה שלא קשורה לסקס סמים

ורוקנרול. טוב. אז מי שזוכר ומי שלא אני מרגישה לבד. והיום לושה האחרונים היו יחסית מעולים למה שבדר"כ. חברה טובה שלי. מי שהחשבתי להכי טובה עולה לי על העצבים. היא כל כך ביקורתית. כשאני בדיכי היא מתעצבנת עליי. היא מנסה לעזור כשלא רוצים את העזרה שלה. ולא נעיןם לה שאני מתחרפנת. לא נעים לה להיות לידי. ומה איתי כשהיא מתחרפנת
אני לא אומרת לה כלום. כי אני יודעת שהיא נהנת אז שתסתום את ה
שלה
היא גם אמרה לי היום שהתחלתי להיות מגעילה לאנשים. ווווואאאלללללההה יופי! אני? מגעילה לא נשים
יופי ששמת
אבל מי שמגעיל פה זה את וכולם
חוצמזה חשבתי קצת והגעתי למקסנה שאני מאוד פעילה. המון במוסד(הביצפר) וועדות חוגים, מחול, פעולות, עיניינים. ואולי כל הפעילות הזאת עוזרת לי להסיח את דעתי מהבעיות. בעיות שאני לא מצליחה לגלות מהן בעצם. או יותר נכון למה אני מרגישה ככה. לבד. והבעיה היא שיש לי רגעים שהכל חוזר אליי. וזה קורה תמיד בביצפר. כשאין מה לעשות. ויש חושך. אז אני יושבת לבד. או לא משנה מה ומוציאה את הכל. וזה רע. זה רע מאוד. גלית

מתוקה.......כמוך גם אני למדתי לאחרו

נה על חברות טובות כביכול בנתיים היו לי שתי חברות טובות אבל עכשיו לי רק אחת......בגלל המון סיבות

גליתוש יקרה

כשיש פעלות ושאת עסוקה זה עוזר לך להסיח את ראשך מהכל וזה אחלה, וברור כשלא עסוקים אז מתחילות המחשבות ופה את צריכה גם לחשוב שלא תמיד הכל ורוד נכון. אבל את צריכה להבין שאת הורוד את יכולה לעשות הכל תלוי בך, ואם חברה שלך מעצבנת אותך, תדברי אתה,תגידי לה מה את חושבת חברות זה בטוב וברע.... להוציא את כל מה שרע זה טוב זה עוזר להתמודד וכל אחת ואחד עושים את זה..... זה עוזר זה נותן לנו להסתכל על דברים אחרת תרימי את ראשך יקירתי למעלה שימי חיוך על שפתייך והכל יהיה בסדר ענת

גלית קבלי ../images/Emo24.gif ואל תדאגי

אני חושבת שלא נעים לחברה שלך לראות אותך בדיכי ז החא מנסה לעזור, אולם היא לא מצליחה אבל מנסה. אני לא חושבת שאת מגעילה לאנשים אולי היא היית עצבנית עליך וסתם נפלת לה. מה שאני בעצם מנסה להגיד זה תנסי להבין את הצד שלה ותדברו על זה יחד. עוד דבר קטנטן אל תנסי להעלים בעיות, תפתרי אותם ! מקווה רק לטוב מיכל:(

wildflower!

New member
גלית מתוקית!

האמת היא ש....... אנשים לא אוהבים לראות אנשים אחרים בדיכי...... אנשים אוהבים לראות אנשים מחייכים. ובגלל זה..החברה שלך מתנהגת ככה..... גם חברה שלי עושה לי את זה..כל פעם שאני בדכאון או עצובה..היא פשוט לא מדברת איתי.או שהיא אומרת לי דברים מעצבנים כמו "נו..תצאי מזה כבר...."....... מה לעשות.... אני לא יודעת... מקווה שיהיה בסדר.... "בר"

למעלה