לרועי

roii3

New member
../images/Emo168.gifליטל....

ליטל,איך בניון אומר:"אם הייאוש בא לקראתך אל תתן לו יד..." זה מאכזב נכון,אבל צריך לדעת לצאת מזה מהר .

לרועי

לאור תקופות באמת נוראיות שעברתי בחיים הדבר שהחזיק אותי זה המשפט הזה וזה מאוד אופטימי ואמיתי וברור שצריך לההתאושש מהר זה ממש מזכיר לי את המשפט שאחריו: "אל תתן אף פעם שתקוותך תפסיק לדעוך אל תוותר אהיה מנצח"... אז בוא נלמד מזה ונתנחם באופטימות מדהימה כי השיר הזה הוא האופטימיות במלוא הדרה כשהייאוש מגיע תשמעו את השיר לי זה עזר.

ezraz

New member
מצטרף לליטי

השיר הזה מתנגן לי כל פעם שאני נתקל בבעיה כלשהי בחיים!

אין לך מושג איך זה עשה לי

צמרמורות ,לדעת שאני לא היחידה שמרגישה ככה כי זה כול כך אמיתי (כמו שאמרתי)ואני לא לבד אז זה מקסים!

ezraz

New member
איזה קטע גדול

בדיוק כשקראתי את ההודעה התנגן לו השיר געגוע במחשב שלי. הורדתי את כל השירים מכל הדיסקים לתיקייה במחשב והוא מושמע אצלי כל היום ב repeat. (אל דאגה אין לי KAZA או תוכנת שיתוף אחרת). בנוסף, אני בטוח שכולם כאן מרגישים כאילו כל שיר של עמיר נכתב עליהם. יש לו שיר לכל מצב רוח.

חבל על הזמן

למשל כשאני מנקה את הבית אני שמה את הדיסק "ניצחת איתי הכול" וב-"התגלות הנפש" אני מתחילה לרקוד עם המגב "נשאר דבר אחד רק לגלות "..... בקולי קולות וכול השכנים מסתכלים ואני מבסוטית רוקדת עם המגב "לדעת מה ואיך הם מרגישים"

ezraz

New member
התנאי שלי

התנאי שלי לנקות את הבית הוא שאני לבד בבית ומוסיקה של עמיר מתנגנת, אחרת אני לא מסוגל לנקות.

Nahoum

New member
../images/Emo8.gif אתם צודקים

איך עברתם נושא בשניות מ"געגוע" ל"התגלות הנפש". גם ב"ערב קריוקי" זה נחמד לשיר את "התגלות הנפש" (אני וליטל עשינו היום משהו כזה
) ותשמרו כוחות להופעה!! תרקדו שם!!

למעלה